افزونه جلالی را نصب کنید. 6 جماد أول 1444 Tuesday, 29 November , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

محصولات فولادی ترکیه / گزارش قیمتی هفته دوم ژوئن

شناسه : 67920 29 خرداد 1401 - 16:00 منبع : متال بولتن
قیمت محصولات فولادی داخلی، وارداتی و صادراتی ترکیه در هفته ای که گذشت به دلیل مواردی مانند تقاضای ضعیف و کاهش قیمت محصولات فولادی تخت، نسبت به هفته قبل روند ثابتی نداشت.
محصولات فولادی ترکیه / گزارش قیمتی هفته دوم ژوئن
پ
پ

قیمت محصولات فولادی داخلی، وارداتی و صادراتی ترکیه در هفته ای که گذشت به دلیل مواردی مانند تقاضای ضعیف و کاهش قیمت محصولات فولادی تخت، نسبت به هفته قبل روند ثابتی نداشت.

* تغییرات قیمت در بازار محصولات فولادی ترکیه

به گزارش آرتان پرس، قیمت محصولات فولادی ترکیه در هفته ای که گذشت، به دلیل مواردی مانند تقاضای ضعیف، کاهش قیمت محصولات فولادی تخت، کاهش هزینه های قراضه فولادی و کاهش معاملات جدید در مورد اکثر محصولات فولادی داخلی، صادراتی و وارداتی ترکیه نسبت به هفته قبل روند مشخصی نداشت.

* کوتاه از بازار محصولات فولادی ترکیه

قیمت کویل گالوانیزه گرم داخلی ترکیه، در هفته منتهی به روز جمعه (۱۷ ژوئن) نسبت به هفته قبل افزایش یافت. اکثر فعالان بازار اعلام کردند با وجود افزایش قیمت کویل گالوانیزه گرم، تقاضا برای کویل های روکش دار داخلی ترکیه ضعیف بود.

قیمت کویل رنگی فولادی داخلی ترکیه، در هفته منتهی به ۱۷ ژوئن نسبت به هفته قبل بدون تغییر بود. منابع خبری اعلام کردند که میزان خرید محدود شده و پیشنهادات کمتری برای این محصول در ترکیه شنیده شد.

قیمت ورق آهن ترکیه، در هفته منتهی به ۱۷ ژوئن در بازار داخلی ترکیه نسبت به هفته قبل کاهش یافت. منابع خبری اعلام کردند که تقاضا برای فولاد تخت در ترکیه طی هفته منتهی به روز جمعه ۱۷ ژوئن نسبت به سطح بسیار پایین فعالیت بازار در هفته های گذشته بهبود یافته است.

قیمت کویل نورد سرد فولادی داخلی ترکیه، در هفته منتهی به روز جمعه (۱۷ ژوئن) نسبت به هفته قبل در بازه بزرگتری نوسان داشت. به نقل از منابع خبری بهبود تقاضا باعث گسترش قیمت این محصول شده است.

قیمت کلاف میلگرد فولادی داخلی ترکیه در هفته منتهی به ۱۷ ژوئن کاهش یافت. فعالان بازار علت افزایش قیمت این محصول را کاهش لیر ترکیه در برابر دلار آمریکا ذکر کردند.

قیمت بیلت فولادی داخلی ترکیه در هفته منتهی به ۱۷ ژوئن نسبت به هفته قبل کاهش یافت. منابع خبری اعلام کردند قیمت بیلت فولادی ترکیه در هفته گذشته در نتیجه کاهش هزینه های قراضه فولادی و تقاضای محدود برای محصولات فولادی نهایی به کاهش خود ادامه داد.  

قیمت میلگرد فولادی داخلی ترکیه در هفته منتهی به ۱۷ ژوئن نسبت به هفته قبل با کاهش همراه بود. منابع خبری اعلام کردند قیمت میلگرد فولادی داخلی در ترکیه به دلیل کاهش تقاضا و کاهش جهانی قیمت قراضه فولادی در ترکیه کاهش یافته است.

قیمت کویل نورد گرم فولادی وارد شده به ترکیه، در روز جمعه (۱۷ ژوئن) نسبت به هفته قبل کاهش یافت. داده های گزارش شده توسط منابع خبری نشان داد کاهش قیمت این محصول ناشی از کاهش معاملات جدید بوده است.

قیمت کویل نورد سرد فولادی در بازار وارداتی ترکیه، در تاریخ ۱۷ ژوئن نسبت به هفته قبل کاهش یافت.

