چهارشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۴۰۰ 26 ذو الحجة 1442 Wednesday, 4 August , 2021 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

افزایش قیمت کلاف فولادی چین به ۱۰۰۰ دلار در هر تن

شناسه : 47853 22 اردیبهشت 1400 - 13:00

پیشنهادات قیمت صادرات میلگرد آجدار و کلاف فولادی طی هفته گذشته در میان دستاوردهای داخلی چین به ۱۰۰۰ دلار در هر تن افزایش یافت، هرچند هیچ خریداری آنها را قبول نکرد.

افزایش قیمت کلاف فولادی چین به ۱۰۰۰ دلار در هر تن
پ
پ

پیشنهادات قیمت صادرات میلگرد آجدار و کلاف فولادی چینی طی هفته گذشته در میان دستاوردهای داخلی چین به شدت افزایش یافت، هرچند هیچ خریداری آنها را قبول نکرد.

شاخص صادرات کلاف فولادی در فست مارکت، در روز سه شنبه ۱۱ ماه می ۱۰۲۰ دلار در هر تن fob چین بود که به میزان ۱۹۲٫۵۰ دلار در هر تن از ۸۲۷٫۵۰ دلار در هر تن در ۲۷ آوریل افزایش داشت.

این بالاترین میزان صادرات میلگرد آجدار چینی از آگوست ۲۰۰۸ بوده است. فست مارکت ها در ژوئیه ۲۰۰۷ ردیابی این قیمت را آغاز کردند.

ارزیابی هفتگی قیمت کلاف فولادی در فست مارکت ها

ارزیابی هفتگی قیمت فست مارکت ها نشان داد قیمت صادرات کلاف فولادی (کیفیت مش) در روز سه شنبه ۹۸۰-۱۰۰۰ دلار در هر تن fob چین بود که به میزان ۱۱۰-۱۲۵ دلار در هر تن از ۸۷۰-۸۷۵ دلار در هر تن در ۲۷ آوریل افزایش یافته است. چین در ۱-۵ ماه می برای روز کارگر با تعطیلات رسمی مواجه بود.

این ارزیابی از نوامبر ۲۰۰۸ در بالاترین حد خود قرار دارد. فست مارکت ها نیز ردیابی این قیمت را در ژوئیه ۲۰۰۷ آغاز کردند.

منابع در کارخانه های تولید فولاد در چین انتظار دارند در هفته آینده قیمت ها بیشتر افزایش یابد.

یک تولید کننده عمده مقاطع طویل فولاد در شرق چین قیمت سفارشات خود را برای سفارشات انجام شده در تاریخ ۱۱ تا ۲۰ می ۶۰۰ یوان (۹۳ دلار) افزایش داده است. این تولید کننده میلگرد آجدار خود را به قیمت ۶۱۵۰ یوان در هر تن و کلاف را به قیمت ۶،۳۱۰ یوان در هر تن می فروشد.

یک بازرگان نقل می کند: “این کارخانه فقط یکی از چندین کارخانه است که قیمت های قبلی خود را افزایش داده اند.”

وی افزود: “آنها قیمت های بالاتر صادرات را درخواست خواهند کرد زیرا قیمت های داخلی در حال افزایش هستند.”

تحلیل گران گزارش دادند تقاضای داخلی برای مقاطع طویل فولادی در چین اوج فصلی خود را تجربه می کند ، بنابراین کارخانه های چینی نگران کمبود خریدار نیستند ، اگرچه منابع بازار انتظار سفارشات خارج از این سطح را ندارند.

قیمت فولاد بلند از سایر نقاط جهان بسیار جذابتر از محموله های چینی است.

قیمت صادرات کلاف فولادی

ارزیابی قیمت فست مارکت ها نشان داد قیمت صادرات کلاف فولادی، ۶۹۵-۷۰۰ دلار در هر تن fob ترکیه در روز ۶ می بود. این مقدار ۵۰ دلار در هر تن بالاتر از هفته گذشته است، اما هنوز هم بیش از ۳۰۰ دلار در هر تن کمتر از مقداری است که صادرکنندگان چینی به دنبال آن هستند.

قیمت واردات کلاف فولادی

ارزیابی قیمت فست مارکت ها نشان داد قیمت واردات کلاف فولادی (کربن کم) ، ۷۸۵-۷۹۵ دلار در هر تن cfr جنوب شرقی آسیا در روز دوشنبه ۱۰ می بود که ۱۵-۲۵ دلار در هر تن نسبت به هفته قبل افزایش داشت. این حدود ۲۰۰ دلار زیر قیمت درخواستی کارگوهای چینی است.

تحلیل میانگین قیمت های کلاف در ماه های گذشته

تحلیل گران خبر دادند که میانگین قیمت صادرات کلاف فولادی چین در ماه فوریه برابر ۶۲۹٫۲۹، در ماه مارس برابر ۶۷۵٫۹۳ و در ماه آوریل برابر ۷۸۷٫۵۰ دلار در هر تن fob چین بود که در ده روز نخست ماه می به بالاتر از ۱۰۰۰ دلار در هر تن رسید.

متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.