افزونه جلالی را نصب کنید. 16 جماد ثاني 1443 Wednesday, 19 January , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

ورق نورد گرم و سرد روسیه: ثبات قیمت ها در عرضه محدود

شناسه : 48925 12 خرداد 1400 - 17:00
کاهش عرضه و احساسات متزلزل در مورد صادرات، باعث شد قیمت ورق نورد گرم و سرد روسیه تغییر خاصی نکند.
ورق نورد گرم و سرد روسیه: ثبات قیمت ها در عرضه محدود
پ
پ

قیمت ورق نورد گرم و سرد در داخل روسیه در هفته منتهی به سه شنبه ۱ ژوئن ، علی رغم احساسات متزلزل در مورد صادرات و عرضه محدود ، ثابت یا کمی بالاتر بود.

***ورق نورد گرم روسیه

پیشنهادات ورق نورد گرم (HR) از شرکت آهن و فولاد مگنیتوگورسک (MMK) با ۱۰۵۰۰۰ روبل (۱۴۳۰ دلار) در هر تن شنیده می شد. ورق نورد گرم Severstal با ۱۰۴۰۰۰ روبل در هر تن عرضه شد ، در حالی که یک سهامدار پیشنهاد ورق نورد گرم از فولاد Novolipetsk (NLMK) را ۱۰۶۰۰۰ روبل در هر تن گزارش کرد. گزارش شده است که فعالیت های تجاری در منطقه خوب بوده و تا حد زیادی تحت تأثیر روند نزولی صادرات قرار نگرفته است.

یکی از بازرگانان گفت: “در بازار داخلی ، ما هنوز شاهد کارخانه هایی هستیم که به دلیل کم بودن قیمت ها به دنبال افزایش قیمت هستند.” یک معامله گر دوم گفت: “تقاضا هنوز هم بالا است و خریداران فعال هستند.” ارزیابی هفتگی Fastmarkets برای قیمت داخلی ورق نورد گرم روسیه ، ۱۰۴۰۰۰-۱۰۶،۰۰۰ روبل در هر تن در تاریخ ۱ ژوئن و با احتساب ۲۰٪ مالیات بر ارزش افزوده بود.

درحالی که هفته گذشته ۱۰۴،۰۰۰-۱۰۵،۰۰۰ روبل در هر تن بود. ورق نورد گرم از معامله گران بزرگ با قیمت ۱۱۰،۰۰۰-۱۱۳،۰۰۰ روبل در هر تن در ۲۴ می شنیده شد که از ۱۱۰،۰۰۰-۱۱۲،۰۰۰ روبل در هر تن هفته گذشته افزایش یافت.

*** ورق سرد نورد

ارزیابی هفتگی Fastmarkets برای قیمت داخلی ورق نورد سرد (CR) روسیه ، ۱۱۸،۰۰۰-۱۲۰،۰۰۰ روبل در هر تن در ۱ ژوئن بود که از ۱۱۸،۰۰۰ روبل در هر تن دوشنبه گذشته افزایش یافت.
Severstal ورق نورد سرد ژوئن را با ۱۱۸۰۰۰ روبل در هر تن ارائه داده است ، در حالی که NLMK آن را با قیمت ۱۲۰،۰۰۰ روبل در هر تن به سهامداران پیشنهاد داده است. عرضه ورق نورد سرد در بازار ، محدود گزارش شده است و بنابراین منابع انتظار دارند قیمت ها در کوتاه مدت ثابت بمانند.

*** ورق روسیه

ارزیابی هفتگی Fastmarkets برای ورق های داخلی روسیه ، در تاریخ ۱ ژوئن ۱۰۴،۰۰۰-۱۰۵،۰۰۰ روبل در هر تن بود. محصولات تأمین کنندگان اصلی MMK و Asha Steel با ۱۰۴،۰۰۰-۱۰۵،۰۰۰ روبل در هر تن ارائه شده است. Fastmarkets شنیده است که شرکت اوکراینی Metinvest حجم کمی از ورق را با حدود ۱۰۵،۰۰۰ روبل در هر تن CPT به منطقه ارائه می دهد.

منبع: متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.