افزونه جلالی را نصب کنید. 15 شوال 1443 Monday, 16 May , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
در بحبوحه تقاضای ضعیف؛

قیمت کویل پوشش دار ترکیه به شدت کاهش یافت

شناسه : 65877 25 اردیبهشت 1401 - 15:00 منبع : متال بولتن
به گزارش منابع خبری، در هفته منتهی به جمعه (13 می) قیمت کویل پوشش دار ترکیه عمدتاً به دلیل تقاضای ضعیف و کاهش قیمت محصولات فولادی تخت به شدت کاهش یافت.
قیمت کویل پوشش دار ترکیه به شدت کاهش یافت
پ
پ

به گزارش منابع خبری، در هفته منتهی به جمعه (۱۳ می) قیمت کویل پوشش دار ترکیه عمدتاً به دلیل تقاضای ضعیف و کاهش قیمت محصولات فولادی تخت به شدت کاهش یافت.

* ارزیابی قیمت های داخلی ترکیه

به گزارش آرتان پرس، شاخص قیمت هفتگی برای کویل نورد گرم فولادی داخلی، مربوط به هفته قبل ترکیه در ۱۳ می ۹۱۰ – ۹۵۰ دلار در هر تن ارزیابی شد که نسبت به ۶ می ۱۰۵۰ – ۱۱۰۰ دلار در هر تن کاهش داشت.

در همین حال، اکثر تولیدکنندگان حتی قیمت های پیشنهادی خود را نیز اعلام نکرده اند زیرا میزان خرید بسیار پایین است و همه به انتظار نشسته و فعالیتی ندارند. از طرفی کسی نمی‌ داند این انتظار تا چه مدت طول می کشد.

بر اساس داده‌ های منتشر شده، شاخص قیمت هفتگی برای کویل گالوانیزه داغ داخلی، مربوط به هفته قبل ترکیه در ۱۳ می ۱۰۵۰ – ۱۱۲۰ دلار در هر تن برآورد شد که نسبت به ۶ می با ۱۲۵۰ – ۱۳۰۰ دلار در هر تن کاهش همراه بود.

تولیدکنندگان ترکیه گالوانیزه گرم با ضخامت ۰.۵ میلی‌ متر با پوشش Z100 را در حدود ۱۰۵۰ تا ۱۱۲۰ دلار در هر تن کارخانه در طول هفته ارائه می‌ کردند که نسبت به قیمت های پیشنهادی هفته قبل ۱۲۵۰ تا ۱۳۰۰ دلار در هر تن کاهش داشت.

شاخص قیمت هفتگی برای فولاد گالوانیزه پیش رنگ داخلی، مربوط به هفته قبل ترکیه در روز جمعه ۱۱۵۰ – ۱۲۰۰ دلار در هر تن تخمین زده شد که نسبت به ۶ می کاهش ۱۳۵۰ – ۱۴۰۰ دلاری در هر تن را تجربه کرد.

به نقل از متال بولتن،‌ قیمت پیشنهادی برای آهن گالوانیزه پیش رنگ، که به عنوان کویل پوشش دار رنگی نیز شناخته می شود، با ضخامت ۰.۵۰ میلی متر با کد رنگ ۹۰۰۲ حدود ۱۱۵۰ – ۱۲۰۰ دلار در هر تن کارخانه بود که نسبت به قیمت ۱۳۵۰ – ۱۴۰۰ دلار در هر تن در هفته گذشته کاهش یافته است.

* ارزیابی میزان صادرات گالوانیزه گرم ترکیه

ارزیابی قیمت هفتگی برای گالوانیزه گرم فولادی صادراتی در روز جمعه ۱۰۵۰ – ۱۱۲۰ دلار در هر تن فوب ترکیه بود که نسبت به ۶ می ۱۲۵۰ – ۱۳۰۰ دلار در هر تن کاهش یافته است.

در همین حال، قیمت پیشنهادی تولیدکنندگان ترکیه برای گالوانیزه داغ با ضخامت ۰.۵۰ میلی متر و پوشش Z100 در طول هفته بین ۱۰۵۰ تا ۱۱۲۰ دلار به ازای هر تن فوب بود، با این وجود هیچ معامله مهمی شنیده نشد.

به گزارش آرتان پرس،‌ از دلایل عدم انجام معاملات، کاهش قیمت (که باعث می شود خریداران از انجام معاملات دوری کنند) و اینکه کمیسیون اروپا در ۱۰ می نرخ های تعرفه ضد دامپینگ قطعی برای واردات گالوانیزه گرم از روسیه و ترکیه را اعلام می کند، است.

به این ترتیب برخی از تولیدکنندگان ترکیه به منابع خبری گفتند که قصد دارند به نرخ ها اعتراض نموده و درخواست کنند که قیمت ها دوباره محاسبه شود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.