افزونه جلالی را نصب کنید. 27 ذو القعدة 1443 Sunday, 26 June , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

ادامه تضعیف بازار فولاد تخت در ترکیه

شناسه : 67400 22 خرداد 1401 - 12:00 منبع : متال بولتن
به گزارش منابع خبری، با توجه به عدم اطمینان معامله گران در مورد قیمت ها و کاهش سفارشات، بازار فولاد تخت در ترکیه نسبت به هفته گذشته تضعیف شد.
ادامه تضعیف بازار فولاد تخت در ترکیه
پ
پ

به گزارش منابع خبری، با توجه به عدم اطمینان معامله گران در مورد قیمت ها و کاهش سفارشات، بازار فولاد تخت در ترکیه نسبت به هفته گذشته تضعیف شد.

* تغییرات قیمت فولاد تخت ترکیه

به گزارش آرتان پرس، در هفته منتهی به روز جمعه (۱۰ ژوئن) بازار فولاد تخت در ترکیه با کندی به کار خود ادامه داد و برخی قیمت ها کاهش یافتند.

یکی از مدیران شرکت های تولیدکننده فولاد تخت ترکیه اظهار کرد:

من هیچ حرکت عمده ای در بازار فولاد تخت ترکیه را قبل از ماه سپتامبر پیش بینی نمی کنم. زیرا ماه سپتامبر زمانی است که تعطیلات تابستانی به پایان می رسد.

یک تاجر مستقر در ترکیه گفت:

تنها فعالیت خرید انجام شده در بازار برای محموله های کم و برای نیازهای فوری است، زیرا قیمت فولاد تخت ترکیه افت مداوم دارد.

فعالان بازار اعلام کردند تولید کنندگان کویل نورد گرم فولادی مستقر در ترکیه در هفته منتهی به روز جمعه (۱۰ ژوئن) سفارشات را برای تولید در ماه آگوست می پذیرفتند.

* بازار کویل نورد گرم فولادی داخلی ترکیه

ارزیابی ماهانه فست مارکت نشان داد قیمت کویل نورد گرم فولادی داخلی ترکیه در روز جمعه (۱۰ ژوئن) در محدوده ۷۹۰ – ۸۴۰ دلار در هر تن exw ترکیه بود. این در حالی است که قیمت این محصول نسبت به تاریخ ۶ ژوئن که در محدوده ۸۰۰ – ۸۴۰ دلار در هر تن بود کاهش یافته است.

به نقل از منابع خبری تولیدکنندگان کویل نورد گرم فولادی داخلی ترکیه در روز جمعه (۱۰ ژوئن)  این محصول را با قیمت ۸۰۰ تا ۸۴۰ دلار به ازای هر تن exw عرضه کردند. باید توجه داشت که قیمت اعلام شده برای محموله های تولید شده در ماه آگوست می باشد. این در حالی است که قیمت این محصول نسبت به پیشنهادات شنیده شده در هفته گذشته برای محموله های تولید شده در ماه ژوئیه که در محدوده ۸۵۰ – ۸۰۰ دلار به ازای هر تن exw بود، کاهش یافته است.  

تحلیل گران بازار اعلام کردند معاملات شنیده شده برای کویل نورد گرم فولادی داخلی در روز جمعه (۱۰ ژوئن) در محدوده ۷۹۰ دلار در هر تن ex-works بوده است.

* بازار کویل نورد سرد فولادی داخلی ترکیه

منابع خبری اعلام کردند قیمت کویل نورد سرد فولادی نیز در طول هفته منتهی به روز جمعه (۱۰ ژوئن) در ترکیه اندکی کاهش یافت.

با توجه به ارزیابی هفتگی فست مارکت، شاخص کویل نورد سرد فولادی داخلی ترکیه در روز جمعه (۱۰ ژوئن) در محدوده ۹۰۰ تا ۹۴۰ دلار در هر تن exw ترکیه قیمت گذاری شد. این در حالی است که بررسی ها نشان داد قیمت این محصول نسبت به تاریخ ۶ ژوئن که در محدوده ۹۱۰ – ۹۵۰ دلار در هر تن بود با کاهش همراه بوده است.

معامله گران اعلام کردند تولید کنندگان در طول هفته منتهی به روز جمعه (۱۰ ژوئن) کویل نورد سرد فولادی دارای ضخامت ۱ میلی ‌متر را با قیمت ۹۰۰ تا ۹۵۰ دلار به ازای هر تن ex-works ارائه می ‌کردند. این در حالی است که قیمت این محصول نسبت به هفته قبل که در محدوده ۹۱۰ تا ۹۵۰ دلار در هر تن ex-works بود کاهش اندکی داشته است.

