یکشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۰ 19 صفر 1443 Sunday, 26 September , 2021 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

بازار فولاد امارات همچنان در خواب تعطیلات عید

شناسه : 51876 07 مرداد 1400 - 10:00

متال بولتن در روز سه شنبه ۲۷ ژوئیه خبر داد شرکت فولاد امارات با توجه به عدم حضور خریداران در بازار حتی پس از تعطیلات، قیمت میلگرد فولادی خود را به ۲،۹۵۷ درهم (۸۰۵ دلار) در هر تن exw برای سفارشات مربوط به ماه آگوست ، کاهش داد. این شرکت بزرگترین تولید کننده فولاد در امارات متحده عربی می باشد.

بازار فولاد امارات همچنان در خواب تعطیلات عید
پ
پ

متال بولتن در روز سه شنبه ۲۷ ژوئیه خبر داد شرکت فولاد امارات قیمت میلگرد فولادی خود را به ۲،۹۵۷ درهم (۸۰۵ دلار) در هر تن exw برای سفارشات مربوط به ماه آگوست ، کاهش داد. این شرکت بزرگترین تولید کننده فولاد در امارات متحده عربی می باشد.

منابع خبری اعلام کردند که قیمت ماه قبل میلگرد فولادی در این شرکت در روز یکشنبه ۲۷ ژوئن ، ۳٫۰۱۲ درهم به ازای هر تن exw بود.

فعالان بازار گزارش دادند تقاضای امارات متحده برای میلگرد و بیلت فولادی در طول هفته منتهی به روز سه شنبه ۲۷ ژوئیه کم بود. زیرا طی هفته گذشته خریداران به دلیل تعطیلات عید قربان در بازار حاضر نبودند.

به گزارش آرتان پرس و به نقل از منابع خبری، آن تعداد اندک از خریداران میلگرد فولادی در کشور امارات متحده عربی نیز پیشنهاد کرده اند که معاملات جدید در محدوده قیمت ۲،۷۵۰-۲،۸۰۰ درهم در هر تن ex-works انجام شود.

از این سو ارزیابی هفتگی متال بولتن نشان می دهد، قیمت میلگرد فولادی داخلی در امارات متحده عربی در روز سه شنبه ۲۷ ژوئیه در محدوده ۲۷۷۵-۲۸۰۰ درهم در هر تن قرار گرفت. بعبارتی قیمت میلگرد فولادی داخلی این کشور نسبت به روز سه شنبه ۲۰ ژوئیه که برابر ۲۷۵۰-۲۸۲۵ درهم در هر تن بود، کاهش یافته است.

*** واردات میلگرد فولادی

گروهی از فعالان بازار گزارش داده اند که در طی هفته منتهی به روز سه شنبه ۲۷ ژوئیه هیچ قیمت جدیدی برای واردات میلگرد فولادی به امارات شنیده نشده است. با این حال خریداران پیشنهاد کردند که قیمت ۷۵۰-۷۶۰ دلار به ازای هر تن cfr می تواند یک محدوده قیمت مناسب برای قیمت میلگرد فولادی باشد.

طبق ارزیابی هفتگی متال بولتن شاخص واردات میلگرد فولادی بر اساس وزن استاندارد آن در روز سه شنبه ۲۷ ژوئیه ۷۵۰-۷۶۰ دلار به ازای هر تن cfr جبل علی امارات متحده عربی بود. این در حالی است که به گفته منابع خبری قیمت واردات میلگرد فولادی نسبت به تاریخ ۲۰ ژوئیه که برابر ۷۵۰-۷۷۶ دلار به ازای هر تن بود با کاهش همراه بوده است.

*** واردات بیلت فولادی

تحلیل گران فعال در بازار بیلت فولادی خبر دادند هیچ قیمت جدیدی برای واردات بیلت فولادی به امارات متحده عربی شنیده نشده است. اما خریداران پیشنهاد کرده اند که قیمت مناسب برای واردات بیلت فولادی از عمان ۶۵۰-۶۷۰ دلار به ازای هر تن CFR باشد.

در نتیجه ، ارزیابی هفتگی متال بولتن نشان داد بیلت فولادی وارداتی در روز سه شنبه ۲۷ ژوئیه برابر ۶۵۰-۶۷۰ دلار در هر تن cfr جبل علی امارات متحده عربی قیمت گذاری شد. این در حالی است که طبق نتایج اعلام شده می توان دریافت که قیمت بیلت فولادی نسبت به هفته قبل بدون تغییر باقی مانده است.

*** تحلیل میانگین قیمت های میلگرد فولادی در ماه های گذشته

تحلیل گران بازار خبر دادند که میانگین قیمت میلگرد فولادی داخلی امارات متحده عربی در ماه آوریل برابر ۲۴۱۹٫۳۸ ، در ماه می برابر ۲۷۹۰٫۵۰ و در ماه ژوئن برابر ۲۹۳۸٫۴۰ درهم در هر تن ex-whs امارات متحده عربی بود که در روز  سه شنبه ۲۷ ژوئیه  به ۲۷۷۵ درهم در هر تن ex-whs امارات متحده عربی رسید.

همچنین طبق بررسی فعالان بازار میانگین قیمت میلگرد فولادی وارداتی امارات متحده عربی در ماه آوریل برابر ۶۱۰ ، در ماه می برابر ۶۸۹٫۳۸ و در ماه ژوئن برابر ۷۰۷٫۵۰ دلار در هر تن cfr جبل علی امارات متحده عربی بود که در روز  سه شنبه ۲۷ ژوئیه  به ۶۶۰ دلار در هر تن cfr جبل علی امارات متحده عربی رسید.

متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.