افزونه جلالی را نصب کنید. 29 صفر 1444 Sunday, 25 September , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

قیمت بیلت فولادی ثانویه داخلی هند ۲۶ دلار به ازای هر تن کاهش یافت

شناسه : 53650 07 شهریور 1400 - 16:00

به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن قیمت بیلت فولادی ثانویه داخلی هند در هفته منتهی به روز جمعه ۲۷ آگوست ۱۹۰۰ روپیه (۲۶ دلار) به ازای هر تن کاهش یافت . این امر با کاهش قیمت مواد اولیه اصلی از جمله آهن اسفنجی (DRI) به مقدار ۱۲۰۰ روپیه در هر تن اتفاق افتاد.

قیمت بیلت فولادی ثانویه داخلی هند ۲۶ دلار به ازای هر تن کاهش یافت
پ
پ

به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن قیمت شمش آهن ( بیلت فولادی ثانویه داخلی هند | به شمش تولید شده از قراضه گویند) در هفته منتهی به روز جمعه ۲۷ آگوست  ۱۹۰۰ روپیه (۲۶ دلار) به ازای هر تن کاهش یافت . این امر با کاهش قیمت مواد اولیه اصلی از جمله آهن اسفنجی (DRI)  به مقدار ۱۲۰۰ روپیه در هر تن اتفاق افتاد.

فعالان بازار گزارش دادند کاهش قیمت بیلت فولادی ثانویه داخلی هند در طول هفته ناشی از تقاضای ضعیف و درخواست های کمتر خریداران در بازار بود.

ارزیابی هفتگی Fastmarkets  نشان داد قیمت بیلت فولادی ثانویه داخلی هند در روز جمعه ۲۷ آگوست با کاهش ۱۹۰۰ روپیه در هر تن به ۴۱،۳۰۰-۴۱،۵۰۰ روپیه (۵۵۷-۵۵۹ دلار) در هر تن exw هند رسید. این در حالی است که قیمت بیلت فولادی ثانویه داخلی هند در هفته گذشته در محدوده ۴۳،۲۰۰-۴۳،۴۰۰ روپیه در هر تن بود.  

یک مقام مستقر در یک کارخانه فولاد ثانویه در ایالت چاتیسگار هند گفت: “احساسات در بازار فولاد ثانویه بسیار تیره و منفی است. سقوط قیمت بیلت فولادی ثانویه داخلی هند با کاهش قیمت مواد اولیه آغاز شده است. “

به گفته این مقام مسئول ، احساسات منفی در بازار فولاد ثانویه باعث کاهش بیشتر قیمت مواد اولیه مانند آهن اسفنجی DRI در هفته آینده می شود.

طبق ارزیابی هفتگی Fastmarkets  آهن اسفنجی (DRI) داخلی هند در روز جمعه ۲۷ آگوست در محدوده ۳۲،۴۰۰-۳۲،۶۰۰ روپیه در هر تن exw هند قیمت گذاری شد. این در حالی است که قیمت آهن اسفنجی DRI داخلی هند نسبت به هفته گذشته که برابر ۳۳،۶۰۰-۳۳،۸۰۰ روپیه در هر تن exw هند بود با کاهش ۱۲۰۰ روپیه در هر تن همراه بوده است.

با این حال به نقل از متال بولتن، به نظر می رسد قیمت های داخلی میلگرد فولادی هند در هفته منتهی به روز جمعه ۲۷ آگوست با افزایش ۱۳۰۰ روپیه در هر تن در طی یک هفته، باعث کاهش احساسات منفی در بازار شده است.

ارزیابی هفتگی Fastmarkets نشان داد قیمت  میلگرد فولادی داخلی هند در روز جمعه ۲۷ آگوست در محدوده ۴۶،۷۰۰-۴۶،۹۰۰ روپیه در هر تن exw هند بود . این در حالی است که قیمت  میلگرد فولادی داخلی هند نسبت به هفته گذشته که برابر ۴۵،۴۰۰-۴۵،۶۰۰ روپیه در هر تن exw هند بود حدود ۱۳۰۰ روپیه در تن افزایش یافته است.

با این حال به نقل از چندین منبع خبری قیمت میلگرد فولادی ثانویه داخلی هند در ابتدای هفته منتهی به روز جمعه ۲۷ آگوست به بالاترین میزان خود یعنی ۴۷،۸۰۰-۴۷،۹۰۰ روپیه در هر تن رسید . این در حالی است که در روزهای پایانی هفته قیمت میلگرد فولادی ثانویه داخلی هند به ۴۶،۷۰۰-۴۶،۹۰۰ روپیه در هر تن رسید.

*** تحلیل میانگین قیمت های بیلت فولادی در ماه های گذشته

تحلیل گران بازار خبر دادند که میانگین قیمت بیلت فولادی داخلی هند در ماه می برابر ۴۲۰۲۵ ، در ماه ژوئن برابر ۴۲۶۰۰  و در ماه ژوئیه برابر ۴۱۵۴۰ روپیه در هر تن exw هند بود که در روز  جمعه ۲۷ آگوست به ۴۱۴۰۰ روپیه در هر تن exw هند رسید.

همچنین به نقل از فعالان بازار میانگین قیمت میلگرد فولادی داخلی هند در ماه می برابر ۴۵۹۰۰ ، در ماه ژوئن برابر ۴۵۸۷۵  و در ماه ژوئیه برابر ۴۴۱۰۰ روپیه در هر تن exw هند بود که در روز  جمعه ۲۷ آگوست به ۴۶۸۰۰ روپیه در هر تن exw هند رسید.

متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.