* بازار کویل نورد گرم فولادی صادراتی ترکیه

معامله گران اعلام کردند در هفته منتهی به روز جمعه (۱۰ ژوئن) بازار صادرات کویل نورد گرم فولادی ترکیه نسبتاً راکد بود.

پیشنهادات شنیده شده از طرف تولید کنندگان برای کویل نورد گرم فولادی صادراتی ترکیه در تاریخ ۱۰ ژوئن در محدوده ۸۰۰ تا ۸۴۰ دلار به ازای هر تن فوب بود. این در حالی است که قیمت اعلام شده نسبت به هفته گذشته که در محدوده ۸۲۰ تا ۸۵۰ دلار در هر تن فوب بود کاهش یافته است.

به گفته منابع خبری، بریتانیا و الجزایر کویل نورد گرم فولادی صادراتی ترکیه را با قیمت ۸۰۰ تا ۸۲۵ دلار در هر تن فوب در طول هفته منتهی به روز جمعه (۱۰ ژوئن) رزرو کردند.

با توجه به ارزیابی هفتگی فست مارکت، قیمت کویل نورد گرم فولادی صادراتی ترکیه در روز جمعه (۱۰ ژوئن) در محدوده ۸۰۰ تا ۸۴۰ دلار در هر تن فوب ترکیه شنیده شد. این در حالی است که قیمت این محصول نسبت به تاریخ ۶ ژوئن که در محدوده ۸۰۰ تا ۸۵۰ دلار در هر تن بود، اندکی کاهش یافته است.

* بازار کویل نورد گرم فولادی وارداتی ترکیه

فعالان بازار گزارش دادند در روز جمعه (۱۰ ژوئن) یک تولید کننده مستقر در روسیه کویل نورد گرم فولادی خود را با قیمت ۷۵۰ دلار به ازای هر تن Cfr به ترکیه عرضه کرد که نسبت به هفته گذشته که در محدوده ۷۸۰ دلار به ازای هر تن cfr بود کاهش یافته است.

یکی دیگر از تولید کنندگان مستقر در روسیه کویل نورد گرم فولادی را در این هفته به قیمت ۷۳۰ تا ۷۴۰ دلار به ازای هر تن CFR به ترکیه فروخت. این در حالی است که هند این محصول را با قیمت ۷۷۰ دلار در هر تن cfr به ترکیه عرضه کرد.

طبق ارزیابی هفتگی فست مارکت شاخص کویل نورد گرم فولادی وارداتی ترکیه در ۱۰ ژوئن در محدوده ۷۳۰ – ۷۷۰ دلار در هر تن cfr ترکیه قیمت گذاری شد. این در حالی است که قیمت این محصول نسبت به ۶ ژوئن که در محدوده ۷۵۰ – ۸۰۴ دلار در هر تن بود کاهش یافته است.

* بازار کویل نورد سرد فولادی وارداتی ترکیه

فعالان بازار اعلام کردند بازار واردات کویل نورد سرد فولادی به ترکیه در روز جمعه (۱۰ ژوئن)  بسیار راکد بود و در این هفته هیچ قیمت پیشنهادی و هیچ معامله جدیدی برای کویل نورد سرد فولادی وارداتی به ترکیه گزارش نشده است.

ارزیابی هفتگی متال بولتن نشان داد قیمت کویل نورد سرد فولادی وارداتی ترکیه در روز جمعه (۱۰ ژوئن) در محدوده ۹۰۰ – ۹۶۰ دلار در هر تن cfr ترکیه اعلام شد. این در حالی است که قیمت این محصول از تاریخ ۲۷ می بدون تغییر بوده است.

 

* میانگین قیمت کویل نورد گرم فولادی در ماه های گذشته

تحلیل گران بازار خبر دادند که میانگین قیمت کویل نورد گرم فولادی داخلی ترکیه در ماه مارس برابر ۹۸۵.۵، در ماه آوریل برابر ۱۱۴۷.۵ و در ماه می برابر ۸۹۰ دلار در هر تن exw ترکیه بود که در روز جمعه (۱۰ ژوئن) به ۸۱۵ دلار در هر تن exw ترکیه رسید.

همچنین طبق ارزیابی فعالان بازار، میانگین قیمت کویل نورد گرم فولادی وارداتی ترکیه در ماه مارس برابر ۹۵۵ دلار، در ماه آوریل برابر ۹۷۵ دلار و در ماه می برابر ۸۰۰ دلار در هر تن cfr ترکیه بود که در روز جمعه (۱۰ ژوئن) به ۷۵۰ دلار در هر تن exw  ترکیه رسید.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.