افزونه جلالی را نصب کنید. 16 جماد ثاني 1443 Wednesday, 19 January , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

محصولات فولادی امریکا / گزارش قیمتی هفته سوم دسامبر

شناسه : 58691 29 آذر 1400 - 11:00 منبع : متال بولتن
همچون هفته پیش قیمت محصولات فولادی داخلی، وارداتی و صادراتی ایالات متحده امریکا در هفته ای که گذشت با روند مشخصی همراه نبود. در این شرایط پیش بینی روند آتی بازار کار دشواریست و فعالان بازار مطمئن نیستند که قیمت ‌ها در هفته‌ های آینده چه روندی خواهد داشت.
محصولات فولادی امریکا / گزارش قیمتی هفته سوم دسامبر
پ
پ

همچون هفته پیش قیمت محصولات فولادی داخلی، وارداتی و صادراتی ایالات متحده امریکا در هفته ای که گذشت با روند مشخصی همراه نبود. در این شرایط پیش بینی روند آتی بازار کار دشواریست و فعالان بازار مطمئن نیستند که قیمت ‌ها در هفته‌ های آینده چه روندی خواهد داشت.

* تغییرات قیمت در بازار محصولات فولادی امریکا

به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن، قیمت محصولات فولادی امریکا، در هفته ای که گذشت، به دلیل مواردی مانند عدم خرید معامله گران، کاهش پیشنهادات کارخانه ها، کاهش مستمر هزینه‌ های ورودی و کاهش تقاضای فصلی در مورد اکثر محصولات فولادی وارداتی به جز کویل نورد گرم و سرد بدون تغییر بود.

قیمت محصولات داخلی نیز با روند مشخصی همراه نبود و در برخی موارد کاهش و در برخی موارد افزایش داشت و همچنین قیمت محصولات صادراتی نیز نسبت به هفته قبل ثابت باقی ماند.

* کوتاه از بازار محصولات فولادی امریکا

قیمت محصولات فولادی تخت وارد شده به ایالات متحده از جمله کویل گالوانیزه گرم و کویل فولادی آلوزینک و ورق فولادی در هفته منتهی به روز جمعه ۱۷ ماه دسامبر نسبت به هفته قبل بدون تغییر بود. اما قیمت کویل نورد گرم و سرد اندکی کاهش یافت. به نقل از منابع خبری این ثبات قیمت در اکثر محصولات در پی تعداد معاملات بسیار کم اتفاق افتاد، اما تخفیف ‌های بیشتر به ‌ویژه برای بازار کویل‌ نورد گرم باعث ایجاد روند مخالف در بازار شد.

قیمت کویل نورد گرم داخلی در ایالات متحده در هفته منتهی به روز جمعه ۱۷ ماه دسامبر به شدت کاهش یافت و به پایین ترین حد خود از تاریخ ۳ ژوئن رسید. این در حالی است که به گفته فعالان بازار، مراکز خدماتی ترجیح دادند تا پایان سال از خرید موجودی خودداری کنند زیرا قیمت این محصول برای اولین بار از ماه می به زیر ۱۶۰۰ دلار در هر تن رسیده است.

قیمت کویل گالوانیزه گرم داخلی در ایالات متحده در هفته گذشته که منتهی به روز جمعه ۱۷ ماه دسامبر بود پس از آخرین معاملات گزارش شده و پیشنهادات کارخانه ها کاهش یافت و به پایین‌ترین سطح خود از ماه ژوئیه رسید.

قیمت کویل نورد سرد داخلی در ایالات متحده در هفته گذشته و منتهی به روز جمعه ۱۷ ماه دسامبر نسبت به هفته قبل اندکی کاهش یافت. منابع خبری اعلام کردند برخی از تولیدکنندگان داخلی در تامین سفارشات مربوط به ماه دسامبر با مشکل مواجه شدند، در حالی که خریداران منتظر قیمت ‌های پایین ‌تر مانده اند.

قیمت مقاطع توخالی داخلی در ایالات متحده در هفته گذشته که منتهی به روز جمعه ۱۷ ماه دسامبر پس از یک رکود یک ماهه بدون تغییر باقی ماند و منابع خبری به کاهش هزینه‌ های ورودی و تخفیف ‌های پایان سال اشاره کردند.

