افزونه جلالی را نصب کنید. 9 ربيع أول 1444 Tuesday, 4 October , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

قیمت فولاد گالوانیزه گرم ترکیه با تقاضای ضعیف در بازار کاهش یافت

شناسه : 53940 14 شهریور 1400 - 12:00

به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن قیمت کویل فولادی روکش دار ترکیه طی هفته منتهی به روز جمعه ۳ سپتامبر همچنان در حال کاهش است.

قیمت فولاد گالوانیزه گرم ترکیه با تقاضای ضعیف در بازار کاهش یافت
پ
پ

به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن قیمت کویل فولادی روکش دار ترکیه طی هفته منتهی به روز جمعه ۳ سپتامبر همچنان در حال کاهش است.

ارزیابی Fastmarkets نشان داد  قیمت کویل نورد گرم فولادی داخلی ترکیه در روز جمعه ۳ سپتامبر در محدوده ۹۵۰-۹۹۰ دلار در هر تن بود. این در حالی است که قیمت کویل نورد گرم فولادی داخلی نسبت به هفته گذشته که برابر ۹۵۰-۱۰۰۰ دلار در تن بود حدود ۱۰ دلار در هر تن کاهش یافت.

*** قیمت های داخلی

برآورد هفتگی Fastmarkets نشان داد شاخص کویل گالوانیزه گرم فولادی داخلی ترکیه در روز جمعه ۳ سپتامبر با ۳۰ دلار کاهش به ۱۲۴۰-۱۲۷۰ دلار در هر تن رسید. این در حالی است که قیمت کویل گالوانیزه گرم فولادی داخلی ترکیه در هفته قبل در محدوده ۱۲۷۰-۱۳۰۰ دلار در هر تن گزارش شده است.

به نقل ازمنابع خبری تولیدکنندگان مستقر در ترکیه طی این هفته کویل گالوانیزه گرم فولادی داخلی دارای ضخامت ۰٫۵ میلی متر با روکش Z100 را در روز جمعه ۳ سپتامبر با قیمت ۱۲۴۰-۱۲۷۰ دلار به ازای هر تن پیشنهاد دادند. این در حالی است که قیمت کویل گالوانیزه گرم فولادی روکش دار ترکیه در هفته قبل در محدوده ۱۲۷۰-۱۳۰۰ دلار در هر تن بود.

با توجه به برآورد هفتگی Fastmarkets کویل گالوانیزه رنگی فولادی داخلی ترکیه در روز جمعه ۳ سپتامبر در محدوده ۱،۳۱۰-۱۳۲۰ دلار در هر تن قیمت گذاری شد. این در حالی است که قیمت کویل گالوانیزه رنگی فولادی نسبت به هفته قبل که برابر ۱۳۴۰-۱۳۸۰ دلار در هر تن بود حدود ۳۰۴۰ دلار در هر تن کاهش یافته است.

در این میان متال بولتن گزارش داد قیمت پیشنهادی برای آهن گالوانیزه رنگی (PPGI) که به عنوان کویل گالوانیزه رنگی با ضخامت ۰٫۵۰ میلی متر با کد رنگ ۹۰۰۲ شناخته می شود ، در روز جمعه ۳ سپتامبر در محدوده ۱۳۰۰-۱۳۴۰ دلار در هر تن ex-works گزارش شده است. این در حالی است که قیمت کویل رنگی در هفته گذشته در محدوده ۱٫۳۴۰-۱۳۸۰ دلار در هر تن ex-works گزارش شد.

فعالان بازار اعلام کردند فقط یک قرارداد برای کویل گالوانیزه رنگی PPGI با قیمت ۱۳۱۰ دلار به ازای هر تن در طول هفته منتهی به روز جمعه ۳ سپتامبر شنیده شد.

*** صادرات کویل گالوانیزه گرم

ارزیابی Fastmarkets نشان داد کویل گالوانیزه گرم صادراتی ترکیه با قیمت ۱،۲۴۰-۱،۲۷۰ دلار در هر تن فوب در هفته منتهی به روز جمعه ۳ سپتامبر ارائه شد. این در حالی است که قیمت کویل گالوانیزه گرم صادراتی ترکیه نسبت به هفته گذشته که برابر ۱۲۷۰-۱۳۰۰ دلار در هر تن فوب بود کاهش یافته است.

معامله گران گزارش دادند در هفته منتهی به روز جمعه ۳ سپتامبر هیچ معامله عمده ای برای کویل گالوانیزه گرم صادراتی ترکیه شنیده نشد زیرا خریداران می خواهند قیمت ها را پایین ببینند.

به نقل از صادرکنندگان مستقر در ترکیه ، خریداران اکثر مراکز صادراتی به تازگی از تعطیلات تابستانی بازگشته اند.

در نتیجه ، با توجه به ارزیابی هفتگی Fastmarkets کویل گالوانیزه گرم صادراتی ترکیه در روز جمعه ۳ سپتامبر در محدوده ۱۲۴۰-۱،۲۷۰ دلار در هر تن fob ترکیه قیمت گذاری شد. این در حالی است که قیمت کویل گالوانیزه گرم صادراتی ترکیه نسبت به هفته گذشته که برابر ۱۲۷۰-۱۳۰۰ دلار به ازای هر تن بود حدود ۳۰ دلار در هر تن کاهش یافته است.

*** تحلیل میانگین قیمت های کویل گالوانیزه گرم فولادی در ماه های گذشته

تحلیل گران بازار خبر دادند که میانگین قیمت کویل گالوانیزه گرم فولادی داخلی ترکیه در ماه ژوئن برابر ۱۴۱۷٫۵۰ ، در ماه ژوئیه برابر ۱۳۴۷  و در ماه آگوست برابر ۱۳۰۱٫۲۵ دلار در هر تن exw ترکیه بود که در روز  جمعه ۳ سپتامبر به ۱۲۵۵ دلار در هر تن exw ترکیه رسید.

متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.