افزونه جلالی را نصب کنید. 27 ذو القعدة 1443 Sunday, 26 June , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

تضعیف بازار کویل فولادی روکش دار در ترکیه

شناسه : 66818 08 خرداد 1401 - 13:00 منبع : متال بولتن
منابع خبری گزارش دادند که با توجه به تقاضای ضعیف و کاهش خرید، بازار کویل فولادی روکش دار در ترکیه تضعیف شده و قیمت ها ثابت باقی ماند.
تضعیف بازار کویل فولادی روکش دار در ترکیه
پ
پ

منابع خبری گزارش دادند که با توجه به تقاضای ضعیف و کاهش خرید، بازار کویل فولادی روکش دار در ترکیه تضعیف شده و قیمت ها ثابت باقی ماند.

* تغییرات در بازار محصولات فولادی ترکیه

به گزارش آرتان پرس، فعالیت در بازار کویل فولادی روکش دار رنگی در ترکیه در هفته منتهی به روز جمعه (۲۷ می) بسیار ضعیف بود و قیمت این محصول ثابت باقی ماند.

* قیمت محصولات فولادی روکش دار داخلی ترکیه

ارزیابی هفتگی فست مارکت نشان داد قیمت ورق گالوانیزه گرم فولادی داخلی ترکیه در روز جمعه (۲۷ می) در محدوده ۱۰۱۵ تا ۱۰۲۰ دلار در هر تن exw ترکیه بود. این در حالی است که قیمت این محصول نسبت به هفته قبل بدون تغییر بود.

به نقل از معامله گران، تولید کنندگان مستقر در ترکیه در طول هفته منتهی به روز جمعه (۲۷ می) کویل گالوانیزه گرم فولادی دارای ضخامت ۰.۵ میلی متر با پوشش Z100 را با قیمتی حدود ۱۰۱۵ تا ۱۰۲۰ دلار به ازای هر تن ex-works عرضه کردند. این در حالی است که چون خریداران محصولات کافی در انبار داشتند، خرید در ترکیه بسیار ضعیف بوده است.

همچنین طبق ارزیابی متال بولتن، قیمت کویل گالوانیزه رنگی داخلی ترکیه در روز جمعه (۲۷ می) در محدوده ۱۱۱۵ – ۱۱۲۰ دلار در هر تن exw ترکیه بود. این در حالی است که منابع خبری نقل کردند قیمت این محصول نسبت به هفته قبل بدون تغییر بود.

معامله گران گزارش دادند پیشنهادات ارائه شده برای کویل گالوانیزه رنگی داخلی ترکیه که به عنوان کویل رنگی با ضخامت ۰.۵۰ میلی متر و با کد رنگ ۹۰۰۲ شناخته می شود، در طول هفته منتهی به روز جمعه (۲۷ می) در محدوده ۱۱۱۵ – ۱۱۲۰ دلار در هر تن ex-works شنیده شد. این در حالی است که پیشنهادات ارائه شده برای این محصول نسبت به هفته قبل ثابت باقی مانده است.

یک تاجر مستقر در ترکیه در مورد تقاضا اظهار کرد:

مشکل اصلی در بازار محصولات فولادی پوشش دار داخلی ترکیه به جای قیمت این محصولات کمبود خریدار می باشد. من انتظار ندارم تا قبل از نیمه دوم ژوئن بهبودی در بازار حاصل شود.

* کویل گالوانیزه گرم فولادی صادراتی

طبق ارزیابی فست مارکت، شاخص کویل گالوانیزه گرم فولادی صادراتی ترکیه در روز جمعه (۲۷ می) در محدوده ۱۰۱۵ – ۱۰۲۰ دلار در هر تن fob ترکیه شنیده شد. این در حالی است که قیمت این محصول نسبت به تاریخ ۲۰ می بدون تغییر بوده است.

به گزارش منابع خبری، پیشنهادات شنیده شده از طرف تولید کنندگان مستقر در ترکیه برای کویل گالوانیزه گرم فولادی صادراتی دارای ضخامت ۰.۵ میلی متر با پوشش Z100 بین ۱۰۱۵ تا ۱۰۲۰ دلار در هر تن فوب گزارش شد. اما باید توجه داشت که تا زمان انتشار این خبر، هیچ معامله مهمی برای این محصول شنیده نشده است.

* میانگین قیمت کویل روکش دار ترکیه در ماه های گذشته

تحلیل گران بازار خبر دادند که میانگین قیمت کویل گالوانیزه گرم فولادی داخلی ترکیه در ماه فوریه برابر ۱۰۷۵، در ماه مارس برابر ۱۴۵۵ و در ماه آوریل برابر ۱۲۹۵ دلار در هر تن exw ترکیه بود که در روز  جمعه (۲۷ می) به ۱۰۱۷.۵ دلار در هر تن exw ترکیه رسید.

همچنین طبق ارزیابی فعالان بازار میانگین قیمت کویل گالوانیزه گرم فولادی صادراتی ترکیه در ماه فوریه برابر ۱۰۸۰، در ماه مارس برابر ۱۴۵۰ و در ماه آوریل برابر ۱۳۰۰ دلار در هر تن cfr ترکیه بود که در روز جمعه (۲۷ می)  به ۱۰۱۷.۵ دلار در هر تن cfr ترکیه رسید.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.