پنج شنبه, ۲۹ مهر , ۱۴۰۰ 15 ربيع أول 1443 Thursday, 21 October , 2021 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

سکون بازار واردات ورق فولادی خلیج فارس در پی کمبود تقاضا

شناسه : 55281 10 مهر 1400 - 15:00

به گفته آرتان پرس و به نقل از  متال بولتن خریداران فولاد تخت امارات متحده عربی و عربستان با وجود کاهش قیمت ها همچنان برای خرید تمایلی ندارند.

سکون بازار واردات ورق فولادی خلیج فارس در پی کمبود تقاضا
پ
پ

به گفته آرتان پرس و به نقل از  متال بولتن خریداران فولاد تخت امارات متحده عربی و عربستان با وجود کاهش قیمت ها همچنان برای خرید تمایلی ندارند.

قیمت کویل نورد گرم و کویل گالوانیزه گرم به امارات متحده عربی در هفت روز منتهی به سه شنبه ۲۸ سپتامبر کاهش یافت. این در حالی است که قیمت فولاد تخت وارداتی به عربستان سعودی به طور کلی ثابت بود.

فولادسازان هندی از هفته گذشته HRC را با قیمت ۹۵۰-۹۸۰ دلار به ازای هر کیلوگرم cfr به عربستان سعودی ارائه می دهند ، اما خریداران آنجا تنها ۹۲۰-۹۳۰ دلار برای هر تن cfr پیشنهاد می کردند ، بنابراین هیچ معامله قابل توجهی شنیده نشد.

شاخص قیمت HRC ، وارداتی ، عربستان سعودی ، هفته گذشته بدون تغییر در ۹۳۰-۹۵۰ دلار در هر تن باقی ماند.

قیمت پیشنهادی HRC از سوی فولادسازان هندی به امارات متحده عربی حدود ۹۱۰-۹۴۰ دلار به ازای هر تن cfr بود که از ۹۳۰-۹۴۰ دلار به ازای هر تن در هفته گذشته کاهش یافته است.

و اما پیشنهادات قیمت HRC چین ۹۵۰-۹۷۰ دلار به ازای هر تن cfr شنیده شد.

شاخص قیمت HRC ، واردات ، cfr Jebel Ali ، امارات متحده عربی ، روز سه شنبه ۹۱۰-۹۲۰ دلار به ازای هر تن بود که نسبت به ۲۱ سپتامبر کاهش داشت.

*** کاهش قیمت ورق گالوانیزه

قیمت واردات کویل گالوانیزه گرم به امارات متحده عربی نیز مطابق با تقاضای محدود کاهش یافت.

کارخانه های فولاد HDG را با قیمت ۱۲۲۵-۱۲۰۰ دلار به ازای هر تن cfr برای کویل روکش دار Z275 با ضخامت ۱ میلی متر ارائه می کردند ، در حالی که هفته گذشته پیشنهادات آنها به ازای ۱۱۷۰-۱۲۰۰ دلار به ازای هر تن cfr بود.

این در حالی است که تولیدکنندگان  هندی قیمت ۱،۱۵۹-۱،۲۸۰ دلار به ازای هر تن cfr را ارائه می کردند که نسبت به هفته گذشته کمتر بوده است.

تفاوت قیمت بین مواد از چین و هند نشان دهنده این واقعیت است که HDG با منشاء هند دارای کیفیت تضمین شده و برای استفاده در امارات متحده عربی توسط مقامات تأیید شده است.

شاخص قیمت HDG ، واردات ، cfr Jebel Ali ، امارات متحده عربی ، در ۲۸ سپتامبر ۱۲۱۲-۱۲۴۰ دلار در هر تن بود که نسبت به هفته گشته افزایش داشت.

با این حال ، قیمت کویل های نورد سرد در هفته گذشته تا حد زیادی ثابت بود.

شاخص قیمت CRC ، واردات ، cfr Jebel Ali ، امارات متحده عربی ، ۱۰۰۰-۱،۰۱۰ دلار در هر تن در ۲۸ سپتامبر بود که نسبت به هفته گذشته بدون تغییر ماند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.