شنبه, ۲۴ مهر , ۱۴۰۰ 10 ربيع أول 1443 Saturday, 16 October , 2021 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

افزایش هزینه های انرژی، روند بازار ورق ترکیه را مبهم ساخت

شناسه : 55534 18 مهر 1400 - 14:00

عدم اطمینان از روند قیمت ها در میان افزایش هزینه های انرژی در سطح جهان و پس از بازگشت چین به بازار پس از تعطیلات طلایی یک هفته ای اتفاق افتاد

افزایش هزینه های انرژی، روند بازار ورق ترکیه را مبهم ساخت
پ
پ

با توجه به سپری شدن تعطیلات یک هفته ای در چین و افزایش هزینه های انرژی در سراسر جهان ممکن است قیمت فولاد افزایش یابد. اما فعالان بازار هنوز از روند قیمت ها در بازار کویل های روکش دار ترکیه اطمینان حاصل نکرده اند.

به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن خریداران ورق های فولادی روکش دار ترکیه مطمئن نیستند قیمت ورق های پوشش دار به کجا خواهد رسید. این عدم اطمینان از روند قیمت ها در میان افزایش هزینه های انرژی در سطح جهان و پس از بازگشت چین به بازار پس از تعطیلات طلایی یک هفته ای اتفاق افتاد.

فعالان بازار گزارش دادند چین در روز جمعه ۸ اکتبر پس از تعطیلات یک هفته ای با افزایش قیمت کویل نورد گرم فولادی به بازار بازگشت.

همچنین متال بولتن در روز جمعه ۸ اکتبر گزارش داد انتظار می رود افزایش هزینه های انرژی در سراسر جهان منجر به افزایش قیمت فولاد شود.

منابع خبری در روز جمعه ۸ اکتبر اعلام کردند که با این حال ، سطح سهام کویل های فولادی روکش دار به اندازه کافی قابل توجه است. در نتیجه باید منتظر تغییر جهت قیمت ها باشیم.

*** قیمت های کویل های فولادی روکش دار داخلی

برآورد هفتگی Fastmarkets نشان داد قیمت کویل گالوانیزه گرم فولادی داخلی ترکیه در روز جمعه ۸ اکتبر در محدوده ۱۱۵۰-۱۱۶۰ دلار در هر تن exw ترکیه بود. این در حالی است که به نقل از منابع خبری قیمت کویل گالوانیزه گرم فولادی داخلی ترکیه نسبت به هفته گذشته بدون تغییر بوده است.

متال بولتن گزارش داد که تولیدکنندگان مستقر در ترکیه کویل گالوانیزه گرم فولادی دارای ضخامت ۰٫۵ میلی متر با روکش Z100 را در روز جمعه ۸ اکتبر در حدود ۱۱۵۰-۱۱۶۰ دلار در هر تن ex-works ارائه می دهند. این در حالی است که منابع خبری اعلام کردند قیمت کویل گالوانیزه گرم فولادی ترکیه نسبت به هفته قبل که برابر ۱۱۵۰-۱۱۷۰ دلار در هر تن بود کاهش یافته است.

طبق ارزیابی هفتگی Fastmarkets قیمت کویل گالوانیزه رنگی داخلی ترکیه روز جمعه ۸ اکتبر در محدوده ۱۲۵۰-۱،۲۶۰ دلار به ازای هر تن exw ترکیه بود. این در حالی است که به نقل از فعالان بازار قیمت کویل گالوانیزه رنگی داخلی ترکیه نسبت به هفته گذشته بدون تغییر بوده است.

تحلیل گران صنعت گزارش دادند پیشنهادات ورق گالوانیزه رنگی دارای ضخامت ۰٫۵۰ میلی متر با کد رنگ ۹۰۰۲ که به عنوان کویل دارای روکش رنگی شناخته می شود در روز جمعه ۸ اکتبر با قیمت ۱٫۲۵۰-۱٫۲۶۰ دلار به ازای هر تن عرضه شده است. این در حالی است که پیشنهادات ارائه شده برای کویل فولادی گالوانیزه رنگی نسبت به هفته گذشته که برابر ۱٫۲۵۰-۱٫۲۸۰ دلار در هر تن بود با کاهش همراه بوده است.

*** ثبات در قیمت کویل گالوانیزه گرم فولادی صادراتی

فعالان بازار گزارش دادند کویل گالوانیزه گرم فولادی صادراتی ترکیه در روز جمعه ۸ اکتبر با قیمت ۱،۱۵۰-۱،۱۶۰ دلار به ازای هر تن فوب ارائه شد. اما به نقل از منابع خبری یک قرارداد با آفریقا برای کویل گالوانیزه گرم فولادی صادراتی ترکیه با قیمت ۱۱۵۰ دلار در هر تن فوب انجام شده است.

در نتیجه ، ارزیابی هفتگی Fastmarkets نشان داد قیمت کویل گالوانیزه گرم فولادی صادراتی ترکیه در روز جمعه ۸ اکتبر در محدوده ۱۱۵۰-۱۱۶۰ دلار در هر تن فوب ترکیه بوده است. این در حالی است که به نقل از منابع خبری قیمت کویل گالوانیزه گرم فولادی صادراتی ترکیه نسبت به هفته قبل بدون تغییر باقی مانده است.

متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.