پنج شنبه, ۲۹ مهر , ۱۴۰۰ 15 ربيع أول 1443 Thursday, 21 October , 2021 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

آرامش بازار و انتظار خریداران برای قیمت های جدید شمش و میلگرد فولادی امارات

شناسه : 54933 31 شهریور 1400 - 11:00

عمان تناژ بالایی از بیلت خود را به چین فروخت. به همین دلیل قیمت صادراتی خود را افزایش داد. خریداران امارات متحده هم ترجیح دادند برای قیمت های جدید صبر کنند.

آرامش بازار و انتظار خریداران برای قیمت های جدید شمش و میلگرد فولادی امارات
پ
پ

عمان تناژ بالایی از بیلت خود را به چین فروخت. به همین دلیل قیمت صادراتی بیلت خود را افزایش داد. خریداران امارات متحده هم ترجیح دادند برای قیمت های جدید صبر کنند.
به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن ، بازار بیلت و میلگرد فولادی امارات متحده عربی در هفته منتهی به ۲۱ سپتامبر ساکت بود. زیرا خریداران منتظر اعلام قیمت جدید میلگرد فولادی بودند.

اکثر فعالان بازار انتظار دارند قیمت ها از روند نزولی جهانی پیروی کنند. ارزیابی هفتگی Fastmarkets برای صادرات میلگرد فولادی CIS در ۲۰ سپتامبر ۷۰۰-۷۱۰ دلار در هر تن بود که از ۷۰۵-۷۲۰ دلار در هر تن ۶ سپتامبر کاهش یافت. منابع گفتند به زودی میلگردهای داخلی از ۲۴ آگوست به قیمت ۲،۵۷۴-۲،۶۱۰ درهم (۷۰۱-۷۱۰ دلار) به ازای هر تن ارائه می شود. با این حال ، تولیدکنندگان میلگرد آن را به قیمت ۲۴۰۰-۲،۵۱۰ درهم (۶۶۱-۶۸۳ دلار) به ازای هر تن پیش فروش می کردند.

*** قیمت داخلی میلگرد فولادی

برآورد هفتگی Fastmarkets برای قیمت داخلی میلگرد فولادی امارات متحده عربی در روز سه شنبه ۲۴۰۰-۲،۵۱۰ درهم در هر تن و بدون تغییر نسبت به هفته قبل بود. قیمت وارداتی میلگرد از عمان با قیمت ۶۴۸-۶۶۷ دلار به ازای هر تن cpt امارات متحده عربی در طول هفته ارائه شد که از پیشنهادات ۶۶۷-۶۷۵ دلاری در هر تن cpt در هفته گذشته کاهش یافت. به دلیل عدم قطعیت قیمت های محلی ، هیچ معامله جدیدی شنیده نشد. ارزیابی هفتگی Fastmarkets برای واردات میلگرد فولادی امارات متحده عربی ۶۴۸-۶۶۷ دلار در هر تن در ۲۱ سپتامبر بود که از ۶۶۷-۶۷۲ دلار در هر تن ۱۴ سپتامبر کاهش یافت.

در عمان بیلت به قیمت ۶۵۰-۶۶۰ دلار به ازای هر تن cpt امارات متحده عربی پیشنهاد شد و خریداران ۶۲۰-۶۲۵ دلار برای هر تن cpt پیشنهاد می کردند. قیمت های پیشنهادی از عمان برای بیلت بالا بود. زیرا تولید کنندگان در عمان بیش از ۲۰۰،۰۰۰ تن بیلت را برای حمل اکتبر به چین با قیمت ۶۵۰-۶۶۰ دلار به ازای هر تن فوب فروختند. در نتیجه ، ارزیابی هفتگی Fastmarkets برای واردات بیلت فولادی امارات متحده عربی در ۲۱ سپتامبر ۶۲۵-۶۳۰ دلار در هر تن بود ، بدون تغییر نسبت به هفته گذشته.

منبع: متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.