افزونه جلالی را نصب کنید. 10 رجب 1444 Tuesday, 31 January , 2023 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

تقاضای بسیار ضعیف با وجود کاهش قیمت فولاد تخت ترکیه

شناسه : 55386 12 مهر 1400 - 17:00

به گزارش متال بولتن، تقاضا برای خرید کویل فولادی پوشش دار ترکیه در طول هفته تا جمعه ۱ اکتبر بسیار ضعیف بود و قیمت ها بیشتر از پیش کاهش یافت.

تقاضای بسیار ضعیف با وجود کاهش قیمت فولاد تخت ترکیه
پ
پ

به گزارش متال بولتن، تقاضا برای خرید کویل فولادی پوشش دار ترکیه در طول هفته تا جمعه ۱ اکتبر بسیار ضعیف بود و قیمت ها بیشتر کاهش یافت.

به گفته منابع خریداران منتظر هستند تا قیمت ها کاهش بیشتری داشته باشد. قیمت کویل های نورد گرم نیز همچنان کاهش می یابد ، بنابراین خریداران همچنان انتظار کاهش قیمت بیشتر برای کویل پوشش دار دارند.

به نقل از متال بولتن و به گزارش آرتان پرس کویل نورد گرم داخلی ، ترکیه در اول اکتبر ۸۸۰-۹۰۰ دلار به ازای هر تن معامله شد ، که نسبت به ۲۴ سپتامبرکاهش قیمت داشت.

شاخص قیمتی کویل فولادی گالوانیزه گرم (HDG) داخلی ، ترکیه در اول اکتبر ۱۱۵۰-۱۱۶۰ دلار در هر تن بود که از ۱۱۶۰-۱۲۰۰ دلار در تن در ۲۴ سپتامبر کاهش یافت.

تولیدکنندگان ترکیه HDG با ضخامت ۰٫۵ میلی متر با پوشش Z100 را در حدود ۱۱۵۰-۱۱۷۰ دلار به ازای هر تن در شرایط فعلی ارائه می کردند که از قیمت پیشنهادی  دلار به ازای هر تن در هفته قبل کاهش یافته بود.

شاخص قیمت ورق گالوانیزه داخلی رنگی، ترکیه در روز جمعه ۱،۲۵۰-۱،۲۶۰ دلار در هر تن بود که از ۱۲۶۰-۱،۲۷۰ دلار در هر تن در ۲۴ سپتامبر کاهش یافت.

هم چنین قیمت پیشنهادی برای ورق گالوانیزه کد  9002 ، ۱٫۲۵۰-۱٫۲۸۰ دلار در هر تن بود ، که نسبت به هفته قبل ، ۱٫۲۷۰ دلار برای هر تن افزایش یافت.

HDG ترکیه با قیمت ۱،۱۵۰-۱،۱۷۰ دلار در هر تن فوب پیشنهاد می شد که از ۱۲۰۰-۱،۲۱۰ دلار به ازای هر تن فوب نسبت به یک هفته قبل ، کاهش داشت.

شاخص قیمت صادرات HDG ، فوب ترکیه در ۱ اکتبر ۱۱۵۰-۱۱۶۰ دلار در هر تن بود که از ۱۱۸۰-۱۲۰۰ دلار در تن در ۲۴ سپتامبر کاهش یافت.

متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.