افزونه جلالی را نصب کنید. 27 ذو القعدة 1443 Sunday, 26 June , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

کاهش شدید قیمت کویل پوشش دار ترکیه به دلیل تقاضای محدود

شناسه : 66459 01 خرداد 1401 - 14:00 منبع : متال بولتن
به نقل از منابع خبری، قیمت کویل پوشش دار ترکیه در طول هفته منتهی به جمعه (20 می) به دلیل تقاضای بسیار ضعیف به شدت کاهش یافت و این کاهش همزمان با افت قیمت کویل گرم در ترکیه بود.
کاهش شدید قیمت کویل پوشش دار ترکیه به دلیل تقاضای محدود
پ
پ

به نقل از منابع خبری، قیمت کویل پوشش دار ترکیه در طول هفته منتهی به جمعه (۲۰ می) به دلیل تقاضای بسیار ضعیف به شدت کاهش یافت و این کاهش همزمان با افت قیمت کویل گرم در ترکیه بود.

* نگاهی بر شاخص هفتگی قیمت کویل نورد گرم فولادی ترکیه

به گزارش آرتان پرس،‌ شاخص هفتگی قیمت برای کویل نورد گرم فولادی داخلی، مربوط به هفته قبل ترکیه در روز جمعه ۸۲۰ – ۸۳۰ دلار در هر تن تخمین زده شد که نسبت به قیمت ۹۱۰ – ۹۵۰ دلار در هر تن یک هفته قبل ۹۰ – ۱۲۰ دلار کاهش یافت.

یکی از مدیران تولید کننده در ترکیه گفت:

«روند بازار در این هفته به شدت یکنواخت بود و کلیه فعالان بازار ترجیح می دهند قبل از سفارش منتظر بمانند».

* ارزیابی قیمت های داخلی ترکیه

شاخص هفتگی قیمت برای کویل گالوانیزه گرم فولادی داخلی مربوط به هفته قبل ترکیه در روز جمعه ۱۰۱۵ – ۱۰۲۰ دلار در هر تن ارزیابی شد که نسبت به قیمت ۱۰۵۰ – ۱۱۲۰ دلار در هر تن در ۱۳ می، ۳۵ – ۱۰۰ دلار کاهش داشت.

در همین حال، تولیدکنندگان ترکیه گالوانیزه گرم با ضخامت ۰.۵ میلی‌ متر با پوشش Z100 را در طول هفته با قیمتی در حدود ۱۰۱۵ تا ۱۰۲۰ دلار به ازای هر تن کارخانه ارائه می‌ کردند که نسبت به قیمت پیشنهادی ۱۰۵۰ تا ۱۱۲۰ دلاری در هر تن کارخانه در هفته گذشته، کاهش داشت.

همچنین، شاخص هفتگی قیمت برای کویل گالوانیزه پوشش دار رنگی ترکیه، مربوط به هفته قبل ترکیه در روز جمعه ۱۱۱۵ – ۱۱۲۰ دلار در هر تن تخمین زده شد که نسبت به قیمت ۱۱۵۰ – ۱۲۰۰ دلار در هر تن در ۱۳ می، ۳۵ – ۸۰ دلار کاهش یافت.

علاوه بر این، قیمت پیشنهادی برای آهن گالوانیزه پیش رنگ، که به عنوان کلاف با پوشش رنگی نیز شناخته می شود، با ضخامت ۰.۵۰ میلی متر با کد رنگ ۹۰۰۲، حدود ۱۱۱۵ – ۱۱۲۰ دلار در هر تن کارخانه بود که نسبت به قیمت ۱۱۵۰ – ۱۲۰۰ دلار در هر تن کارخانه در هفته گذشته، کاهش یافته است.

* ارزیابی میزان صادرات گالوانیزه گرم ترکیه

بر اساس داده های منتشر شده، شاخص هفتگی قیمت ورق گالوانیزه گرم فولادی صادراتی در روز جمعه ۱۰۱۵ – ۱۰۲۰ دلار در هر تن فوب ترکیه بود که نسبت به قیمت ۱۰۵۰ – ۱۱۲۰ دلار در هر تن در ۱۳ می، ۳۵ – ۱۰۰ دلار کاهش یافت.

در همین حال، قیمت های پیشنهادی تولیدکنندگان ترکیه برای گالوانیزه گرم با ضخامت ۰.۵۰ میلی متر و پوشش Z100 حدود ۱۰۱۵ تا ۱۰۲۰ دلار در هر تن فوب بود که نسبت به قیمت پیشنهادی ۱۰۵۰ تا ۱۱۲۰ دلار در هر تن فوب در هفته گذشته کاهش یافت.

به گزارش آرتان پرس، کشورهای بالکان و ایتالیا مقادیر کمی گالوانیزه گرم ترکیه را به قیمت ۱۰۱۵ – ۱۰۲۰ دلار در هر تن فوب رزرو کردند. کمیسیون اروپا نیز در ۱۰ می نرخ تعرفه ضد دامپینگ قطعی خود را برای کویل گالوانیزه گرم وارداتی از روسیه و ترکیه را اعلام کرد.

همچنین، طبق اظهارات کمیسیون اروپا برخی از تولیدکنندگان ترکیه قبلاً برای محاسبه مجدد نرخ ها درخواست تجدید نظر داده اند و برخی قصد دارند به زودی نسبت به نرخ ها اعتراض کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.