افزونه جلالی را نصب کنید. 8 ربيع أول 1445 Friday, 22 September , 2023 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

کاهش ارزش میلگرد فولادی در ترکیه به دلیل تقاضای محدود

شناسه : 53199 24 مرداد 1400 - 10:00

به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن قیمت میلگرد فولادی داخلی ترکیه در طی هفته منتهی به روز پنجشنبه ۱۲ آگوست در میان تقاضای محدود در بازار و کاهش هزینه های قراضه فولادی وارداتی کاهش یافته است.

کاهش ارزش میلگرد فولادی در ترکیه به دلیل تقاضای محدود
پ
پ

به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن قیمت روز میلگرد آجدار فولادی داخلی ترکیه در طی هفته منتهی به روز پنجشنبه ۱۲ آگوست در میان تقاضای محدود در بازار و کاهش هزینه های قراضه فولادی وارداتی کاهش یافته است.

فعالان بازار گزارش دادند قیمت واردات قراضه فولادی دریایی ترکیه در اوایل هفته جاری کاهش یافت.

ارزیابی هفتگی Fastmarkets نشان داد قیمت قراضه فولادی نوع HMS 1&2 (مخلوط ۸۰:۲۰) با مبدا اروپای شمالی در روز دوشنبه ۹ آگوست ۴۵۲،۷۲ دلار به ازای هر تن cfr ترکیه محاسبه شد. این در حالی است که قیمت قراضه فولادی نسبت به جمعه گذشته که برابر ۴۵۵٫۸۱ دلار به ازای هر تن بود کاهش یافته است. همچنین به نقل از منابع خبری قیمت قراضه فولادی از روز دوشنبه ثابت باقی مانده است.

پس از آن به نقل از متال بولتن، قیمت میلگرد فولادی داخلی ترکیه در منطقه ازمیر در هفته منتهی به روز پنجشنبه ۱۲ آگوست حدود ۶،۹۵۰ لیر (۸۰۹ دلار) به ازای هر تن ارزیابی شد. این در حالی است که به گفته منابع خبری، قیمت میلگرد فولادی داخلی ترکیه نسبت به قیمت اعلام شده در اواخر ژوئیه از ۷،۲۰۰-۷،۲۵۰ لیر در هر تن کاهش یافته است.

چندین منبع خبری گزارش دادند در منطقه کارابوک ، قیمت میلگرد فولادی داخلی ترکیه در روز پنجشنبه  12 آگوست در حدود ۷،۰۳۰ لیر در هر تن بود. این در حالی است که میلگرد فولادی داخلی ترکیه نسبت به هفته آخر ژوئیه که در محدوده ۷،۲۵۰-۷،۳۰۰ لیر در هر تن بود کاهش یافته است.

به نقل از فعالان بازار، کارخانه های تولید کننده فولاد مستقر در منطقه اسکندرون در روز پنجشنبه  12 آگوست برای میلگرد فولادی قیمت ۶،۹۸۰ لیر در هر تن را به خریداران محلی پیشنهاد کردند. این در حالی است که دو هفته قبل از آن میلگرد فولادی داخلی ترکیه با قیمت ۷،۱۵۰-۷،۲۰۰ لیر به ازای هر تن خریداری می شد.

طبق برآورد هفتگی Fastmarkets قیمت میلگرد فولادی داخلی ترکیه در روز پنجشنبه  ۱۲ آگوست ۶،۹۵۰-۷،۰۵۰ لیر در هر تن exw ترکیه بود. در حالی که به گفته منابع خبری قیمت میلگرد فولادی داخلی ترکیه نسبت به هفته گذشته که در محدوده ۷۰۰۰-۷،۰۵۰ لیر در هر تن بود کاهش یافته است. باید توجه داشت که قیمت های اعلام شده شامل ۱۸ درصد مالیات بر ارزش افزوده می باشد.

منابع خبری گزارش دادند به دنبال بهبود بازار صادراتی ، عرضه سیم مفتول نیز در بازار داخلی در روز پنجشنبه  12 آگوست کمی افزایش یافت.

در این میان متال بولتن اعلام کرد که سیم مفتول فولادی در بازار داخلی در محدوده ۸،۱۰۰-۸،۳۰۰ لیر در تن در طی این هفته عرضه شد.

به نقل از فعالان بازار این امر در ارزیابی هفتگی قیمت سیم مفتول فولادی توسط Fastmarkets تاثیر گذار بود. با توجه به ارزیابی Fastmarkets قیمت سیم مفتول فولادی داخلی ترکیه در هفته منتهی به روز پنجشنبه  ۱۲ آگوست ۲۰۰ تن لیر در هر تن افزایش یافت و در ۱۲ آگوست به ۸،۱۰۰-۸،۳۰۰ لیر در هر تن رسید.

متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.