جمعه, ۸ مرداد , ۱۴۰۰ 21 ذو الحجة 1442 Friday, 30 July , 2021 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

سکوت کارخانه های قراضه فولادی ترکیه در میان تقاضای ضعیف میلگرد

شناسه : 49784 02 تیر 1400 - 10:00

منابع به فست مارکت ها گزارش دادند که تولیدکنندگان فولاد ترکیه این هفته را بدون رزرو محصول جدید در روز دوشنبه ۲۱ ژوئن آغاز کردند. این در حالی بود که تقاضای محدود فولاد نهایی، به ویژه در بازارهای صادراتی مشاهده می شد.

سکوت کارخانه های قراضه فولادی ترکیه در میان تقاضای ضعیف میلگرد
پ
پ

منابع به فست مارکت ها گزارش دادند که تولیدکنندگان فولاد ترکیه این هفته را بدون رزرو محصول جدید در روز دوشنبه ۲۱ ژوئن آغاز کردند. این در حالی بود که تقاضای محدود فولاد نهایی، به ویژه در بازارهای صادراتی مشاهده می شد.

به نقل از متال بولتن آخرین معاملات محصولات فولادی در ترکیه در روز سه شنبه ۱۵ ژوئن هنگام فروش دو محموله در ایالات متحده انجام شد.

فعالان بازار خبر دادند که یک کارخانه مستقر در منطقه مرمره این محموله ها را خریداری کرد. این محموله ها شامل قراضه فولادی از نوع ذوب سنگین ۱ و ۲ (۸۰:۲۰) با قیمت ۵۰۰ دلار و ۵۰۱ دلار در هر تن ، به علاوه قراضه فولادی خرد شده و مواد bonus  با قیمت ۵۲۰ دلار در هر تن بود.

تحلیل گران صنعت اعلام کردند که بازارهای قراضه فولادی دریایی به دلیل تقاضای ضعیف میلگرد در بازارهای صادراتی ترکیه در روز دوشنبه ۲۱ ژوئن ساکت شده اند.

یک کارخانه مستقر در ترکیه نقل کرد: “بازار قراضه فولادی از اواخر هفته گذشته بسیار ساکت بوده است. من فکر می کنم کارخانه ها قبل از رزرو قراضه بیشتر منتظر معاملات صادراتی میلگرد هستند. به نظر می رسد بازار همچنان در روزهای آینده نیز سکوت خواهد کرد. ما می توانیم به زودی سطح قیمت ۴۹۰ دلار را برای هر تن قراضه فولادی مشاهده کنیم. ”

یک منبع کارخانه دیگر که در ترکیه مستقر بود گفت: “تقاضا برای میلگرد آجدار ترکیه ، به ویژه در جنوب شرقی آسیا ضعیف است. این دلیل اصلی بازار آرام قراضه فولادی می باشد. “

در این میان متال بولتن گزارش داد در نتیجه عدم فعالیت تجاری جدید در روز دوشنبه ۲۱ ژوئن شاخص روزانه قراضه فولادی در ترکیه ثابت باقی مانده است.

ارزیابی روزانه فست مارکت ها نشان داد شاخص روزانه قراضه فولادی از نوع  HMS 1 & 2 (مخلوط ۸۰:۲۰) با مبدا اروپای شمالی در روز دوشنبه ۲۱ ژوئن در حدود ۵۰۰٫۲۶ دلار در هر تن  cfr ترکیه قیمت گذاری شد. این در حالی است که قیمت قراضه فولادی نسبت به روز جمعه بدون تغییر باقی مانده است.

طبق ارزیابی روزانه فست مارکت ها شاخص روزانه مربوط به قراضه فولادی HMS 1 & 2 (مخلوط ۸۰:۲۰) با مبدا ایالات متحده آمریکا نیز در روز دوشنبه ۲۱ ژوئن با قیمتی معادل ۵۰۶٫۴۴ دلار در هر تن cfr ترکیه محاسبه شد.  این در حالی است که شاخص قراضه فولادی نسبت به هفته گذشته ثابت باقی مانده است. همچنین قابل ذکر است که پرمیوم  مواد با مبدا ایالات متحده آمریکا نسبت به قراضه فولادی اروپا ثبات خود را در قیمت ۶٫۱۸ دلار در هر تن حفظ کرده است.

*** تحلیل میانگین قیمت های قراضه فولادی در ماه های گذشته

تحلیل گران بازار خبر دادند که میانگین قیمت قراضه فولادی از نوع  HMS 1 & 2 (مخلوط ۸۰:۲۰) با مبدا اروپای شمالی در ماه مارس برابر ۴۳۴٫۰۹، در ماه آوریل برابر ۴۲۴٫۸۵ و در ماه می برابر ۴۹۶٫۵۲ دلار در هر تن cfr ترکیه بود که در روز دوشنبه ۲۱ ژوئن به ۵۰۰٫۲۶ دلار در هر تن cfr ترکیه رسید.

همچنین طبق ارزیابی تحلیل گران صنعت میانگین قیمت قراضه فولادی از نوع  HMS 1 & 2 (مخلوط ۸۰:۲۰) با مبدا ایالات متحده امریکا در ماه مارس برابر ۴۴۳٫۴۵، در ماه آوریل برابر ۴۳۰٫۸۲ و در ماه می برابر ۵۰۱٫۱۰ دلار در هر تن cfr ترکیه بود که در روز دوشنبه ۲۱ ژوئن به ۵۰۶٫۴۴ دلار در هر تن cfr ترکیه رسید.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.