افزونه جلالی را نصب کنید. 21 ذو القعدة 1444 Friday, 9 June , 2023 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
با وجود میزان پایین تقاضا؛

قیمت کویل گالوانیزه گرم در ترکیه افزایش یافت

شناسه : 67818 28 خرداد 1401 - 16:00 منبع : متال بولتن
منابع خبری گزارش دادند، قیمت کویل گالوانیزه گرم در ترکیه در هفته منتهی به جمعه (17 ژوئن) افزایش یافت، اما تقاضا برای کویل های روکش دار ضعیف بود. منابع افزایش قیمت کویل های گالوانیزه را ناشی از کاهش شدید قیمت های اخیر دانسته و معتقدند که افزایش اخیر را باید اصلاح بازار در نظر گرفت.
قیمت کویل گالوانیزه گرم در ترکیه افزایش یافت
پ
پ

منابع خبری گزارش دادند، قیمت ورق گالوانیزه گرم در ترکیه در هفته منتهی به جمعه (۱۷ ژوئن) افزایش یافت، اما تقاضا برای کویل های روکش دار ضعیف بود. منابع افزایش قیمت کویل های گالوانیزه را ناشی از کاهش شدید قیمت های اخیر دانسته و معتقدند که افزایش اخیر را باید اصلاح بازار در نظر گرفت.

* ارزیابی قیمت کویل گالوانیزه گرم داخلی ترکیه

به گزارش آرتان پرس، در ۱۷ ژوئن شاخص هفتگی قیمت برای کویل گالوانیزه گرم داخلی فولادی مربوط به هفته قبل ترکیه ۹۲۰ تا ۹۷۰ دلار در هر تن تخمین زده شد که نسبت به قیمت ۹۰۰ تا ۹۵۰ دلار در هر تن در ۱۰ ژوئن افزایش یافته است.

همچنین، تولیدکنندگان ترکیه گالوانیزه گرم با ضخامت ۰.۵ میلی متر با پوشش Z100 را با قیمت حدود ۹۲۰ تا ۹۷۰ دلار در هر تن کارخانه در طول هفته ارائه می کردند که نسبت به قیمت های پیشنهادی ۹۰۰ تا ۹۵۰ دلار در هر تن کارخانه در هفته گذشته افزایش یافت.

علاوه بر این، در ۱۷ ژوئن شاخص هفتگی قیمت برای گالوانیزه فولادی پیش‌ رنگ داخلی، مربوط به هفته قبل ترکیه ۱۰۵۰ تا ۱۰۸۰ دلار در هر تن تخمین زده شد، که در طول هفته بدون تغییر بود.

به نقل از متال بولتن، قیمت پیشنهادی آهن گالوانیزه پیش رنگ نیز، که به عنوان کلاف با پوشش رنگی شناخته می شود، با ضخامت ۰.۵۰ میلی متر با کد رنگ ۹۰۰۲، حدود ۱۰۵۰ تا ۱۰۸۰ دلار در هر تن کارخانه بود، که نسبت به هفته گذشته تغییر چندانی نداشت.

* نگاهی کوتاه بر بازار کویل گالوانیزه گرم صادراتی ترکیه

در روز جمعه شاخص هفتگی قیمت برای گالوانیزه داغ فولادی صادراتی، حدود ۹۲۰ – ۹۷۰ دلار در هر تن فوب ترکیه ارزیابی شد که نسبت به قیمت ۹۰۰ – ۹۵۰ دلار در هر تن در ۱۰ ژوئن افزایش یافت.

قیمت پیشنهادی تولیدکنندگان ترکیه برای گالوانیزه گرم با ضخامت ۰.۵۰ میلی متر و پوشش Z100 حدود ۹۲۰ تا ۹۷۰ دلار به ازای هر تن فوب بود که نسبت به قیمت های پیشنهادی هفته گذشته ۹۰۰ تا ۹۵۰ دلار در هر تن فوب افزایش یافت. همینطور، خریداران بریتانیایی این محصول را با قیمت ۹۵۰ دلار در هر تن فوب در طول هفته رزرو کردند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.