افزونه جلالی را نصب کنید. 16 جماد ثاني 1443 Wednesday, 19 January , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

رکود بازار فولاد تخت نورد گرم ترکیه در پایان سال

شناسه : 59330 13 دی 1400 - 13:00
بر اساس اعلام برخی منابع به Fastmarkets روز جمعه 31 دسامبر، بازار فولاد تخت ترکیه در هفته آخر سال به دلیل اینکه اکثر بازارهای جهانی در تعطیلات بودند در رکود و بدون فعالیت بود.
رکود بازار فولاد تخت نورد گرم ترکیه در پایان سال
پ
پ

بر اساس اعلام برخی منابع به Fastmarkets روز جمعه ۳۱ دسامبر، بازار فولاد تخت نورد گرم ترکیه در هفته آخر سال به دلیل اینکه اکثر بازارهای جهانی در تعطیلات بودند در رکود و بدون فعالیت بود.

* قیمت های داخلی

به گزارش آرتان پرس، تولیدکنندگان فولاد تخت نورد گرم ترکیه در طول هفته سفارشاتی برای تولید در ماه مارس می‌پذیرفتند البته باید گفت قیمت این سفارش‌ ها بالاتر از قیمت های ارائه شده برای تولید فوریه بود. همچنین، ارزیابی قیمت هفتگی Fastmarkets برای کویل نورد گرم فولادی داخلی، مربوط به هفته قبل ترکیه  830 – 850 دلار در هر تن در ۳۱ دسامبر بود که از ۸۲۰ – ۸۳۰ دلار در هر تن نسبت به ۲۴ دسامبر افزایش یافت.

علاوه بر این، تولیدکنندگان کویل نورد گرم ترکیه این محصول را با قیمت ۸۳۰ تا ۸۵۰ دلار به ازای هر تن برای تولید ماه مارس عرضه کردند، اما به دلیل اینکه خریداران منتظر قیمت بیشتر در سال ۲۰۲۲ بودند میزان خریدهای صورت گرفته ضعیف بود.

در همین حال، قیمت کویل نورد سرد در طول هفته در ترکیه کاهش یافت و تولیدکنندگان این محصول با ضخامت ۱ میلی‌ متر را با قیمت ۹۶۰ تا ۹۹۰ دلار به ازای هر تن در طول هفته ارائه می‌کردند که از قیمت ۹۹۰ تا ۱۰۰۰ دلار در هفته گذشته با کاهش همراه بود.

ارزیابی قیمت هفتگی Fastmarkets برای کویل نورد سرد فولادی داخلی، مربوط به هفته قبل ترکیه ۹۶۰ – ۹۸۰ دلار در هر تن در روز جمعه بود که از ۹۶۰ – ۹۹۰ دلار در هر تن نسبت به ۲۴ دسامبر کاهش یافت.

* صادرات کویل نورد گرم

بر اساس داده‌ های بازار، پیشنهادات برای کویل نورد گرم از ترکیه ۸۳۰ تا ۸۵۰ دلار به ازای هر تن فوب بود که نسبت به هفته گذشته بدون تغییر بود و در همین حال هیچ معامله عمده ای به دلیل تعطیلات کریسمس و سال نو در بازارهای صادراتی ترکیه شنیده نشد.

ارزیابی قیمت هفتگی Fastmarkets نیز برای فولاد کویل نورد گرم صادراتی بندر اصلی فوب ترکیه ۸۳۰ – ۸۵۰ دلار در هر تن در ۳۱ دسامبر بود که از ۸۳۰ – ۸۴۰ دلار در هر تن نسبت به ۲۴ دسامبر افزایش یافت.

* قیمت های وارداتی

به نقل از متال بولتن، هند کویل نورد گرم را به قیمت ۷۹۰ – ۸۰۰ دلار در هر تن cfr ترکیه در طول هفته فروخت و اوکراین نیز این محصول را به قیمت ۷۹۰ – ۸۰۰ دلار در هر تن cfr ترکیه معامله کرد.

ارزیابی قیمت هفتگی Fastmarkets برای فولاد تخت نورد گرم ترکیه ، وارداتی cfr ترکیه ۷۹۰ – ۸۰۰ دلار در هر تن در ۳۱ دسامبر بود که از ۷۹۰ – ۸۱۰ دلار در هر تن نسبت به ۲۴ دسامبر کاهش یافت.

به گزارش آرتان پرس، کویل نورد سرد از چین با قیمت ۹۳۰ دلار در هر تن cfr عرضه شد در حالی که قیمت جدیدی از کشورهای مستقل مشترک المنافع که هفته گذشته ۹۳۵ تا ۹۴۵ دلار به ازای هر تن cfr بودند، شنیده نشد و هیچ معامله بزرگی هم صورت نگرفت. ارزیابی قیمت هفتگی Fastmarkets برای کویل نورد سرد فولادی وارداتی، cfr بندر اصلی به ارزش ۹۳۰ – ۹۳۵ دلار در هر تن در روز جمعه بود که از ۹۳۵ – ۹۴۵ دلار در هر تن نسبت به ۲۴ دسامبر کاهش یافت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.