افزونه جلالی را نصب کنید. 9 ذو القعدة 1444 Sunday, 28 May , 2023 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

افزایش قیمت فولاد تخت پوشش داده شده HDG در ترکیه به دلیل تقاضای قوی در بازار

شناسه : 48412 03 خرداد 1400 - 14:00

منابع خبری به فست مارکت ها اعلام کردند، قیمت کویل گالوانیزه شده به روش غوطه وری گرم (HDG) در ترکیه طی هفته منتهی به جمعه ۲۱ ماه می افزایش یافت. این افزایش قیمت به دلیل تقاضای زیاد بود.

افزایش قیمت فولاد تخت پوشش داده شده HDG در ترکیه به دلیل تقاضای قوی در بازار
پ
پ

منابع خبری به فست مارکت ها اعلام کردند، قیمت کویل گالوانیزه فولادی به روش غوطه وری گرم (HDG) در ترکیه طی هفته منتهی به جمعه ۲۱ ماه می افزایش یافت. این افزایش قیمت به دلیل تقاضای زیاد بود.

فست مارکت ها گزارش دادند ، تقاضا در بازارهای داخلی و صادراتی بسیار زیاد بود و در طی هفته انجام چندین معامله شنیده شد.

به نقل از منابع خبری قیمت کویل گالوانیزه شده به روش غوطه وری گرم (HDG) روند صعودی خود را در اروپا ادامه داد که یکی از بزرگترین بازارهای صادراتی برای کویل گالوانیزه شده فولادی HDG ترکیه است.

در این میان متال بولتن گزارش داده است افزایش قیمت ها در طول هفته متوسط ​​بود زیرا قیمت ورق گالوانیزه به مقدار ۸۰-۱۰۰ دلار در هر تن نسبت به هفته قبل افزایش یافته است. افزایش متوسط قیمت ها به این دلیل بود که در طی این هفته به دلیل تعطیلات عید سعید فطر فقط دو و نیم روز کاری در ترکیه وجود داشت.

*** قیمت کویل گالوانیزه شده فولادی HDG داخلی

ارزیابی هفتگی فست مارکت ها نشان داد قیمت کویل گالوانیزه شده فولادی HDG داخلی در ترکیه در روز جمعه ۲۱ ماه می حدود  1490-1،۵۰۰ دلار در هر تن شنیده شد. این قیمت اعلام شده از قیمت های روز ۱۴ ماه می که حدود ۱۴۷۰-۱۴۸۰ دلار در هر تن معامله می شد افزایش یافته بود.  

منابع خبری اعلام کردند، تولیدکنندگان ترکیه در طول هفته گذشته، کویل گالوانیزه شده به روش غوطه وری گرم (HDG) را که دارای ضخامت ۰٫۵ میلی متر با پوشش Z100 بود، در حدود ۱،۴۹۰-۱،۵۰۰ دلار در هر تن معامله کردند.

طبق ارزیابی هفتگی فست مارکت ها اعلام شد برای فولاد گالوانیزه داخلی از قبل رنگ آمیزی شده، در روز جمعه ۲۱ ماه می قیمت ها در حدود ۱،۵۵۰-۱،۵۶۰ دلار در هر تن exw ترکیه بود. باید یادآور شد که قیمت ها نسبت به هفته قبل بدون تغییر باقی مانده اند.

منابع خبری گزارش دادند قیمت پیشنهادی فولاد گالوانیزه از پیش رنگ شده، که به عنوان کویل پوشش داده شده با ضخامت ۰٫۵۰ میلی متر و کد رنگ ۹۰۰۲ شناخته می شود، در طول هفته ۱،۵۵۰-۱،۵۶۰ دلار در هر تن exw ترکیه بود که نسبت به هفته گذشته تغییری نکرده است.

*** صادرات کویل گالوانیزه شده به روش غوطه وری گرم (HDG)

چندین منبع خبری نقل کردند که تقاضا برای کویل گالوانیزه شده فولادی HDG ترکیه در بازارهای خارج از کشور همچنان زیاد است. چندین معامله صادراتی به کشورهای مشترک المنافع ، آفریقا و اروپا با ۱۵۰۰ دلار در هر تن فوب انجام شده است.

در همین حال متال بولتن گزارش داده است، تولید کنندگان کویل گالوانیزه شده فولادی HDG را با قیمت ۱۵۰۰ دلار در هر تن فوب نیز ارائه می دهند. ارزیابی هفتگی فست مارکت ها نشان داد کویل گالوانیزه شده فولادی HDG صادراتی در روز جمعه  ۲۱ ماه می در حدود ۱۵۰۰ دلار در هر تن fob ترکیه معامله شد. این قیمت اعلام شده از قیمت های روز ۱۴ ماه می که در حدود ۱۴۷۰-۱۴۸۰ دلار در هر تن بود افزایش یافته است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.