افزونه جلالی را نصب کنید. 16 جماد ثاني 1443 Wednesday, 19 January , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

واردات فولاد تخت کشورهای عربی: افزایش قیمت علی رغم کاهش تقاضا

شناسه : 48164 29 اردیبهشت 1400 - 10:00
قیمت وارداتی فولاد تخت کشورهای عربی علی رغم فعالیت محدود بازار افزایش یافت.
واردات فولاد تخت کشورهای عربی: افزایش قیمت علی رغم کاهش تقاضا
پ
پ

قیمت وارداتی فولاد تخت کشورهای عربی در هفته منتهی به سه شنبه ۱۸ می بیشتر شده است؛ اما به دلیل فعالیت محدود بازار پس از عید فطرهنوز تقاضا بهبود نیافته است.

*** عربستان سعودی

به گفته منابع تعطیلات عید فطر در ۱۷ می پایان یافت و سطح سهام فولاد تخت کشورهای عربی پایین است؛ بنابراین تقاضا به زودی بهبود می یابد. کویل نورد گرم عربستان سعودی با قیمت ۱۰۰۰ تا ۱،۰۲۰ دلار به ازای هر تن cfr از چین عرضه شد. فعالان بازار پیش بینی می کردند قیمت ها از هند در حدود ۱۱۰۰ دلار به ازای هر تن cfr باشد. ارزیابی هفتگی Fastmarkets برای واردات کویل نورد گرم عربستان سعودی در ۱۸ می ۱۰۰۰-۱،۱۰۰ دلار در هر تن بود که در مقایسه با ۹۸۰-۱،۰۲۰ دلار در هر تن ۱۱ می، ۵٫۰۰ درصد افزایش داشت.

*** فولاد تخت امارات متحده عربی

هیچ قیمت جدیدی از هند که یکی از صادر کنندگان اصلی فولاد تخت به امارات متحده عربی است، شنیده نشد. اما فعالان بازار معتقد بودند که قیمت کویل نورد گرم هند در حدود ۱۰۸۰-۱۱۰۰ دلار در هر تن cfr است. ارزیابی هفتگی Fastmarkets برای واردات کویل نورد گرم امارات متحده عربی در ۱۸ می ۹۹۰-۱،۰۸۰ دلار به ازای هر تن در مقایسه با ۹۶۰-۱،۰۲۰ دلار به ازای هر تن در ۱۱ می بود که ۴٫۵۵ درصد افزایش داشت.

قیمت وارداتی کویل گالوانیزه گرم امارات متحده عربی ۳۰-۴۰ دلار در هر تن در طول هفته به دلیل پیشنهادات و ارزیابی های بالاتر علی رغم عدم معاملات جدید افزایش یافت. کویل گالوانیزه گرم چینی با قیمت ۱،۱۸۰-۱،۲۰۰ دلار در هر تن cfr ارائه شد. پیش از تعطیلات کویل گالوانیزه گرم با قیمت ۱۳۶۰-۱۳۷۰ دلار به ازای هر تن امارات متحده عربی ارائه شده بود و خریداران قیمت های عملیاتی آن را ۱۳۵۰-۱۳۶۰ دلار به ازای هر تن در نظر داشتند. اختلاف قیمت بین مواد چین و هند بیانگر این واقعیت است که کویل گالوانیزه گرم هند دارای کیفیت بهتری برای استفاده در امارات متحده عربی است.

ارزیابی هفتگی Fastmarkets برای واردات کویل گالوانیزه گرم امارات متحده عربی در روز سه شنبه ۱،۱۸۰-۱،۳۵۰ دلار در هر تن بود؛ درحالی که در ۱۱ می ۱۱۵۰-۱۳۱۰ دلار در هر تن بود. کویل نورد سرد چین در این هفته ۱٫۰۷۰-۱٫۰۸۰ دلار به ازای هر تن cfr امارات متحده عربی بود و هیچ معامله ای شنیده نشده است. ارزیابی هفتگی واردات کویل نورد سرد امارات متحده عربی در ۱۸ می ۱۰۷۰-۱،۰۸۰ دلار در هر تن بود که ۰٫۹۴ درصد از ۱۰۳۰-۱۱۰۰ دلار در هر تن ۱۱ می افزایش داشت.

منبع متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.