جمعه, ۸ مرداد , ۱۴۰۰ 21 ذو الحجة 1442 Friday, 30 July , 2021 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

افزایش قیمت فولاد تخت روسیه با وجود کمبود ها و افزایش صادرات

شناسه : 48118 28 اردیبهشت 1400 - 16:00

منابع به بازارهای فاست مارکت خبر دادند، قیمت فولاد تخت داخلی در منطقه مرکزی فدرال روسیه در اطراف مسکو در هفته منتهی به دوشنبه ۱۷ ماه می همچنان افزایش یافت.

افزایش قیمت فولاد تخت روسیه با وجود کمبود ها و افزایش صادرات
پ
پ

منابع به بازارهای فاست مارکت خبر دادند، قیمت فولاد تخت داخلی در منطقه مرکزی فدرال روسیه در اطراف مسکو در هفته منتهی به دوشنبه ۱۷ ماه می همچنان افزایش یافت.

ورق نورد گرم

منابع خبری اعلام کردند، اکثر تولیدکنندگان فولاد تخت همچنان پیشنهادات مربوط به مواد اولیه در ماه ژوئن را نگه داشتند و انتظار دارند قیمت ها حتی بیشتر شود.

تحلیل گران گزارش دادند که فقط Severtsal برای ورق نورد گرم تحویل داده شده در ژوئن ۱۰۴۰۰۰ روبل (۱۴۰۵ دلار) در هر تن را پیشنهاد قطعی داده است. این منابع همچنین خبر دادند برای مواد تحویلی در ماه می قیمت پیشنهادی ۹۲،۰۰۰ روبل در هر تن از اواخر ماه آوریل شنیده شده است.

یک خریدار نقل می کند: “کارخانه ها بیشتر Severstal ارائه می دهند. من حدس می زنم که آن ها حتی منتظر دیدن قیمت های بالاتر هم هستند.”

خریداران گزارش دادند که قیمت ” workable” برای ورق نورد گرم نزدیک به ۱۰۳،۰۰۰-۱۰۴،۰۰۰ روبل در هر تن تحویل خواهد بود.

در بازار ثانویه، معامله گران بزرگ ورق نورد گرم را در روز دوشنبه با قیمت ۱۰۸،۰۰۰-۱۱۰،۰۰۰ روبل در هر تن ارائه دادند ، در حالی که هفته گذشته  قیمت ورق نورد گرم ۱۰۵،۰۰۰-۱۰۶،۰۰۰ روبل در هر تن بود.

در نتیجه ، ارزیابی هفتگی فست مارکت ها نشان داد قیمت ورق نورد گرم فولادی داخلی در ۱۷ ماه می به ۱۰۳،۰۰۰-۱۰۴،۰۰۰ روبل (۱،۳۹۱-۱۴۰۵ دلار) در هر تن cpt مسکو روسیه افزایش یافت. این قیمت شامل ۲۰٪ مالیات بر ارزش افزوده بود که در ۱۱ ماه می با قیمت ۹۸،۰۰۰ -۱۰۰۰۰۰ روبل در هر تن معامله می شد.

کویل نورد گرم

در همین حال متال بولتن گزارش داده است، قیمت های پیشنهادی صادرات کویل نورد گرم نیز در این هفته به روند صعودی خود ادامه داده و از روند صعودی در بازار داخلی حمایت می کنند.

ارزیابی هفتگی فست مارکت ها نشان داد قیمت کویل نورد گرم صادراتی، در ۱۷ ماه می  1055-1،۰۷۵ دلار در هر تن fob دریای سیاه CIS بود که نسبت به هفته قبل که قیمت آن ۱۰۲۰-۱،۰۵۵ دلار در هرتن بود، ۲۰-۳۵ دلار در هر تن افزایش یافته است.

ورق نورد سرد

ارزیابی هفتگی فست مارکت ها نشان داد قیمت ورق نورد سرد فولادی داخلی در روز دوشنبه ۱۷ ماه می ۱۱۷،۰۰۰-۱۱۸،۰۰۰ روبل در هر تن cpt مسکو روسیه بود، در حالی که هفته قبل ۱۱۰،۰۰۰ روبل در هر تن معامله می شد.

منابع خبری گزارش دادند فقط Severstal پیشنهاد جدی برای مواد در ماه ژوئن را داده است. این پیشنهاد ۱۱۸،۰۰۰ روبل در هر تن بود که نسبت به قیمت روزهای قبل که برابر ۱۰۰،۵۰۰ روبل در هر تن بود افزایش یافته است.

یک خریدار نقل می کند: “کارخانه های دیگر منتظرند و هنوز هیچ پیشنهادی نداده اند. وی همچنین بیان کرد که در بازار کمبود ورق نورد سرد وجود دارد. بنابراین تولیدکنندگان هر قیمتی را که بگویند ، مشتریان برای به دست آوردن مواد موجود در انبار، آن را پرداخت خواهند کرد. ”

منبع دیگری گزارش داد که از یک تولیدکننده اوکراینی پیشنهادی در حدود ۱۳۰،۰۰۰ روبل در هر تن cpt شنیده شده است. با این حال ، این پیشنهاد در ارزیابی فست مارکت وارد نشده است زیرا توسط سایر منابع بازار تأیید نمی شود.

تحلیل گران اعلام کردند در بازار ثانویه ، معامله گران بزرگ ورق نورد سرد را با حدود ۱۲۰،۰۰۰ روبل در هر تن ارائه می دادند، این در حالی است که هفته گذشته این مقدار ۱۱۴،۰۰۰-۱۱۵،۰۰۰ روبل در هر تن بود.

پلیت فولادی

متال بولتن گزارش داد طی هفته گذشته هیچ پیشنهادی از پلیت های فولادی در بازار شنیده نشده است.

متال بولتن همچنین اعلام کرد خریداران برای پلیت فولادی قیمت  100000-102،۰۰۰ روبل در هر تن cpt را تخمین می زنند.

علاوه بر این، فعالان بازار گفتند که پلیت فولادی زیادی در بازار داخلی در دسترس نیست زیرا تولیدکنندگان بر صادرات تمرکز می کنند.

یک منبع خبری نقل می کند: “آشا استیل گفته است که بیشتر پلیت فولادی در تناژ صادراتی است و فقط ۲۰۰۰ تن برای ماه ژوئن به ما عرضه شده است. بنابراین هیچ قیمت قطعی نداریم. آشا استیل افزود: ما معمولاً تا ۱۰ هزار تن پلیت را از آنها رزرو می کردیم. “

در نتیجه ، ارزیابی قیمت هفتگی فست مارکت ها نشان داد قیمت پلیت فولادی داخلی در روز دوشنبه ۱۷ ماه می  100000-102،۰۰۰ روبل در هر تن cpt مسکو روسیه بود، در حالی که هفته گذشته ۸۷،۰۰۰-۹۰،۰۰۰ روبل در هر تن معامله می شد. تحلیل گران بازار خبر دادند که در بازار ثانویه پلیت فولادی در طی هفته با قیمت ۱۰۶،۰۰۰-۱۰۸،۰۰۰ روبل در هر تن cpt معامله می

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.