افزونه جلالی را نصب کنید. 18 جماد ثاني 1443 Friday, 21 January , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

ارائه تخفیفات بیشتر در فولاد تخت پوشش دار ترکیه بعلت تقاضای ضعیف

شناسه : 54423 21 شهریور 1400 - 16:00

قیمت کویل نورد گرم فولادی در ترکیه کاهش یافت در نتیجه باعث کاهش قیمت کویل گالوانیزه گرم و کویل گالوانیزه رنگی داخلی در ترکیه شد. همچنین خریداران تمایل چندانی به خرید محصولات فولادی تخت ترکیه نداشتند. در نتیجه قیمت محصولات تخت صادراتی در ترکیه نیز با افت رو به رو بود.

ارائه تخفیفات بیشتر در فولاد تخت پوشش دار ترکیه بعلت تقاضای ضعیف
پ
پ

وضعیت کویل فولادی پوشش دار در ترکیه همراه با ارائه تخفیفات بیشتر در بازار معامله میشود. قیمت کویل نورد گرم فولادی در ترکیه کاهش یافت در نتیجه باعث کاهش قیمت ورق گالوانیزه گرم و کویل گالوانیزه رنگی داخلی در ترکیه شد. همچنین خریداران تمایل چندانی به خرید محصولات فولادی تخت ترکیه نداشتند. در نتیجه قیمت محصولات تخت صادراتی در ترکیه نیز با افت رو به رو بود.

به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن تولیدکنندگان کویل فولادی پوشش دار در ترکیه طی هفته منتهی به روز جمعه ۱۰ سپتامبر تخفیف های بیشتری به خریداران خود در ترکیه دادند . زیرا قیمت کویل نورد گرم کاهش یافت و میزان تقاضا در بازار ضعیف بود.

ارزیابی هفتگی Fastmarkets نشان داد قیمت کویل نورد گرم فولادی داخلی ترکیه در روز جمعه ۱۰ سپتامبر  920-950 دلار در هر تن بود . این در حالی است که قیمت کویل نورد گرم فولادی داخلی ترکیه نسبت به هفته قبل که برابر ۹۵۰-۹۹۰ دلار به ازای هر تن بود حدود که ۳۰-۴۰ دلار در هر تن کاهش یافته است.

*** قیمت های داخلی

طبق ارزیابی Fastmarkets کویل گالوانیزه گرم فولادی داخلی ترکیه در محدوده ۱۲۰۰-۱۲۲۰ دلار در هر تن در روز جمعه ۱۰ سپتامبر قیمت گذاری شد. این در حالی است که قیمت کویل گالوانیزه گرم فولادی داخلی ترکیه از محدوده ۱۲۴۰-۱۲۷۰ دلار در تن در هفته گذشته کاهش یافته است.

در این میان متال بولتن نقل کرد تولیدکنندگان مستقر در ترکیه کویل گالوانیزه گرم فولادی پوشش دار دارای ضخامت ۰٫۵ میلی متر با پوشش Z100 را در حدود ۱۲۰۰-۱۲۶۰ دلار در هر تن ex-whs ارائه می دهند . این در حالی است که نسبت به قیمت پیشنهادی در هفته گذشته که برابر ۱۲۴۰-۱۲۷۰ دلار به ازای هر تن بود با کاهش رو به رو بوده است.

با توجه به برآورد هفتگی Fastmarkets قیمت کویل گالوانیزه رنگی داخلی ترکیه ، ۱۲۸۰-۱۳۰۰ دلار در هر تن exw ترکیه در روز جمعه ۱۰ سپتامبر  شنیده شد. این در حالی است که به نقل از منابع خبری قیمت کویل گالوانیزه رنگی داخلی ترکیه نسبت به هفته قبل که برابر  1.310-1320 دلار در هر تن بود با افت ۲۰-۳۰ دلار در هر تن رو به رو بوده است.

به نقل از فعالان بازار در روز جمعه ۱۰ سپتامبر  قیمت پیشنهادی برای آهن گالوانیزه رنگی که به عنوان کویل با روکش رنگی دارای ضخامت ۰٫۵۰ میلی متر با کد رنگ ۹۰۰۲ شناخته می شود ، در محدوده ۱،۲۸۰-۱،۳۰۰ دلار در هر تن ex-whs  ترکیه بود . در حالی که قیمت پیشنهادی برای آهن گالوانیزه رنگی در هفته گذشته ۱،۳۱۰-۱،۳۴۰ دلار در هر تن ex-whs  ترکیه اعلام شده بود.

*** صادرات کویل گالوانیزه گرم

متال بولتن گزارش داد در هفته منتهی به روز جمعه ۱۰ سپتامبر کویل گالوانیزه گرم صادراتی ترکیه با قیمت ۱،۲۰۰-۱،۲۶۰ دلار به ازای هر تن فوب ارائه شده بود . این در حالی است که قیمت کویل گالوانیزه گرم صادراتی ترکیه نسبت به هفته گذشته که برابر ۱۲۴۰-۱۲۷۰ دلار در هر تن فوب بود افت داشته است.

به نقل از فعالان بازار تا روز جمعه ۱۰ سپتامبر هیچ معامله عمده ای برای کویل گالوانیزه گرم صادراتی ترکیه شنیده نشده است.  زیرا خریداران از رزرو خودداری کردند در حالی که قیمت ها هنوز در حال سقوط هستند.

در نتیجه ، ارزیابی هفتگی Fastmarkets نشان داد قیمت کویل گالوانیزه گرم صادراتی ترکیه در روز جمعه ۱۰ سپتامبر در محدوده ۱۲۰۰-۱۲۲۰ دلار در هر تن فوب ترکیه بود . این در حالی است که قیمت کویل گالوانیزه گرم صادراتی ترکیه نسبت به هفته قبل که برابر ۱۲۴۰-۱۲۷۰ دلار در هر تن  بود با کاهش ۴۰-۵۰ دلار در هر تن رو به رو بوده است.

*** تحلیل میانگین قیمت های محصولات فولادی در ماه های گذشته

تحلیل گران بازار خبر دادند که میانگین قیمت کویل گالوانیزه گرم فولادی داخلی ترکیه در ماه ژوئن برابر ۱۴۱۷٫۵۰، در ماه ژوئیه برابر ۱۳۴۷ و در ماه آگوست برابر ۱۳۰۱٫۲۵ دلار در هر تن ex-whs ترکیه بود که در روز  جمعه ۱۰ سپتامبر به ۱۲۱۰ دلار در هر تن ex-whs ترکیه رسید.

طبق ارزیابی فعالان بازار میانگین قیمت کویل گالوانیزه رنگی داخلی ترکیه در ماه ژوئن برابر ۱۴۶۳٫۷۵ ، در ماه ژوئیه برابر ۱۴۱۲ و در ماه آگوست برابر ۱۳۸۸٫۷۵ دلار در هر تن ex-whs ترکیه بود که در روز  جمعه ۱۰ سپتامبر به ۱۲۹۰ دلار در هر تن ex-whs ترکیه رسید.

متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.