سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ 18 شعبان 1445 Tuesday, 27 February , 2024 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

کاهش پیشنهادات برای پلیت فولادی صادراتی چین

شناسه : 67730 26 خرداد 1401 - 13:00 منبع : متال بولتن
به گزارش منابع خبری، با توجه به تقاضای ضعیف و کاهش انجام معاملات، قیمت پلیت فولادی صادراتی چین نسبت به هفته قبل کاهش یافت.
کاهش پیشنهادات برای پلیت فولادی صادراتی چین
پ
پ

به گزارش منابع خبری، با توجه به تقاضای ضعیف و کاهش انجام معاملات، قیمت پلیت فولادی صادراتی چین نسبت به هفته قبل کاهش یافت.

* بازار پلیت فولادی صادراتی چین

به گزارش آرتان پرس و به نقل از متال بولتن، قیمت پیشنهادی برای پلیت فولادی سنگین صادراتی چین در هفته منتهی به روز سه شنبه (۱۴ ژوئن) در میان انجام معاملات ضعیف افت کرد.

ارزیابی هفتگی فست مارکت نشان داد قیمت پلیت سنگین فولادی صادراتی چین در روز سه شنبه (۱۴ ژوئن) در محدوده ۷۷۰ تا ۸۰۰ دلار در هر تن فوب چین بود. باید توجه داشت که این محموله در ماه آگوست ارسال خواهد شد. این در حالی است که قیمت این محصول نسبت به هفته گذشته که در محدوده ۷۸۰ تا ۸۰۰ دلار در هر تن بود حدود ۱۰ دلار در هر تن کاهش یافت.

یک منبع تجاری مستقر در استان ژجیانگ اظهار کرد:

شرکت Yingkou Medium Plate که تولید کننده پلیت فولادی است در روز سه شنبه (۱۴ ژوئن) محموله های مربوط به ماه آگوست را با قیمت ۷۸۰ دلار به ازای هر تن فوب به آسیای جنوب شرقی و با قیمت ۸۰۰ دلار در هر تن فوب به آمریکای جنوبی ارائه می دهد.

یک منبع معاملاتی دیگر مستقر در ژجیانگ گفت:

شرکت آهن و فولاد Hebei Puyang که تولید کننده پلیت فولادی است محموله های مربوط به ماه آگوست را با قیمت ۷۹۰ دلار در هر تن فوب عرضه می کند. علاوه بر این، همچنین شنیده شده است که شرکت آهن و فولاد Baotou’s Inner Mongolia محموله های پلیت فولادی مربوط به ماه آگوست را با قیمت ۷۷۰ دلار در هر تن فوب عرضه می کند.

یک منبع تجاری مستقر در شانگهای اظهار کرد:

در روز سه شنبه شرکت فولادی Jiangsu Shagang محموله های پلیت فولادی مربوط به ماه آگوست را با قیمت ۸۲۵ دلار به ازای هر تن فوب، در این هفته عرضه می کند. بررسی ها نشان داد این شرکت همچنین پلیت فولادی مربوط به ماه ژوئیه را با قیمت ۸۳۰ دلار در هر تن فوب ارائه می دهد.

 به نقل از یک منبع تجاری مستقر در شانگهای، در هفته گذشته به دلیل تقاضای ضعیف در خارج از کشور، استعلامات کمی برای قیمت پلیت فولادی صادراتی چین وجود داشت.

یک منبع تجاری مستقر در پکن در مورد قیمت های پیشنهادی برای پلیت فولادی گفت:

قیمت های پیشنهادی شنیده شده از طرف تولید کنندگان پلیت فولادی صادراتی چین رقابتی نبوده و منجر به تقاضای ضعیف در کشورهای دیگر شد.

با توجه به ارزیابی هفتگی فست مارکت قیمت پلیت فولادی داخلی در شرق چین در جمعه گذشته در محدوده ۵۱۳۰ تا ۵۱۸۰ یوان (۷۶۱ تا ۷۶۸ دلار) در هر تن شنیده شد. این در حالی است که قیمت این محصول نسبت به هفته قبل که در محدوده ۵۰۸۰ تا ۵۱۲۰ یوان در هر تن بود حدود ۵۰ تا ۶۰ یوان در هر تن افزایش داشته است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.