قیمت قراضه فولادی داخلی در ایالات متحده در هفته منتهی به روز جمعه ۱۷ ماه دسامبر اندکی افزایش یافت. این افزایش به دلیل به خرید سریع قبل از تعطیلات به منظور تحویل سریع به مصرف کنندگان در ماه ژانویه سال آینده بوده است.

قیمت صادرات اسلب فولادی برزیل در هفته منتهی به روز جمعه ۱۷ ماه دسامبر بدون تغییر بود. به نقل از منابع خبری فعالان بازار مطمئن نیستند که قیمت ‌ها در هفته‌ های آینده چه روندی خواهد داشت.

قیمت قراضه فولادی صادراتی لس آنجلس در هفته منتهی به روز جمعه ۱۷ ماه دسامبر  از ابتدای این ماه ثابت بود. به نقل از منابع خبری این کاهش قیمت به دلیل کاهش تقاضای داخلی و صادراتی برای میلگرد فولادی در میان کاهش تقاضای فصلی بود.

قیمت میلگرد فولادی داخلی در ایالات متحده امریکا طی هفته منتهی به روز جمعه ۱۷ ماه دسامبر از روز اول دسامبر ثابت بود. این در حالی است که هزینه میلگرد فولادی وارداتی کاهش یافته است.

به گزارش آرتان پرس، قیمت میلگرد فولادی وارداتی در ایالات متحده امریکا طی هفته منتهی به روز جمعه ۱۷ ماه دسامبر اندکی کاهش یافت. منابع خبری گزارش می دهند در حالی که میلگرد فولادی وارداتی به طور کلی کمیاب و گران بوده، انتظار می‌رود محصولاتی که از مکزیک وارد می‌شوند برای آینده نزدیک مطلوب‌ تر باشند.

* قیمت داخلی محصولات فولادی امریکا

قیمت داخلی محصولات فولادی امریکا در هفته گذشته با نوساناتی همراه بود که در جدول زیر مشاهده می کنید.

محصولاتقیمت هفته جاریقیمت هفته گذشته
کویل گالوانیزه گرم۲۰۰۰ دلار۲۰۴۰ دلار
میلگرد فولادی۱۰۳۰ دلاربدون تغییر
کویل نورد گرم۱۵۸۱ دلار۲۰۴۰ دلار
کویل نورد سرد۲۰۴۰ دلار۲۲۵۰-۲۳۰۰ دلار
مقاطع تو خالی۲۸۲۲-۳۰۰۲ دلاربدون تغییر
قراضه فولادی۳۰۰۲-۳۰۴۶ دلار۳۰۰۰-۳۰۲۲ دلار

* قیمت وارداتی محصولات فولادی امریکا

تغییر قیمت وارداتی محصولات فولادی امریکا در هفته گذشته به شرح زیر است.

محصولاتقیمت هفته جاریقیمت هفته گذشته
کویل گالوانیزه گرم۱۰۰۰-۱۰۰۵ دلاربدون تغییر
کویل فولادی آلوزینک۱۱۵۰-۱۲۰۰ دلاربدون تغییر
کویل نورد سرد۹۴۰-۹۹۰ دلار۹۴۰-۱۰۱۰ دلار
کویل نورد گرم۸۵۰-۹۰۰  دلار۸۹۰-۹۳۰ دلار
ورق فولادی۹۱۵-۹۳۵ دلاربدون تغییر
میلگرد فولای۹۶۰-۹۹۰ دلار۹۸۰-۱۰۰۰ دلار

* قیمت صادراتی محصولات فولادی امریکا

نوسانات قیمت صادراتی محصولات فولادی امریکا در هفته گذشته را در جدول زیر مشاهده می کنید.

محصولاتقیمت هفته جاریقیمت هفته گذشته
اسلب۵۸۰-۶۱۰ دلاربدون تغییر
قراضه فولادی۴۷۵ دلاربدون تغییر

قیمت‌ ها در جداول به ازای هر تن محاسبه شده است.

متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.