افزونه جلالی را نصب کنید. 16 جماد ثاني 1443 Wednesday, 19 January , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

تداوم کاهش قیمت کویل گالوانیزه گرم ترکیه

شناسه : 58616 28 آذر 1400 - 15:00 منبع : متال بولتن
قیمت کویل گالوانیزه گرم ترکیه در طول هفته منتهی به جمعه 17 دسامبر در بحبوحه تقاضای ضعیف و در آستانه تعطیلات کریسمس و سال نو به کاهش خود ادامه داد.
تداوم کاهش قیمت کویل گالوانیزه گرم ترکیه
پ
پ

قیمت کویل گالوانیزه گرم ترکیه در طول هفته منتهی به جمعه ۱۷ دسامبر در بحبوحه تقاضای ضعیف و در آستانه تعطیلات کریسمس و سال نو به کاهش خود ادامه داد.

* کاهش ارزش لیر

به گزارش آرتان پرس، ارزش لیر ترکیه پس از کاهش نرخ بهره بانک مرکزی از ۱۵ درصد به ۱۴ درصد به شدت کاهش یافته است. بر اساس وب سایت نرخ ارز Oanda.com، در ۱۷ دسامبر ۱۵.۲۸۶۲ لیر با ۱ دلار معامله شد، در حالی که در ۱ اکتبر ۸.۸۹۲۴ لیر معادل ۱ دلار بود.

* قیمت‌های داخلی

ارزیابی Fastmarkets برای قیمت داخلی کویل گالوانیزه ترکیه ۱۱۰۰ تا ۱۱۱۰ دلار در هر تن در روز جمعه بود که از ۱۱۱۰ تا ۱۱۲۰ دلار هفته گذشته ۱۰ دلار در هر تن کاهش داشت. تولیدکنندگان کویل گالوانیزه گرم ترکیه آن را با قیمتی در حدود ۱۱۰۰ تا ۱۱۲۰ دلار به ازای هر تن عرضه کردند که از ۱۱۱۰ تا ۱۱۲۰ دلار در هر تن هفته گذشته کاهش یافته است. ارزیابی قیمت هفتگی Fastmarkets برای کویل گالوانیزه رنگی ترکیه ۱۲۰۰ تا ۱۲۱۰ دلار در هر تن در روز جمعه بود که از ۱۲۳۰ تا ۱۲۵۰ دلار در هر تن ۱۰ دسامبر ۳۰ تا ۴۰ دلار در هر تن کاهش داشت.

* صادرات کویل گالوانیزه گرم

کویل گالوانیزه گرم ترکیه با قیمت ۱۱۱۰ تا ۱۱۲۰ دلار در هر تن فوب در طول هفته عرضه شد که قیمت آن نسبت به هفته گذشته تغییری نکرده است. هیچ معامله عمده ای هم شنیده نشد؛ زیرا تقاضا در بازارهای صادراتی بسیار ضعیف بود. در نتیجه، ارزیابی قیمت هفتگی Fastmarkets برای صادرات کویل گالوانیزه گرم ترکیه ۱۱۱۰ تا ۱۱۲۰ دلار در هر تن در ۱۷ دسامبر بود، و بدون تغییر در هفته باقی ماند.

متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.