افزونه جلالی را نصب کنید. 16 جماد ثاني 1443 Wednesday, 19 January , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

افزایش تولید فولاد خام کارخانه های عضو Cisa

شناسه : 58506 27 آذر 1400 - 13:00 منبع : متال بولتن
تولید فولاد خام کارخانه های عضو انجمن آهن و فولاد چین (Cisa) در اوایل دسامبر با رشد 12.7 درصدی همراه بودند، این در حالی است که موجودی چهار محصول از پنج محصول اصلی فولادی شامل کویل نورد سرد، پیلت، میله سیمی و میلگرد موجب تعجب شد.
افزایش تولید فولاد خام کارخانه های عضو Cisa
پ
پ

تولید فولاد خام کارخانه های عضو انجمن آهن و فولاد چین (Cisa) در اوایل دسامبر با رشد ۱۲.۷ درصدی همراه بودند، این در حالی است که موجودی چهار محصول از پنج محصول اصلی فولادی شامل کویل نورد سرد، پیلت، میله سیمی و میلگرد موجب تعجب شد.

* اخبار تولید فولاد کارخانه‌های عضو Cisa

به گزارش آرتان پرس، کارخانه‌های عضو Cisa نرخ تولید فولاد خام و فلزات داغ خود را افزایش دادند اما طبق داده‌ های منتشر شده توسط این انجمن در روز چهارشنبه ۱۵ دسامبر، این نرخ را برای فولاد نهایی در اوایل دسامبر در مقایسه با ۱۰ روز قبل کاهش دادند.

* اخبار میزان خروجی ۱ الی ۱۰ دسامبر

بر اساس داده‌های موجود میزان تولید فولاد خام، فولاد تمام شده، فلز داغ و فولاد تمام شده کارخانه ها، ۱.۹۳، ۱.۸، ۱.۶۴ و ۱۳.۳۴ میلیون تن در روز برآورد شده که به ترتیب  12.66 درصد افزایش، ۵.۸۴ درصد کاهش، ۰.۶ درصد و ۶.۸۷ درصد افزایش (معادل ۸۵۸۲۰۰ تن) رشد را تجربه کرده اند.

موجودی های بازار لحظه ای کویل نورد گرم و سرد نیز معادل ۱.۶۱ و ۱.۰۸ میلیون تن ارزیابی شدند که به ترتیب رشد ۲.۵ درصدی معادل ۴۰۰۰۰ تن و کاهش ۲.۷ درصدی برابر با ۳۰۰۰۰ تن را تجربه نمودند.

همچنین میزان محموله های پیلت، میله سیمی و میلگرد ۰.۹۱، ۱.۳۸ و ۳.۲۹ میلیون تن بود که هر سه این محصولات کاهشی به ترتیب ۱۷۰۰۰۰ تنی معادل ۱۱.۰ درصد و ۱۸۰۰۰۰ تنی برابر با ۵.۲ درصد و ۳۸۰,۰۰۰ تنی یرابر با ۴.۴ درصد را تجربه نمودند.

همچنین لازم به ذکر است مجموع همه پنج محصول اصلی نام برده ۸.۲۷ میلیون تن بود که با کاهش، ۳۸۰۰۰۰ تنی برابر با ۴.۴ درصد همراه بود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.