جمعه, ۳۰ مهر , ۱۴۰۰ 16 ربيع أول 1443 Friday, 22 October , 2021 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

کاهش قیمت کویل فولادی روکش دار ترکیه پس از تقاضای ضعیف

شناسه : 54767 28 شهریور 1400 - 15:00

کاهش قیمت کویل نورد گرم که پایه تولید کویل فولادی روکش دار است ، باعث شد تا فروشندگان قیمت کویل گالوانیزه گرم و کویل رنگی را هم کاهش دهند.

کاهش قیمت کویل فولادی روکش دار ترکیه پس از تقاضای ضعیف
پ
پ

کاهش قیمت کویل نورد گرم که پایه تولید کویل فولادی روکش دار است ، باعث شد تا فروشندگان قیمت کویل گالوانیزه گرم و کویل رنگی را هم کاهش دهند.
به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن ، قیمت کویل فولادی روکش دار ترکیه در هفته منتهی به جمعه ۱۷ سپتامبر کاهش یافت.

تولیدکنندگان ترکیه به دنبال کاهش قیمت کویل نورد گرم ، قیمت پیشنهادی خود را برای کویل روکش دار در بازارهای داخلی و صادراتی کاهش دادند. ارزیابی هفتگی Fastmarkets برای قیمت داخلی کویل نورد گرم فولادی ترکیه در روز جمعه ۹۰۰-۹۳۰ دلار به ازای هر تن بود که از ۱۰ سپتامبر از ۹۲۰-۹۵۰ دلار در هر تن کاهش یافت.

*** قیمت های داخلی

ارزیابی هفتگی Fastmarkets برای کویل فولادی روکش دار گالوانیزه گرم ترکیه در ۱۷ سپتامبر ۱۲۰۰-۱،۲۱۰ دلار در هر تن بود که از ۱۰۰۰-۱۲۲۰ دلار در هر تن در ۱۰ سپتامبر کاهش یافت. تولیدکنندگان ترکیه کویل گالوانیزه گرم با ضخامت ۰٫۵ میلی متر و با روکش Z100 را در حدود ۱۲۰۰-۱۲۱۰ دلار در هر تن ارائه می دهند ، این رقم در هفته قبل ۱۲۰۰-۱۲۶۰ دلار در هر تن بود. ارزیابی هفتگی Fastmarkets برای قیمت کویل فولادی روکش دار رنگی ترکیه ، ۱،۲۷۰-۱،۲۸۰ دلار در هر تن بود که از ۱۰۸۰-۱۳۰۰ دلار در هر تن ۱۰ سپتامبر کاهش یافته است.

*** صادرات کویل روکش دار

کویل گالوانیزه گرم ترکیه با قیمت ۱۲۰۰ دلار به ازای هر تن فوب در مقایسه با ۱۲۰۰-۱۲۶۰ دلار در هر تن فوب هفته گذشته ارائه شد. با این حال ، هیچ معامله بزرگی شنیده نشد. در نتیجه ، ارزیابی هفتگی Fastmarkets برای صادرات کویل گالوانیزه گرم ترکیه در ۱۷ سپتامبر ۱۲۰۰ دلار در هر تن بود که از ۱۲۰۰-۱۲۲۰ دلار در هر تن ۱۰ سپتامبر کاهش یافت.

منبع: متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.