افزونه جلالی را نصب کنید. 3 جماد أول 1444 Saturday, 26 November , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

قیمت کویل پوشش دار ترکیه با کاهش تقاضا کاهش می یابد

شناسه : 63857 14 فروردین 1401 - 10:00 منبع : متال بولتن
منابع بازار گزارش دادند قیمت کویل پوشش دار در ترکیه طی هفته منتهی به جمعه اول آوریل، به دلیل کاهش تقاضا کاهش یافت.
قیمت کویل پوشش دار ترکیه با کاهش تقاضا کاهش می یابد
پ
پ

منابع بازار گزارش دادند قیمت کویل پوشش دار در ترکیه طی هفته منتهی به جمعه اول آوریل، به دلیل کاهش تقاضا کاهش یافت.

* بازار کویل پوشش دار ترکیه در رکود

به گزارش آرتان پرس، خرید کویل پوشش دار در اوایل ماه مارس قوی بود و اکثر خریداران قبلاً سفارشات کافی را ثبت کرده اند. به گفته منابع تولید کننده کویل پوشش دار ترکیه، خریداران می خواستند منتظر بمانند و ببینند در آینده قیمت ها کاهش می یابد یا خیر.

ارزیابی قیمت هفتگی فست مارکت در روز جمعه برای ورق گالوانیزه فولادی داخلی، exw ترکیه، ۱۳۰۰ – ۱۳۵۰ دلار در هر تن بود که ۷۰ – ۸۰ دلار در هر تن نسبت به قیمت  ۱۳۸۰ – ۱۴۲۰ دلار در هر تن در هفته قبل کاهش یافت.

در طول هفته تولیدکنندگان ترکیه ورق گالوانیزه با ضخامت ۰.۵ میلی‌متر با پوشش Z100 را با قیمتی در حدود ۱۳۰۰ تا ۱۳۵۰ دلار به ازای هر تن کارخانه برای تولید ماه می ارائه می‌کردند که نسبت به قیمت  1400 تا ۱۴۵۰ دلار به ازای هر تن در هفته گذشته کاهش یافت.

ارزیابی قیمت هفتگی فست مارکت در روز جمعه برای فولاد گالوانیزه پیش‌رنگ داخلی، exw ترکیه، ۱۴۲۰ تا ۱۴۵۰ دلار در هر تن بود که نسبت به قیمت  1500 تا ۱۵۲۰ دلار در هر تن در ۲۵ مارس ۷۰ تا ۸۰ دلار کاهش داشت.

در طول هفته قیمت های پیشنهادی برای آهن گالوانیزه پیش رنگ شده، همچنین به عنوان کلاف رنگی با ضخامت ۰.۵۰ میلی متر با کد رنگ ۹۰۰۲، ۱۴۲۰ تا ۱۵۵۰ دلار به ازای هر تن کارخانه بود که نسبت به قیمت  ۱۵۰۰ تا ۱۵۵۰ دلار در هر تن در هفته گذشته کاهش یافت.

* بازار صادرات ورق گالوانیزه ترکیه

در طول هفته تقاضا برای ورق گالوانیزه ترکیه، به ویژه در اروپا، متوسط ​​بود.

پیشنهادات تولیدکنندگان ترکیه ۱۳۰۰ تا ۱۳۵۰ دلار به ازای هر تن فوب برای ورق گالوانیزه با ضخامت ۰.۵۰ میلی متر و پوشش Z100 بود که نسبت به قیمت معاملات هفته گذشته ۱۳۹۰ تا ۱۴۲۰ دلار در هر تن فوب کاهش داشت.

خریداران در جنوب اروپا ورق گالوانیزه ترکیه را با قیمت ۱۳۴۰ – ۱۳۷۰ دلار به ازای هر تن cfr رزرو کردند که حدود ۱۲۹۰ – ۱۳۱۰ دلار در هر تن فوب است. این معاملات پس از انتشار قیمت ها شنیده شد.

ارزیابی قیمت هفتگی فست مارکت در روز جمعه برای ورق گالوانیزه فولادی صادراتی فوب ترکیه، ۱۳۰۰ تا ۱۳۵۰ دلار در هر تن بود که ۷۰ تا ۹۰ دلار در هر تن نسبت به قیمت ۱۳۹۰ تا ۱۴۲۰ دلار در هر تن در ۲۵ مارس کاهش داشت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.