افزونه جلالی را نصب کنید. 10 رجب 1444 Tuesday, 31 January , 2023 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

ثبات قیمت کویل گالوانیزه گرم پوشش دار ترکیه

شناسه : 52221 10 مرداد 1400 - 15:00

به نقل از آرتان پرس، قیمت کویل گالوانیزه گرم پیش رنگ شده در ترکیه در طول هفته منتهی به روز جمعه ۳۰ ژوئیه به دلیل تقاضای متوسط در بازار ثابت بوده است.

ثبات قیمت کویل گالوانیزه گرم پوشش دار ترکیه
پ
پ

به نقل از آرتان پرس، قیمت ورق گالوانیزه گرم رنگی در ترکیه در طول هفته منتهی به روز جمعه ۳۰ ژوئیه به دلیل تقاضای متوسط در بازار ​​ثابت بوده است.

تولیدکنندگان نقل می کنند بیشتر کشورهای مورد نظر برای صادرات کویل گالوانیزه گرم در فصل تعطیلات به سر می برند. در نتیجه در چنین زمانهایی که تقاضا برای صادرات به طور معمول کند می شود، خرید داخلی ادامه می یابد.

تولیدکنندگان فولاد تخت در ترکیه قیمت ها را ثابت نگه داشتند زیرا محصولات دو ماه آینده رزرو شده اند و آن ها تمایلی به تخفیف ندارند.

علاوه بر این به نقل از فعالان بازار، خریداران ترجیح می دهند منتظر مشخص شدن جهت قیمت ها در این هفته باشند زیرا ترکیه در طول هفته گذشته برای عید قربان در تعطیلات بود و بازار در آنجا هنوز نیمه فعال است.

*** قیمت های داخلی کویل گالوانیزه گرم

طبق ارزیابی Fastmarkets قیمت کویل گالوانیزه گرم فولادی داخلی در روز جمعه ۳۰ ژوئیه در محدوده ۱،۳۲۰-۱۳۵۰ دلار در هر تن بود. این در حالی است که قیمت کویل گالوانیزه گرم فولادی نسبت به هفته قبل بدون تغییر باقی مانده است.

تولیدکنندگان ترکیه پیشنهادات کویل گالوانیزه گرم فولادی داخلی دارای ضخامت ۰٫۵ میلی متر با روکش Z100 را در حدود ۱۳۲۰-۱۳۷۰ دلار در هر تن در هفته جاری ارائه دادند. اما خریداران معتقد بودند قیمت۱۳۷۰ دلار به ازای هر تن ex-works برای بازار فعلی بسیار بالا می باشد.

برآورد قیمت هفتگی Fastmarkets نشان داد قیمت کویل فولادی گالوانیزه رنگی داخلی ترکیه در روز جمعه ۳۰ ژوئیه ، ۱٫۳۹۰-۱۴۱۰ دلار به ازای هر تن بود. این در حالی است که قیمت کویل فولادی گالوانیزه رنگی نسبت به هفته قبل بدون تغییر بوده است.

قیمت پیشنهادی برای کویل فولادی گالوانیزه رنگی که به عنوان کویل با روکش رنگی دارای ضخامت ۰٫۵۰ میلی متر با کد رنگ ۹۰۰۲ شناخته می شود ، در طول هفته منتهی به روز جمعه ۳۰ ژوئیه در محدوده ۱،۳۹۰-۱۴۱۰ دلار به ازای هر تن گزارش شده است.

*** صادرات کویل گالوانیزه گرم

ارزیابی  Fastmarkets نشان داد کویل گالوانیزه گرم صادراتی ترکیه با قیمت ۱،۳۲۰-۱،۳۷۰ دلار در هر تن فوب در طی هفته منتهی به روز جمعه ۳۰ ژوئیه ارائه شد.

به دلیل فصل تعطیلات در بزرگترین بازارهای صادراتی کشور ، هیچ معامله بزرگی برای کویل گالوانیزه گرم صادراتی شنیده نشده است.

برآورد هفتگی Fastmarkets نشان داد کویل گالوانیزه گرم صادراتی در روز جمعه ۳۰ ژوئیه در محدوده ۱۳۲۰-۱۳۷۰ دلار در هر تن فوب ترکیه قیمت گذاری شد. این در حالی است که قیمت کویل گالوانیزه گرم صادراتی نسبت به هفته گذشته که برابر ۱٫۳۲۰-۱۳۵۰ دلار به ازای هر تن بود حدود ۲۰ دلار در هر تن افزایش داشت.

*** تحلیل میانگین قیمت های کویل گالوانیزه گرم فولادی در ماه های گذشته

تحلیل گران بازار خبر دادند که میانگین قیمت کویل گالوانیزه گرم داخلی در ماه آوریل برابر ۱۳۰۱ ، در ماه می برابر ۱۴۶۲٫۵۰ و در ماه ژوئن برابر ۱۴۱۷٫۵۰ دلار در هر تن ex-whs ترکیه بود که در روز  جمعه ۳۰ ژوئیه به ۱۳۳۵ دلار در هر تن ex-whs ترکیه رسید.

همچنین طبق ارزیابی فعالان بازار میانگین قیمت کویل گالوانیزه گرم رنگی داخلی در ماه آوریل برابر ۱۴۱۱ ، در ماه می برابر ۱۵۳۰ و در ماه ژوئن برابر ۱۴۶۳٫۷۵ دلار در هر تن ex-whs ترکیه بود که در روز  جمعه ۳۰ ژوئیه به ۱۴۰۰ دلار در هر تن ex-whs ترکیه رسید.

متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.