افزونه جلالی را نصب کنید. 26 ذو القعدة 1443 Saturday, 25 June , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

کاهش تولید اسلب فولادی شرکت Metinvest در سال ۲۰۲۱

شناسه : 61138 16 بهمن 1400 - 16:00 منبع : متال بولتن
شرکت اوکراینی Metinvest به دلیل افزایش تولید فولاد تخت و کاهش تولید فولاد خام در برخی شرکت های مستقر در ماریوپل، میزان تولید اسلب فولادی را کاهش داده است.
کاهش تولید اسلب فولادی شرکت Metinvest در سال ۲۰۲۱
پ
پ

شرکت اوکراینی Metinvest به دلیل افزایش تولید فولاد تخت و کاهش تولید فولاد خام در برخی شرکت های مستقر در ماریوپل، میزان تولید اسلب فولادی را کاهش داده است.

* خلاصه نتایج عملیاتی شرکت Metinvest

به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن، یک شرکت فولاد ساز اکراینی به نام Metinvest به دلیل تولید بیشتر محصولات تخت میزان فروش اسلب فولادی خود را در سال ۲۰۲۱ کاهش داد.

با توجه ارزیابی آمار اعلام شده، خلاصه ای از نتایج عملیاتی برای فولادساز اوکراینی (Metinvest) در سال ۲۰۲۱ را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

فعالان بازار اعلام کردند میزان تولید اسلب فولادی توسط شرکت اوکراینی Metinvest در سال ۲۰۲۱ به حدود ۱.۶۵ میلیون تن رسیده است. با توجه به اینکه میزان تولید اسلب فولادی توسط این شرکت در سال ۲۰۲۰ حدود ۲.۲۳ میلیون تن بود، تولید این محصول با کاهش ۲۶ درصدی یا ۵۷۴۰۰۰ تن در سال همراه بوده است.

منابع خبری گزارش دادند در سال ۲۰۲۱، تولید فولاد تخت با ۲۴ درصد یا ۱.۱۴ میلیون تن افزایش در سال به ۵.۹۸ میلیون تن رسید. باید توجه داشت که افزایش میزان تولید فولاد تخت عمدتا به دلیل تولید بیشتر کویل نورد گرم فولادی در میان بهره وری بیشتر کارخانه نوار گرم ۱۷۰۰ در فولاد ایلیچ بوده است.

متال بولتن اعلام کرد در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۱، تولید اسلب فولادی توسط شرکت اوکراینی Metinvest حدود  317000 تن بود که نسبت به مدت مشابه در سال ۲۰۲۰ حدود ۳۰ درصد یا ۱۳۷۰۰۰ تن کاهش یافته است. بررسی ها نشان داد کاهش میزان تولید اسلب فولادی به دلیل کاهش تولید فولاد خام در شرکت های Azovstal و Ilyich Steel مستقر در شهر ماریوپل بوده است.

تحلیل گران بازار اعلام کردند میزان تولید فولاد تخت توسط شرکت فولادساز Metinvest در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۱ به ۱.۵۵ میلیون تن رسید. مقایسه نتایج نشان داد که میزان تولید فولاد تخت در سه ماهه چهارم حدود ۴ درصد یا ۵۷۰۰۰ تن بیشتر از میزان تولید در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ بوده است.

* میزان تولید فلز داغ و آهن خام تجاری توسط شرکت Metinvest

به نقل از فعالان بازار میزان تولید محصولات فولادی میانی توسط شرکت Metinvest در سال ۲۰۲۱ با ۱۵ درصد یا ۱.۲۳ میلیون تن افزایش سالانه به ۹.۷۱ میلیون تن رسید. باید توجه داشت که افزایش میزان تولید محصولات فولادی میانی توسط این شرکت عمدتاً به دلیل دستیابی به دارایی های مربوط به مجتمع آهن و فولاد PJSC Dneprovsky Iron & Steel Works (DMK) و ادغام حجم تولید قبلی در ماه آگوست می باشد.

معامله گران اعلام کردند میزان تولید آهن خام تجاری توسط شرکت Metinvest در سال ۲۰۲۱ با ۲۴ درصد یا ۲۵۹۰۰۰ تن رشد سالانه به ۱.۳۵ میلیون تن رسید. بررسی ها نشان داد افزایش میزان تولید آهن خام عمدتاً به دلیل تولید بیشتر محصولات فولادی میانی در شرکت فولادی Ilyich  بوده است.

در این میان متال بولتن اعلام کردند که شرکت Metinvest همچنین آهن خام تجاری را از کارخانه آهن و فولاد Zaporizhstal  حمل می کند، اما نتایج حاصل از این دارایی در گزارش های عملیاتی Metinvest گنجانده نشده است. به نقل از منابع خبری Zaporizhstal تنها بخشی از مالکیت شرکت Metinvest است که به عنوان نماینده تجاری آن نیز عمل می کند.

* میزان تولید فولاد توسط شرکت Metinvest

به گزارش آرتان پرس، میزان تولید فولاد خام در گروه فولادسازی Metinvest در سال ۲۰۲۱ نسبت به سال گذشته حدود ۱۵ درصد یا ۱.۲۷ میلیون تن افزایش یافته و به ۹.۵۳ میلیون تن رسیده است. باید توجه داشت که این امر ناشی از تجمیع DMK بوده است.

متال بولتن

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.