جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲ 21 شعبان 1445 Friday, 1 March , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

در چهاردمین همایش تعالی سازمانی اتفاق افتاد

شناسه : 581 14 اسفند 1395 - 9:16

ارتقای بازۀ امتیاز تعالی سازمانی فولاد خراسان

پ
پ

شرکت «مجتمع فولاد خراسان» در چهاردهمین همایش جایزه ملی تعالی سازمانی ضمن دریافت تندیس بلورین، بازۀ امتیاز تعالی خود را ارتقا داد.
سیدحسین احمدی، مدیرعامل شرکت فولاد خراسان، که در این مراسم، تندیس بلورین «جایزه تعالی» را از مهندس نعمت زاده، وزیر «صنعت، معدن و تجارت» دریافت نمود، یکی از دستاوردهای حضور در فرآیند ارزیابی این جایزه را توسعه فرهنگ مدیریت و راهبری سازمان در تمامی بخش ها دانست و افزود: رمز موفقیت پایدار شرکت ارتقا دانش و مهارت در هر یک از حوزه های کاری بر اساس بهینه کاوی از برترین های صنعت درحوزه ملی و بین المللی است.
وی کسب این افتخار را به همه همکاران فولاد خراسان تبریک گفته و خاطرنشان کرد: آن چه باید در برنامه های هر یک از حوزه های مختلف شرکت نهادینه شود، «حس تعالی جویی» است که بایستی به طور پیوسته و مداوم، بهبود فعالیت های شرکت را در راستای تحقق اهداف و استراتژی ها به همراه داشته باشد.
اسماعیلی معاون برنامه ریزی و فناوری شرکت یکی از دلایل مهم ارتقای سطح امتیاز تعالی و دستیابی فولاد خراسان را به بازه امتیازی ۵۰۰ تا ۵۵۰ این مدل را ایجاد توازن بین معیارهای رهبری، استراتژی، مدیریت: منابع انسانی، شرکا و تأمین کنندگان، منابع مالی، تولید و عملیات، نگهداری و تعمیرات، کیفیت، توسعه محصول از طریق پروژه های جدید در راستای تکمیل زنجیره تولید و زیر سقف، فناوری اطلاعات، دانش، فرآیندها، بازاریابی و فروش، روابط با مشتریان، دانست که خروجی آن در حوزه نتایج، فولاد خراسان را به عنوان یک شرکت سرآمد در کسب و کارِ تولید فولاد در سطح ملی و بین المللی مطرح کرده است.
حسن خواجویی، سرپرست تضمین کیفیت و تعالی سازمانی گفت: چهاردهمین همایش تعالی سازمانی، روز دوشنبه ۹ اسفندماه با شعار «تعالی درخدمت جامعه»، با حضور مقامات، مدیران ارشد و متخصصان این حوزه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا‌وسیما برگزار شد. به گزارش روابط‌عمومی سازمان مدیریت صنعتی، امسال از میان ۱۵ سازمان و شرکت بزرگ که در سطح تندیس در فرآیند جایزه ملی تعالی سازمانی شرکت کرده بودند، در بخش ساخت و تولید، دو شرکت صنعتی در بازه امتیازی ۶۰۱ تا ۶۵۰ موفق به کسب تندیس سیمین شدند. مجتمع فولاد خراسان به همراه دو شرکت صنعتی دیگر در بازه امتیازی ۵۰۱ تا ۵۵۰ در بخش ساخت و تولید، تندیس بلورین جایزه تعالی سازمانی را کسب کردند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.