افزونه جلالی را نصب کنید. 18 جماد ثاني 1443 Friday, 21 January , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

نوسان قیمت صادراتی سیم مفتول فولادی CIS

شناسه : 57857 16 آذر 1400 - 13:00 منبع : متال بولتن
قیمت صادراتی سیم مفتول فولادی CIS در هفته منتهی به دوشنبه 6 دسامبر در کشورهای مختلف CIS روند متفاوتی را طی کرد.
نوسان قیمت صادراتی سیم مفتول فولادی CIS
پ
پ

قیمت صادراتی سیم مفتول فولادی CIS در هفته منتهی به دوشنبه ۶ دسامبر در کشورهای مختلف CIS روند متفاوتی را طی کرد.


* قیمت سیم مفتول CIS

به گزارش آرتان پرس، در حالی که تامین کنندگان روسی به دنبال فروش موفق، قیمت های پیشنهادی خود را اندکی افزایش دادند، قیمت ها از اوکراین همچنان کاهش یافت. پیشنهادات سیم مفتول روسیه از ۷۲۰ دلار به ازای هر تن فوب دریای سیاه در هفته گذشته به ۷۳۰ تا ۷۳۵ دلار در هر تن افزایش یافت.

یک شرکت بازرگانی در این خصوص گفت:
آبینسک روسیه هفته گذشته موفق شد معاملاتی را منعقد کند، بنابراین ارائه تخفیف را متوقف کرد. در همین حال، صادرکننده اصلی فولاد بلند اوکراین، ArcelorMittal Kryvyi Rih، قیمت سیم مفتول خود را از ۸۱۵ تا ۸۲۰ دلار در هر تن هفته گذشته به ۸۰۰ دلار در هر تن فوب کاهش داد تا با قیمت های تامین کنندگان ترکیه مطابقت داشته باشد.

در نتیجه، ارزیابی Fastmarkets برای صادرات سیم مفتول فولادی CIS به قیمت ۷۳۰ تا ۸۰۰ دلار در هر تن در ۶ دسامبر اعلام شد که از ۷۲۰ تا ۸۲۰ دلار در هر تن نسبت به یک هفته قبل کاهش یافت. در مقایسه، ارزیابی هفتگی Fastmarkets برای صادرات سیم مفتول فولادی ترکیه، ۷۹۰ تا ۸۰۰ دلار در هر تن در ۲ دسامبر بود که از ۸۱۰ تا ۸۲۰ دلار در هر تن نسبت به ۲۵ نوامبر کاهش یافت.

* قیمت میلگرد CIS

قیمت ها از روسیه و اوکراین هر دو کاهش یافت. مواد روسی با قیمت ۷۴۰ تا ۷۴۵ دلار به ازای هر تن فوب دریای سیاه عرضه شد، در حالی که قیمت میلگرد اوکراین از ۷۵۰ دلار در هر تن فوب دریای سیاه به ۷۲۵ تا ۷۴۵ دلار در هر تن فوب دریای سیاه کاهش یافت. اما قیمت های تامین کنندگان CIS همچنان با قیمت های ترکیه مطابقت نداشت.

به گزارش آرتان پرس، ارزیابی هفتگی Fastmarkets برای صادرات میلگرد فولادی ترکیه، ۷۱۰ تا ۷۲۵ دلار در هر تن در ۲ دسامبر بود که از ۷۲۰ تا ۷۳۰ دلار در هر تن ۲۵ نوامبر کاهش یافت. ارزیابی قیمت Fastmarkets برای صادرات میلگرد فولادی CIS به قیمت ۷۲۵ تا ۷۴۰ دلار در هر تن در ۶ دسامبر بود که ۱۰ تا ۲۵ دلار در هر تن نسبت به هفته قبل کاهش داشت.

متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.