یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 5 شوال 1442 Sunday, 16 May , 2021 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

افزایش قیمت صادراتی کویل نورد سرد و کویل گالوانیزه گرم چین به دلیل پیشنهادات بدون ریسک

شناسه : 46076 ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
قیمت صادراتی کویل نورد سرد و کویل گالوانیزه گرم چین در هفته گذشته با افزایش پیشنهادات کارخانه ها به دلیل کاهش احتمالی تخفیف صادرات ، بیشتر افزایش یافت.
افزایش قیمت صادراتی کویل نورد سرد و کویل گالوانیزه گرم چین به دلیل پیشنهادات بدون ریسک
پ
پ

هنوز تأیید نشده است که آیا مقامات چینی تخفیف ۱۳ درصدی در کویل گالوانیزه گرم و یا نورد سرد چین را به ۹٪ یا ۴٪ کاهش می دهند یا آن را به طور کامل حذف می کنند ، اگرچه در بازار صحبت شده است که اعلامیه رسمی در تاریخ ۱ می ارائه خواهد شد.

کویل نورد سرد

ارزیابی هفتگی Fastmarkets برای قیمت صادراتی کویل نورد سرد چین در روز سه شنبه ۲۰ آوریل ۸۷۰-۹۱۰ دلار به ازای هر تن بود که ۳۰ دلار در هر تن از ۸۷۰-۸۸۰ دلار در هر تن هفته قبل افزایش یافت. Iron & Steel Liaoning’s Benxi Iron حمل بار در ژوئن را با قیمت ۸۹۰ دلار در هر تن فوب ارائه می دهد که نسبت به هفته پیش ۱۰ دلار در هر تن افزایش دارد. این قیمت شامل تخفیف نمی باشد و انتظار می رود خریداران تمام عواقب مربوط به هرگونه تعدیل تخفیف صادرات را بر عهده بگیرند. هندان استیل همچنین صادرات کویل نورد سرد را با ۸۹۰ دلار در هر تن فوب ارائه می داد. منابع بازار تخمین زدند که قیمت ها به دلیل عدم اطمینان در مورد کاهش تخفیف صادرات و استراتژی های مختلف فروش توسط کارخانه های فولاد ، ۸۷۰-۹۱۰ دلار در هر تن فوب چین بود. یک تاجر چینی در شمال شرق چین گفت: “برخی از کارخانه های بزرگ تولید فولاد دولتی کمتر از ۹۱۰ دلار به ازای هر تن فوب تخفیف نخواهند داد ، در حالی که برخی از فروشندگان هستند که هنوز هم می توانند محموله های داخلی را با ۸۷۰ دلار هر تن فوب به بازار صادرات بفروشند.” یک تاجر مستقر در شانگهای شنیده است که Baotou Iron & Steel مستقر در شمال چین هفته گذشته مقداری کویل نورد سرد به جنوب شرقی آسیا فروخته است که حدود ۸۷۰ دلار در هر تن فوب است ، اما او ۳۰۰-۱۰۰۰ تن کویل نورد سرد را از یک بازرگان داخلی با قیمت ۹۰۰-۹۱۰ دلار در هر تن رزرو کرده است. روز سه شنبه وی گفت: “این قیمت ها مشمول تخفیف نمی شود ، اما بسیاری از فعالان بازار معتقدند مقامات چینی به جای حذف کامل تخفیف ، تخفیف کویل نورد سرد را تا ۹٪ کاهش می دهند.” وی گفت هم فولاد بائوتو و هم تامین کننده کویل نورد سرد او از خریداران خواسته اند که در صورت قطع تخفیف ، نیمی از ضررها را تقسیم کنند ، اما بسیاری از آنها معتقد بودند که ضرر آنها بسیار اندک خواهد بود. ارزیابی هفتگی Fastmarkets برای قیمت داخلی کویل نورد سرد چین شرقی ۵،۹۰۰-۵،۹۷۰ یوان (۹۰۷-۹۱۸ دلار) در هر تن در ۱۶ آوریل بود که ۵۰ یوان در هر تن از ۵،۹۵۰-۶،۰۲۰ یوان در هر تن هفته قبل کاهش داشت. گفته می شود که یک سازنده بزرگ کویل نورد سرد در کره جنوبی آن را با قیمت ۱۰۰۰ دلار در هر تن فوب در این هفته ارائه می دهد که ۲۰ دلار افزایش در هر تن نسبت به هفته گذشته دارد.

کویل گالوانیزه گرم

ارزیابی هفتگی Fastmarkets برای صادرات کویل گالوانیزه گرم چین در روز سه شنبه ۹۳۰-۹۵۰ دلار در هر تن بود که ۱۰-۲۰ دلار در هر تن نسبت به هفته قبل افزایش داشت. Benxi Iron & Steel در این هفته محموله کویل گالوانیزه گرم را با قیمت ۹۸۰ دلار به ازای هر تن فوب ارائه کرد. این پیشنهاد نیز شامل تخفیف صادرات نیست و خریداران را مجبور می کند که تمام عواقب کاهش تخفیف صادرات را متحمل شوند. هاندان فولاد کویل گالوانیزه گرم را با ۹۵۰ دلار در هر تن فوب ارائه می دهد. منابع قیمت بازار را ۹۳۰-۹۵۰ دلار در هر تن فوب تخمین زدند. ارزیابی هفتگی Fastmarkets برای کویل گالوانیزه گرم داخلی چین شرقی در ۱۶ آوریل ۶،۲۸۰-۶،۳۶۰ یوان در هر تن بود ، در حالی که هفته قبل ۶۲۰۴۰-۶،۳۴۰ یوان در هر تن بود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.