جمعه, ۲ مهر , ۱۴۰۰ 17 صفر 1443 Friday, 24 September , 2021 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

ثبات قیمت هر تن کویل گالوانیزه رنگی ترکیه با روند کند معاملات

شناسه : 52690 17 مرداد 1400 - 12:00

به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن، قیمت معاملات داخلی ترکیه برای کویل گالوانیزه گرم و کویل گالوانیزه از پیش رنگ شده در هفته منتهی به روز جمعه ۶ آگوست به دلیل محدودیت معاملات ثابت بود.

ثبات قیمت هر تن کویل گالوانیزه رنگی ترکیه با روند کند معاملات
پ
پ

به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن، قیمت معاملات در بازار داخلی ترکیه برای هر تن کویل گالوانیزه گرم و کویل گالوانیزه رنگی در هفته منتهی به روز جمعه ۶ آگوست به دلیل محدودیت حجم معاملات ثابت بود.

فعالان بازار گزارش دادند خریداران داخلی عمدتا از سفارش حجم قابل توجهی از محصولات فولادی خودداری کرده و منتظرند روند بازار ثابت شود.

ارزیابی هفتگی Fastmarkets نشان داد قیمت برای کویل گالوانیزه گرم فولادی داخلی در روز جمعه ۶ آگوست در محدوده ۱۳۳۰-۱۳۵۰ دلار در هر تن exw ترکیه بود. این در حالی است که قیمت کویل گالوانیزه گرم فولادی داخلی نسبت به هفته قبل که برابر ۱٫۳۲۰-۱۳۵۰ دلار در هرتن بود حدود ۱۰ دلار افزایش یافته است.

اما به نقل از منابع خبری باید توجه داشت که این ارزیابی بر اساس قیمت های قابل دستیابی و پیشنهاداتی انجام شده ای است که در بازار شنیده می شود.

به گفته فعالان بازار ، تولیدکنندگان سعی کرده اند پیشنهادات خود را برای قیمت کویل گالوانیزه رنگی افزایش دهند.

همچنین طبق برآورد هفتگی Fastmarkets کویل گالوانیزه رنگی داخلی ترکیه در روز جمعه ۶ آگوست در محدوده ۱،۳۹۰-۱،۴۲۰ دلار در هر تن exw ترکیه قیمت گذاری شد. این در حالی است که به گفته منابع خبری قیمت کویل گالوانیزه رنگی داخلی نسبت به هفته گذشته که برابر ۱،۳۹۰-۱،۴۱۰ دلار به ازای هر تن بود با افزایش ۱۰ دلار در هرتن همراه بوده است.

باید توجه داشت که این ارزیابی بر اساس قیمت های قابل دستیابی انجام شده است. به نقل از منابع فعال در بازار، پایین ترین قیمت پیشنهاد شده برای کویل گالوانیزه رنگی داخلی ترکیه در روز جمعه ۶ آگوست در محدوده ۱،۴۲۰-۱،۴۵۰ دلار در هرتن بوده است.

در این میان متال بولتن گزارش داد، فعالیت در بازار صادراتی فولاد تخت ترکیه محدود بوده است. اروپا که یکی از مراکز اصلی برای صادرات محصولات فولادی تخت ترکیه است، به دلیل کاهش سرعت فعالیت فصلی (seasonal slowdown) که معمولا در ماه سپتامبر به پایان می رسد ، علاقه چندانی به واردات نشان نداده است. اغلب بیزینس ها حداقل یکبار در سال seasonal slowdown را تجربه خواهند کرد.

ارزیابی هفتگی Fastmarkets نشان داد قیمت کویل گالوانیزه گرم فولادی صادراتی در روز جمعه ۶ آگوست در محدوده ۱۳۰۰-۱۳۳۰ دلار در هر تن فوب ترکیه شنیده شد. در حالی که با توجه به گفته منابع خبری قیمت کویل گالوانیزه گرم فولادی صادراتی نسبت به هفته قبل که برابر ۱٫۳۲۰-۱۳۷۰ دلار در تن بود حدود ۲۰-۴۰ دلار در هرتن کاهش یافته است.

منابع خبری اعلام کردند که ارزیابی انجام شده توسط Fastmarkets بر اساس آخرین پیشنهادات شنیده شده در بازار بوده است.

*** تحلیل میانگین قیمت های فولاد تخت در ماه های گذشته

تحلیل گران بازار خبر دادند که میانگین قیمت کویل گالوانیزه گرم فولادی داخلی ترکیه در ماه می برابر ۱۴۶۲٫۵۰، در ماه ژوئن برابر ۱۴۱۷٫۵۰ و در ماه ژوئیه برابر ۱۳۴۷ دلار در هر تن exw ترکیه بود که در روز  جمعه ۶ آگوست به ۱۳۴۰ دلار در هر تن exw ترکیه رسید.

همچنین با توجه به ارزیابی فعالان بازار که میانگین قیمت کویل گالوانیزه رنگی داخلی ترکیه در ماه می برابر ۱۵۳۰ ، در ماه ژوئن برابر ۱۴۶۳٫۷۵  و در ماه ژوئیه برابر ۱۴۱۲ دلار در هر تن exw ترکیه بود که در روز  جمعه ۶ آگوست به ۱۴۰۵ دلار در هر تن exw ترکیه رسید.

متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.