جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ 11 شوال 1445 Friday, 19 April , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

ثبات قیمت های صادراتی حوزه CIS و کاهش معاملات

شناسه : 578 14 اسفند 1395 - 8:28

قیمت های صادراتی ورق ها به علت رکود بازار معاملات بدون تغییر باقی ماند.

پ
پ

این هفته بدون سر و صدا و تنش آغاز شد. زیرا بازار چین بسته است و به سرعت قیمت قراقضه کاهش یافت و همه منتظر خروج از رکود هستند.

بازار چین تا پنج شنبه به علت تعطیلات سال جدید بسته است. قیمت قراضه وارداتی ترکیه ۴۰-۴۳دلار در هر تن در هفته گذشته کاهش یافت.

ورق سیاه

در روز دوشنبه قیمت صادراتی ورق سیاه حوزه CIS 480-500 دلار در هر تن فوب دریای سیاه بود که نسبت به هفته قبل بدون تغییر باقی ماند.

شرکتMMK نیز گزارش داده که ورق سیاه خود برای خاورمیانه، شمال آفریفای شمالی(منا) و غرب آفریقا با قیمت ۴۸۰-۴۹۰ دلار در هر تن عرضه کرده است.

به گفته یکی از تجار بازار در انتظار کاهش قیمت است و خرید با ۳۰ دلار کم تر صورت خواهد پذیرفت.

سورستال روسیه نیز ورق HRC را به قیمت ۵۱۰-۵۳۰ دلار در هر تن سی اف ار منا عرضه کرده که معادل حدود ۴۸۰ دلار در هر تن دریای سیاه است. شایعه شده است که این شرکت حجم زیادی از HRC را به هند با قیمت ۵۱۵-۵۲۰ دلار در هر تن فروخته که تا الان هنوز به صورت رسمی تایید نشده است.

شرکت اوکراینی مت اینوست نیز ورق سیاه خود را به قیمت ۴۹۰ دلار در هر تن فوب دریای سیاه به غرب آفریقا عرضه کرده است.

ورق CRC

در روز دوشنه ورق CRC صادراتی حوزه CIS 549-550 دلار در هر تن فوب دریای سیاه ارزیابی شد که حدود ۸ دلار نسبت به هفته قبل با افت قیمت روبرو شده است.

شرکت MMK تمام محصولات ماه فوریه خود را فروخته ولی هنوز قیمت های ماه مارس خود را عرضه نکرده است.

قیمت عرضه شده دیگر شرکت ها در بازار حدود ۵۵۰-۵۷۰ دلار در هر تن فوب دریای سیاه گزارش شد، با این حال از بازار خبر می رسد که قیمت معاملاتی ۵۳۵-۵۵۰ دلار در هر تن فوب دریای شمال است.

شرک اوکراینی مت اینوست نیز قیمت CRC خود را بالای ۶۰۰ دلار عرضه کرده است.

ورقه

در روز دوشنه ورقه صادراتی حوزه CIS 480-530 دلار در هر تن فوب دریای سیاه ارزیابی شد که نسبت به هفته قبل بدون تغییر باقی ماند.

کارخانه روسی آشا متالورژیکال عرضه خود را با قیمت ۵۲۹-۵۳۳ دلار در هر تن فوب دریای سیاه ارائه کرده است گزارش ها حاکی از آن است که مناقصات در حدود ۴۸۰ دلار در هر تن فوب صورت پذیرفته است

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.