افزونه جلالی را نصب کنید. 21 شوال 1443 Sunday, 22 May , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

کاهش قیمت فوب زغال‌ سنگ کک‌ سخت

شناسه : 65811 25 اردیبهشت 1401 - 11:00 منبع : متال بولتن
به گزارش منابع خبری، روز چهارشنبه (11 می) قیمت زغال‌ سنگ کک‌ سخت در بازار فوب استرالیا کاهش یافت، به طوری که برخی فعالان بازار پس از اینکه در مناقصه ای از بالاترین قیمت پیشنهادی (467 دلار در هر تن فوب استرالیا) یک کارخانه بزرگ مطلع شدند، برآورد خود را کاهش دادند.
کاهش قیمت فوب زغال‌ سنگ کک‌ سخت
پ
پ

به گزارش منابع خبری، روز چهارشنبه (۱۱ می) قیمت زغال‌ سنگ کک‌ سخت در بازار فوب استرالیا کاهش یافت، به طوری که برخی فعالان بازار پس از اینکه در مناقصه ای از بالاترین قیمت پیشنهادی (۴۶۷ دلار در هر تن فوب استرالیا) یک کارخانه بزرگ مطلع شدند، برآورد خود را کاهش دادند.

* ارزیابی شاخص قیمت بازار زغال‌ سنگ کک‌ سخت

به گزارش آرتان پرس، قیمت زغال‌ سنگ کک‌ سخت با گرید ممتاز حدود ۴۹۹.۹۳ دلار در هر تن فوب DBCT تخمین زده شد که با کاهش ۱۸.۲۵ دلاری در هر تن همراه بود.

در همین حال، قیمت زغال‌ سنگ کک‌ سخت با گرید ممتاز ۵۰۲.۴۶ دلار در هر تن cfr جینگتانگ براورد شد که تغییر خاصی نداشت، اما قیمت زغال‌ سنگ کک‌ سخت فوب DBCT و cfr جینگتانگ به ترتیب ۴۷۰.۲۱ دلار و ۴۶۶.۴۲ در هر تن تخمین زده شدند که به ترتیب با کاهش ۱۰.۰۱ دلاری در هر تن و عدم تغییر همراه بودند.

در بازار فوب استرالیا نیز، در روز چهارشنبه شعبه تجاری یک کارخانه بزرگ اروپایی یک مناقصه فروش برگزار کرد و محموله ای به وزن ۷۵۰۰۰ تن از زغال سنگ کک سخت ​​درجه یک Peak Downs North مربوط به ۱۰ تا ۱۹ ماه ژوئن را در لایکان به فروش رساند.

یک منبع تجاری در سنگاپور در این زمینه گفت که تا ساعت ۵ بعد از ظهر به وقت سنگاپور بالاترین قیمت پیشنهادی ۴۶۷ دلار در هر تن فوب استرالیا بود، اما منابع خبری گزارش دادند که در زمان نگارش این مقاله، شرکت فرعی تجاری تصمیم به لغو مناقصه گرفت.

در همین حال، یک کارخانه مستقر در سنگاپور اعلام کرد که ۴۶۷ دلار در هر تن فوب استرالیا می تواند نشان دهنده سطح بازار باشد، اگرچه دو منبع تجاری در سنگاپور قیمت زغال‌ سنگ کک‌ سخت را ۵۲۰ دلار در هر تن فوب استرالیا تخمین زدند.

در پلت فرم گلوبال کول نیز، در روز چهارشنبه محموله ۸۰۰۰۰ تنی از زغال‌ سنگ کک‌ سخت کم حجم Peak Downs مربوط به ماه ژوئن با قیمت های ۵۲۰ دلار و ۶۱۰ دلار در هر تن فوب استرالیا عرضه شد.

به گزارش آرتان پرس، یک محموله دیگر نیز شامل ۷۵۰۰۰ تن زغال سنگ سخت با گرید و ​​حجم متوسط ​​در بخش Branded با قیمت های ۴۸۵ دلار و با قیمت ۵۱۵ دلار در هر تن فوب استرالیا در سکو عرضه شد.

بر اساس داده های منتشر شده در روز چهارشنبه، در بازار cfr چین، قیمت زغال سنگ کک‌ دریایی علی‌ رغم افزایش قیمت‌ های آتی ثابت ماند.

* بورس کالای دالیان

پرمعامله‌ ترین قرارداد آتی زغال سنگ کک‌ مربوط به ماه سپتامبر در روز چهارشنبه با ۲۶۶۳ یوان (۳۹۶ دلار) در هر تن بسته شد که نسبت به روز سه‌ شنبه ۵۳ یوان در هر تن افزایش داشت.

به همین ترتیب پرمعامله ترین قرارداد کک مربوط به ماه سپتامبر با ۳۴۱۸ یوان در هر تن بسته شد که با ۷۵ یوان افزایش در هر تن همراه بود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.