افزونه جلالی را نصب کنید. 25 جماد ثاني 1443 Friday, 28 January , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

افزایش قیمت بیلت ترکیه در پی افزایش هزینه ها

شناسه : 59540 19 دی 1400 - 10:00
قیمت داخلی و صادراتی بیلت ترکیه طی هفته گذشته به دلیل افزایش هزینه ها از جمله چندین برابر شدن قیمت برق، روندی صعودی در پیش گرفت.
افزایش قیمت بیلت ترکیه در پی افزایش هزینه ها
پ
پ

قیمت داخلی و صادراتی بیلت ترکیه طی هفته گذشته به دلیل افزایش هزینه ها از جمله چندین برابر شدن قیمت برق، روندی صعودی در پیش گرفت.

* بازار داخلی شمش ترکیه

به گزارش آرتان پرس، قیمت برق در ترکیه حدود ۱۲۷ درصد و قیمت گاز طبیعی برای مصارف صنعتی ۵۰ درصد افزایش یافته است که از اول ژانویه اعمال می شود. به همین دلیل کارخانه های ترکیه پیشنهادات داخلی بیلت خود را از ۶۴۰ تا ۶۵۰ دلار در هر تن هفته گذشته به ۶۵۵ تا ۶۶۰ دلار در هر تن افزایش دادند.

فولادساز Kardemir، بیلت گرید S235JR را با ابعاد ۱۵۰×۱۵۰ میلی متر به قیمت ۶۵۵ دلار در هر تن عرضه کرد، در حالی که بیلت گرید B240 با همان اندازه به قیمت ۶۶۰ دلار در هر تن عرضه شد.

به گفته منابع کاردمیر، ۷۰۰۰۰ تن بیلت در طول روز فروخت. ارزیابی قیمت داخلی Fastmarkets برای شمش فولادی ترکیه ۶۵۵ تا ۶۶۰ دلار در هر تن در روز پنجشنبه ۶ ژانویه بود که از ۶۴۰ تا ۶۵۰ دلار در هر تن هفته گذشته افزایش یافته است.

* واردات و صادرات بیلت ترکیه

ارزیابی قیمت هفتگی Fastmarkets برای بیلت صادراتی ترکیه ۶۵۵ تا ۶۶۰ دلار در هر تن در ۶ ژانویه بود که از ۶۴۰ تا ۶۵۰ دلار در هر تن هفته قبل افزایش داشت. به گفته منابع تامین کنندگان کشورهای CIS عمدتاً در حاشیه بودند و به ترکیه موادی عرضه نکردند، زیرا بیشتر آن ها رزرو شده بودند.

ارزیابی قیمت هفتگی Fastmarkets برای واردات شمش فولادی ترکیه، ۶۲۵ تا ۶۳۵ دلار در هر تن در روز پنجشنبه ۶ ژانویه بود که نسبت به هفته قبل هم تغییری نداشت.

متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.