یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۳ 6 شوال 1445 Sunday, 14 April , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

نگاهی به قیمت محصولات فولادی امریکا در هفته دوم آگوست ۲۰۲۱

شناسه : 53299 25 مرداد 1400 - 14:00

قیمت محصولات فولادی امریکا، در هفته ای که گذشت، به دلیل مواردی مانند افزایش نرخ حمل و نقل، پیشنهادات بیشتر از طرف خریداران و دسترسی محدود به بازار اسپات در مورد همه محصولات فولادی داخلی و وارداتی به جز کویل گالوانیزه گرم داخلی و کویل فولادی آلوزینک وارداتی افزایش یافت. قیمت کویل گالوانیزه گرم داخلی و کویل فولادی آلوزینک وارداتی طی هفته گذشته ثابت بود. همچنین قیمت محصولات فولادی صادراتی نیز طی هفته گذشته پس از پنج دوره ثابت بودن کاهش یافته است.

نگاهی به قیمت محصولات فولادی امریکا در هفته دوم آگوست ۲۰۲۱
پ
پ

قیمت محصولات فولادی امریکا، در هفته ای که گذشت، به دلیل مواردی مانند افزایش نرخ حمل و نقل، پیشنهادات بیشتر از طرف خریداران و دسترسی محدود به بازار اسپات در مورد همه محصولات فولادی داخلی و وارداتی به جز کویل گالوانیزه گرم داخلی و کویل فولادی آلوزینک وارداتی افزایش یافت. قیمت ورق گالوانیزه داخلی و کویل فولادی آلوزینک وارداتی طی هفته گذشته ثابت بود. همچنین قیمت محصولات فولادی صادراتی نیز طی هفته گذشته پس از پنج دوره ثابت بودن کاهش یافته است.

*** کوتاه از بازار محصولات فولادی امریکا

““قیمت محصولات فولادی تخت وارد شده به ایالات متحده از جمله کویل نورد گرم و سرد و کویل گالوانیزه گرم و ورق فولادی امریکا در هفته منتهی به جمعه ۱۳ ماه آگوست بار دیگر صعود کرد و به بالاترین سطح خود رسید. این افزایش در میان افزایش نرخ حمل و نقل و پیشنهادات بیشتر از طرف خریداران رخ داد. به نقل از منابع خبری عدم اطمینان در مورد مالیات صادرات تاثیری بر قیمت ها نداشت.”

“قیمت کویل گالوانیزه گرم داخلی در ایالات متحده در هفته گذشته که منتهی به روز جمعه ۱۳ ماه آگوست بود بدون تغییر باقی ماند.”

“قیمت کویل نورد سرد داخلی در ایالات متحده در هفته گذشته که منتهی به روز جمعه ۱۳ ماه آگوست بود افزایش یافت و به بالاتر از ۲۱۰۰ دلار در هر تن رسید. در نتیجه بسیاری از خریداران در یافتن حجم کافی برای خرید از کارخانه های داخلی با مشکل رو به رو  هستند.”

“قیمت صادرات اسلب فولادی برزیل در هفته منتهی به روز جمعه ۱۳ ماه آگوست پس از پنج هفته ثابت بودن ، کاهش بافت. خریداران در برابر پیشنهادات فعلی مقاومت کردند تا معاملات بهتری دریافت کنند .”

“قیمت میلگرد فولادی داخلی و وارداتی در ایالات متحده امریکا طی هفته منتهی به روز جمعه ۱۳ ماه آگوست افزایش یافت. این در حالی است که فعالان بازار با وجود کاهش قراضه فولادی خرد شده منتظر افزایش بیشتر قیمت میلگرد فولادی هستند .”

“قیمت کویل نورد گرم داخلی در ایالات متحده در هفته منتهی به روز جمعه ۱۳ ماه آگوست بار دیگر افزایش یافت و برای دومین روز متوالی بالای ۱۹۲۰ دلار در هر تن باقی ماند. این افزایش قیمت به دلیل دسترسی محدود به بازار اسپات و افزایش پیشنهادات از طرف کارخانه ها بود.”

*** قیمت داخلی محصولات فولادی امریکا

قیمت داخلی محصولات فولادی امریکا در هفته گذشته با نوساناتی همراه بود که در جدول زیر آمده است.

محصولاتقیمت هفته جاریقیمت هفته گذشته
کویل گالوانیزه گرم۲۱۲۰ دلاربدون تغییر
میلگرد۹۸۵ دلار۹۸۰ دلار
کویل نورد گرم۱۹۲۲٫۲۰ دلار۱۸۶۹٫۳۰ دلار
کویل نورد سرد۲۱۴۰ دلار۲۰۹۰ دلار

*** قیمت وارداتی محصولات فولادی امریکا

تغییر قیمت وارداتی محصولات فولادی امریکا در هفته گذشته به شرح زیر است.

محصولاتقیمت هفته جاریقیمت هفته گذشته
میلگرد۹۶۰-۹۸۰ دلار۹۵۰-۹۸۰ دلار
کویل گالوانیزه گرم۱۲۳۰-۱۳۰۰ دلار۱۱۸۰-۱۲۶۰ دلار
کویل نورد سرد۱۱۴۰-۱۱۷۰ دلار۱۱۱۰-۱۱۷۰ دلار
کویل نورد گرم۱۰۵۰-۱۱۶۵ دلار۱۰۵۰-۱۱۳۵ دلار
کویل فولادی آلوزینک۱۳۰۰-۱۳۵۰ دلاربدون تغییر
ورق فولادی۱۰۸۰-۱۱۰۰ دلار۱۰۵۵-۱۱۲۰ دلار

*** قیمت صادراتی محصولات فولادی امریکا

نوسانات قیمت صادراتی محصولات فولادی امریکا در هفته گذشته در جدول زیر آمده است.

محصولاتقیمت هفته جاریقیمت هفته گذشته
اسلب۹۰۰-۹۲۰ دلار۹۲۰-۹۳۰ دلار

قیمت‌ ها در جداول به ازای هر تن محاسبه شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.