افزونه جلالی را نصب کنید. 8 ربيع أول 1445 Friday, 22 September , 2023 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

ادامه تقاضا در آمریکای لاتین در پی کاهش بیشتر قیمت بیلت فولادی CIS

شناسه : 53634 07 شهریور 1400 - 10:00

بازار آمریکای لاتین پذیرای قیمت پیشنهادی تولید کنندگان بیلت فولادی CIS شد و مقصد دیگری بهتر از آمریکای لاتین برای صادرکنندگان CIS وجود نداشت. زیرا چینی ها قیمت پایین تری پیشنهاد داده و در نتیجه از بازار خارج شدند. در این میان خریداران ترک نیز به دلیل بالابودن قیمت بیلت فولادی ترکیه ، به دنبال بیلت فولادی CIS بودند.

ادامه تقاضا در آمریکای لاتین در پی کاهش بیشتر قیمت بیلت فولادی CIS
پ
پ

بازار آمریکای لاتین پذیرای قیمت پیشنهادی تولید کنندگان بیلت فولادی CIS شد و مقصد دیگری بهتر از آمریکای لاتین برای صادرکنندگان CIS وجود نداشت. زیرا چینی ها قیمت پایین تری پیشنهاد داده و در نتیجه از بازار خارج شدند. در این میان خریداران ترک نیز به دلیل بالابودن قیمت بیلت فولادی ترکیه ، به دنبال بیلت CIS در هر تن بودند.

به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن ، بازار آمریکای لاتین همچنان از صادرکنندگان بیلت فولادی CIS حمایت می کند و در هفته گذشته تا جمعه ۲۷ آگوست قرارداد دوم هم گزارش شد؛ به طوری که قیمت قرارداد دوم کمتر از قرارداد اول بود.

محموله ای شامل ۳۵۰۰۰ تن بیلت CIS به قیمت ۶۸۵ دلار به ازای هر تن cfr از اوکراین به آمریکای لاتین فروخته شد. به گفته منابع قیمت پایه معادل ۶۰۵ دلار برای هر تن فوب دریای سیاه است. این مبلغ ۵ دلار به ازای هر تن کمتر از مبلغ قرارداد بسته شده در اوایل هفته است.

یک تولید کننده مستقر در روسیه بیان کرد: “این قیمت خوبی برای شرایط فعلی بازار است و هیچ مقصد دیگری برای پذیرش قیمت مشابه وجود ندارد. به دلیل کندی کار در بنادر محلی به دلیل بازرسی های دقیق تر برای جلوگیری از شیوع کرونا ، هزینه حمل و نقل به چین امروز به ۱۰۰ دلار به ازای هر تن رسید.”

*** پیشنهادات بیلت CIS

آخرین پیشنهادات برای واردات بیلت CIS از چین در محدوده ۵۷۰-۵۷۵ دلار در هر تن فوب بود که بسیار کمتر از ۶۱۵-۶۲۰ دلار به ازای هر تن فوب است که توسط کارخانه های بزرگ CIS هدف گذاری می شود. مشتریان ترکیه به دنبال قیمت زیر ۶۳۰ دلار برای هر تن cfr (600 دلار به ازای هر تن فوب) برای بیلت فولادی CIS بودند. زیرا قیمت بیلت داخلی ۶۳۸-۶۴۳ دلار به ازای هر تن بود. به این ترتیب ، محاسبه Fastmarkets برای شاخص روزانه صادرات بیلت فولادی CIS با ۶۰۵ دلار در هر تن اعلام شد که نسبت به روز قبل ۲ دلار در هر تن کاهش یافت.

منبع: متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.