چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳ 15 ذو القعدة 1445 Wednesday, 22 May , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

کاهش قیمت و رکود نسبی در بازار کویل فولادی رنگی ترکیه

شناسه : 65260 11 اردیبهشت 1401 - 15:00 منبع : متال بولتن
منابع بازار گزارش دادند که در هفته منتهی به جمعه (29 آوریل) میزان عرضه و تقاضا برای کویل فولادی رنگی در بازارهای محلی و صادراتی ترکیه بسیار ناچیز بود و قیمت کویل گالوانیزه نیز کاهش یافت.
کاهش قیمت و رکود نسبی در بازار کویل فولادی رنگی ترکیه
پ
پ

منابع بازار گزارش دادند که در هفته منتهی به جمعه (۲۹ آوریل) میزان عرضه و تقاضا برای کویل فولادی رنگی در بازارهای محلی و صادراتی ترکیه بسیار ناچیز بود و قیمت کویل گالوانیزه نیز کاهش یافت.

* ارزیابی بازار کویل فولادی رنگی ترکیه

به گزارش آرتان پرس، یکی از مدیران تولیدکننده در ترکیه بر این باور است که دلیل رکود نسبی کویل فولادی رنگی تقاضای بسیار ضعیف برای این محصول می باشد. زیرا با وجود اینکه سطح و میزان سهام کافی است، خریداران می‌ خواهند قیمت‌ ها به پایین‌ ترین حد خود برسد.

در همین حال، ارزیابی قیمت هفتگی برای کویل گالوانیزه فولادی داخلی، مربوط به هفته قبل ترکیه در ۲۹ آوریل ۱۲۵۰ – ۱۳۰۰ دلار در هر تن بود که نسبت به ۲۲ آوریل ۱۲۷۰ – ۱۳۲۰ دلار در هر تن کاهش یافت.

همچنین، در طول هفته تولیدکنندگان ترکیه کویل گالوانیزه فولادی با ضخامت ۰.۵ میلی‌ متر با پوشش Z100 را در حدود ۱۲۵۰ تا ۱۳۰۰ دلار به ازای هر تن کارخانه عرضه می‌ کردند که نسبت به قیمت های پیشنهادی هفته قبل ۱۲۷۰ تا ۱۳۲۰ دلار در هر تن کارخانه کاهش داشت.

بر اساس داده‌ های منتشر شده، پیشنهادی کمتر از ۱۲۰۰ دلار به ازای هر تن کارخانه نیز از یک تولیدکننده شنیده شد، اما در ارزیابی لحاظ نشد زیرا به طور قابل ملاحظه ای کمتر از قیمت های سایر تولیدکنندگان در ترکیه بود.

به نقل از متال بولتن، ارزیابی قیمت هفتگی برای گالوانیزه رنگی داخلی ترکیه در ۲۹ آوریل ۱۳۵۰ تا ۱۴۰۰ دلار در هر تن بود که تغییر خاصی تجربه نکرد.

قیمت های پیشنهادی برای آهن گالوانیزه رنگی (یا همان کویل رنگی) با ضخامت ۰.۵۰ میلی متر با کد رنگ ۹۰۰۲ در طول هفته ۱۳۵۰ تا ۱۴۰۰ دلار به ازای هر تن کارخانه برآورد شد که نسبت به هفته قبل تغییری نداشت.

* ارزیابی صادرات کویل گالوانیزه فولادی ترکیه

در طول هفته، میزان تقاضا برای کویل گالوانیزه فولادی ترکیه بسیار کم بود و هیچ گونه معامله مهم جدیدی انجام نشد.

به گزارش آرتان پرس، قیمت پیشنهادی تولیدکنندگان ترکیه برای کویل گالوانیزه فولادی با ضخامت ۰.۵۰ میلی متر و پوشش Z100 1250 تا ۱۳۰۰ دلار به ازای هر تن فوب بود که نسبت به هفته قبل کاهش ۱۲۷۰ تا ۱۳۲۰ دلاری به ازای هر تن فوب را تجربه نمود.

قیمت هفتگی کویل فولادی گالوانیزه صادراتی در روز جمعه ۱۲۵۰ – ۱۳۰۰ دلار در هر تن فوب ترکیه تخمین زده شد که نسبت به ۲۲ آوریل ۱۲۸۰ – ۱۳۲۰ دلار در هر تن کاهش یافت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.