افزونه جلالی را نصب کنید. 20 شوال 1443 Saturday, 21 May , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

کاهش قیمت پرمیوم زغال کک سخت ممتاز

شناسه : 65683 21 اردیبهشت 1401 - 15:00 منبع : متال بولتن
با توجه به جو نزولی در سراسر زنجیره محصولات فولادی، قیمت پرمیوم زغال کک سخت ممتاز در بازار چین نسبت به هفته قبل کاهش یافت.
کاهش قیمت پرمیوم زغال کک سخت ممتاز
پ
پ

با توجه به جو نزولی در سراسر زنجیره محصولات فولادی، قیمت پرمیوم زغال کک سخت ممتاز در بازار چین نسبت به هفته قبل کاهش یافت.

* بازار پرمیوم زغال‌ کک سخت دریایی ممتاز

به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن، قیمت پرمیوم زغال‌ کک سخت دریایی ممتاز در بازار cfr چین در روز سه شنبه ( ۱۰ ماه می) در میان جو نزولی بازار کاهش یافت. منابع خبری اعلام کردند در روز سه شنبه کارخانه‌ های بیشتری در شمال چین دور دوم کاهش قیمت زغال کک را پیشنهاد کردند.

* شاخص قیمت زغال کک سخت دریایی

ارزیابی قیمت برای زغال‌ کک سخت دریایی ممتاز به صورت ذیل می باشد:

قیمت پرمیوم زغال‌ کک سخت دریایی ممتاز استرالیا در روز سه شنبه ( ۱۰ ماه می) حدود ۵۱۸.۱۸ دلار در هر تن  فوب DBCT بود. این در حالی است که قیمت این محصول نسبت به روز قبل کاهش ۰.۲۵ دلار در هر تن را تجربه کرده است.

پرمیوم زغال‌ کک سخت دریایی ممتاز در روز سه شنبه حدود ۵۰۲.۴۶ دلار در هر تن cfr جینگ تانگ قیمت گذاری شد که نسبت به روز قبل ۳.۸ دلار در هر تن کاهش یافته است.

قیمت زغال‌ کک سخت دریایی ممتاز استرالیا در تاریخ ۱۰ ماه می در حدود ۴۸۰.۲۲ دلار در هر تن فوب DBCT شنیده شد. این در حالی است که قیمت این محصول نسبت به روز قبل بدون تغییر بوده است. 

همچنین زغال‌ کک سخت دریایی ممتاز در روز سه شنبه در حدود ۴۶۶.۴۲ دلار در هر تن cfr چینگدائو قیمت گذاری شد که نسبت به روزهای قبل ۱.۶۹ دلار در هر تن افزایش یافته است.

یک منبع تجاری مستقر در سنگاپور در مورد بازار استرالیا گفت:

روز سه شنبه در بازار فوب استرالیا، یک محموله زغال کک سخت با نوسان کم مربوط به ماه ژوئن با قیمت ۵۲۰ دلار در هر تن فوب استرالیا در پلت فرم Globalcoal پیشنهاد شد.

این منبع بازرگانی با اشاره به مناقصه آتی در روز چهارشنبه برای یک کشتی پاناماکس حامل زغال کک در ژوئن گفت:

بازار کاغذ کمی نزولی تر شده است که احتمالاً به این دلیل می باشد که معامله گران فکر می کنند مناقصه منجر به کاهش قیمت های فیزیکی خواهد شد.

تحلیل گران بازار اعلام کردند در بازار cfr چین، قیمت زغال کک سخت ممتاز در میان جو نزولی در سراسر زنجیره فولاد و به دلیل روند نزولی قیمت زغال کک داخلی چین کاهش یافته است.

به دنبال پیشنهاد کاهش قیمت زغال کک توسط چندین کارخانه مستقر در استان شانشی در روز دوشنبه برای دومین بار از آغاز ماه می، چند کارخانه دیگر پیشنهاد کاهش ۲۰۰ یوان (۳۰ دلار) در هر تن را در روز سه شنبه ارائه کردند.

* بورس کالای دالیان

به گزارش آرتان پرس، قرارداد بیشترین معاملات آتی زغال کک مربوط به ماه سپتامبر در تاریخ ۱۰ می با قیمت ۲۶۱۰ یوان (۳۸۸ دلار) در هر تن بسته شد. این در حالی است که قیمت این محصول ۴۱.۵ یوان در هر تن نسبت به قیمت بسته شده در روز قبل کاهش داشته است.  

همچنین بیشترین قرارداد معاملات آتی زغال کک مربوط به ماه می نیز در تاریخ ۱۰ می با قیمت ۳۴۴۳ یوان در هر تن بسته شد. این در حالی است که قیمت این محصول ۵۲ یوان در هر تن نسبت به قیمت بسته شده در روز قبل کاهش داشته است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.