شنبه, ۲۴ مهر , ۱۴۰۰ 10 ربيع أول 1443 Saturday, 16 October , 2021 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

بازار بیلت و میلگرد فولادی در امارات متحده عربی همچنان ضعیف است

شناسه : 55272 10 مهر 1400 - 16:00

به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن بازار بیلت و میلگرد فولادی داخلی در امارات متحده عربی به طور کلی در هفت روز منتهی به روز سه شنبه ۲۸ سپتامبر ضعیف بود. منابع خبری اعلام کردند این امر عمدتاً به دلیل کاهش قیمت واردات بوده است.

بازار بیلت و میلگرد فولادی در امارات متحده عربی همچنان ضعیف است
پ
پ

به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن بازار بیلت و میلگرد فولادی در بازار داخلی امارات متحده عربی به طور کلی در هفت روز منتهی به روز سه شنبه ۲۸ سپتامبر ضعیف بود. منابع خبری اعلام کردند این امر عمدتاً به دلیل کاهش قیمت واردات بوده است.

*** میلگرد فولادی داخلی

متال بولتن گزارش داد که فولاد امارات در روز سه شنبه ۲۸ سپتامبر قیمت میلگرد فولادی داخلی مربوط به ماه اکتبر را به ۶۵۵ دلار در هر تن (۲،۴۰۶ درهم) کاهش داد. این در حالی است که قیمت میلگرد فولادی در روز قبل ۷۱۰ دلار در هر تن بود.

با این حال فعالان بازار اعلام کردند، در هفته گذشته برخی از محموله های میلگرد فولادی داخلی به قیمت ۲،۴۰۰-۲،۵۱۰ درهم (۶۶۱-۶۸۳ دلار) به ازای هر تن فروخته شده است.

ارزیابی هفتگی Fastmarkets  نشان داد قیمت میلگرد فولادی داخلی امارات متحده عربی در روز سه شنبه ۲۸ سپتامبر در محدوده  ۲۴۰۰-۲،۵۱۰ درهم در تن exw امارات متحده عربی بود. این در حالی است که به نقل از منابع خبری قیمت میلگرد فولادی داخلی امارات متحده عربی نسبت به هفته قبل بدون تغییر باقی مانده است.

*** میلگرد فولادی وارداتی

تحلیل گران صنعت در بازار خبر دادند پیشنهادات میلگرد فولادی واراتی از عمان در روز سه شنبه ۲۸ سپتامبر به ۶۴۰-۶۴۵ دلار به ازای هر تن cpt امارات متحده عربی کاهش یافت. این در حالی است که قیمت میلگرد فولادی واراتی از عمان یک هفته قبل از آن در محدوده ۶۴۸-۶۶۷ دلار به ازای هر تن cpt بود.

طبق ارزیابی هفتگی Fastmarkets شاخص میلگرد فولادی وارداتی امارات متحده عربی بر اساس وزن نظری ۶۴۰-۶۴۸ دلار در هر تن cfr  جبل علی امارات متحده عربی در روز سه شنبه ۲۸ سپتامبر قیمت گذاری شد. با توجه به گزارش منابع خبری قیمت میلگرد فولادی وارداتی امارات متحده عربی در هفته قبل در محدوده ۶۴۸-۶۶۷ دلار در هر تن بود.

*** واردات بیلت فولادی

با توجه به ارزیابی هفتگی Fastmarkets قیمت بیلت فولادی وارداتی امارات متحده عربی در روز سه شنبه ۲۸ سپتامبر در محدوده ۶۲۵-۶۳۰ دلار در هر تن cfr  جبل علی امارات متحده عربی شنیده شد. این در حالی است که به نقل از منابع خبری قیمت بیلت فولادی وارداتی امارات متحده عربی نسبت به هفته قبل بدون تغییر باقی مانده است.

*** تحلیل میانگین قیمت های بیلت فولادی در ماه های گذشته

تحلیل گران بازار خبر دادند که میانگین قیمت بیلت فولادی واراتی امارات متحده عربی در ماه ژوئن برابر ۷۹۵٫۵۰، در ماه ژوئیه برابر ۷۶۰٫۵۰  و در ماه آگوست برابر ۷۱۹٫۹ دلار در هر تن cfr  جبل علی امارات متحده عربی بود که در روز  سه شنبه ۲۸ سپتامبر به ۶۴۴ دلار در هر تن cfr  جبل علی امارات متحده عربی رسید.

همچنین با توجه به ارزیابی فعالان بازار میانگین قیمت بیلت فولادی داخلی امارات متحده عربی در ماه ژوئن برابر ۲۹۳۸٫۴۰، در ماه ژوئیه برابر ۲۷۸۴٫۳۸  و در ماه آگوست برابر ۲۶۷۰ درهم در هر تن exw امارات متحده عربی بود که در روز  سه شنبه ۲۸ سپتامبر به ۲۴۵۵ درهم در هر تن exw امارات متحده عربی رسید.

متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.