قیمت قراضه فولادی وارد شده از ایالات متحده به ترکیه در روز جمعه نسبت به هفته قبل کاهش یافته است. به نقل از متال بولتن فولادسازان ترکیه سکوت خود را در بازارهای واردات قراضه فولادی دریایی در روز جمعه پس از افت قیمت ها شکستند.

قیمت بیلت فولادی در بازار وارداتی ترکیه، در تاریخ  17 ژوئن نسبت به هفته قبل با کاهش همراه بوده است.

قیمت کویل گالوانیزه گرم صادراتی ترکیه، در هفته منتهی به ۱۷ ژوئن نسبت به هفته گذشته افزایش یافت. منابع خبری افزایش قیمت کویل های گالوانیزه را ناشی از کاهش شدید قیمت های اخیر دانستند و گفتند که افزایش اخیر را باید یک حرکت اصلاحی در نظر گرفت.

قیمت کویل نورد گرم فولادی در بازار صادراتی ترکیه، در هفته گذشته با کاهش همراه بود.  به نقل از تحلیل گران صنعت قیمت ها در اکثر نقاط جهان از جمله بازارهای صادراتی برای کویل نورد گرم فولادی ترکیه در حال کاهش است.

قیمت بیلت فولادی صادراتی ترکیه در روز ۱۷ ژوئن نسبت به هفته قبل با کاهش همراه بوده است. فعالان بازار اعلام کردند بهبود تقاضا، از کاهش قیمت این محصول حمایت می کند.

قیمت میلگرد فولادی صادراتی ترکیه نسبت به هفته قبل کاهش اندکی را تجربه کرد. فعالان بازار اعلام کردند تقاضای ناکافی در مراکز عمده صادراتی علت اصلی روند نزولی قیمت این محصول می باشد.

قیمت کلاف میلگرد فولادی صادراتی ترکیه در هفته منتهی به ۱۷ ژوئن به دلیل تقاضای محدود و قیمت ارزان‌ تر بیلت فولادی از سوی تامین‌کنندگان روسی کاهش یافته است.

* قیمت داخلی محصولات فولادی ترکیه

قیمت داخلی محصولات فولادی ترکیه در هفته گذشته با نوساناتی همراه بود که در جدول زیر آمده است.

محصولاتقیمت هفته جاریقیمت هفته گذشته
کویل گالوانیزه گرم۹۲۰-۹۷۰ دلار۹۰۰-۹۵۰ دلار
کویل رنگی۱۰۵۰-۱۰۸۰ دلاربدون تغییر
کویل نورد گرم۷۷۵-۸۰۰ دلار۷۹۰-۸۴۰ دلار
کویل نورد سرد۸۸۰-۹۵۰ دلار۹۰۰-۹۴۰ دلار
کلاف میلگرد فولادی۱۴۷۰۰-۱۵۲۰۰ لیر۱۵۶۰۰-۱۶۵۰۰ لیر
بیلت فولادی۶۵۰-۶۶۰ دلار۶۸۵-۷۰۰ دلار
میلگرد فولادی۱۳۸۰۰-۱۴۳۰ لیر۱۴۲۸۰-۱۵۰۰۰ لیر

* قیمت وارداتی محصولات فولادی ترکیه

تغییر قیمت وارداتی محصولات فولادی ترکیه طی هفته گذشته به شرح زیر است.

محصولاتقیمت هفته جاریقیمت هفته گذشته
کویل نورد سرد۹۰۰-۹۴۰ دلار۹۰۰-۹۶۰ دلار
کویل نورد گرم۶۸۰-۷۸۰ دلار۷۳۰- ۷۷۰ دلار
قراضه فولادی۳۶۳.۶۴ دلار۳۹۹.۹۷ دلار
بیلت فولادی۵۸۰-۶۰۰ دلار۶۱۰-۶۲۵ دلار

* قیمت صادراتی محصولات فولادی ترکیه

نوسانات قیمت صادراتی محصولات فولادی ترکیه در هفته ای که گذشت در جدول زیر آمده است.

محصولاتقیمت هفته جاریقیمت هفته گذشته
کویل نورد گرم۷۹۰-۸۲۰ دلار۸۰۰-۸۴۰ دلار
کویل گالوانیزه گرم۹۲۰-۹۷۰ دلار۹۰۰-۹۵۰ دلار
کلاف میلگرد فولادی۸۱۰-۸۲۰ دلار۸۵۰-۸۶۰ دلار
بیلت فولادی۶۵۰-۶۷۰ دلار۶۹۰-۷۰۰ دلار
میلگرد فولادی۷۰۰-۷۲۰ دلار۷۳۰-۷۴۰ دلار

قیمت‌ ها در جداول به ازای هر تن محاسبه شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.