افزونه جلالی را نصب کنید. 8 جماد أول 1444 Thursday, 1 December , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

کاهش قیمت کویل پوشش دار در ترکیه به دلیل تقاضای ضعیف

شناسه : 68206 04 تیر 1401 - 13:00 منبع : متال بولتن
به گزارش منابع خبری قیمت کویل پوشش دار در ترکیه در هفته منتهی به جمعه (24 ژوئن) به دلیل تقاضای ضعیف و کاهش قیمت محصولات فولادی تخت کاهش یافت.
کاهش قیمت کویل پوشش دار در ترکیه به دلیل تقاضای ضعیف
پ
پ

به گزارش منابع خبری قیمت کویل پوشش دار در ترکیه در هفته منتهی به جمعه (۲۴ ژوئن) به دلیل تقاضای ضعیف و کاهش قیمت محصولات فولادی تخت کاهش یافت.

* ارزیابی قیمت های بازار داخلی ترکیه

به گزارش آرتان پرس، در روز جمعه ۲۴ ژوئن شاخص هفتگی قیمت برای کویل نورد گرم فولاد داخلی، مربوط به هفته قبل ترکیه ۷۳۰ – ۷۴۰ دلار در هر تن ارزیابی شد که نسبت به قیمت ۷۷۵ – ۸۰۰ دلار در هر تن در ۱۷ ژوئن کاهش یافت.

همچنین، در ۲۴ ژوئن شاخص هفتگی قیمت برای کویل گالوانیزه گرم فولادی داخلی مربوط به هفته قبل ترکیه ۹۰۰ – ۹۵۰ دلار در هر تن محاسبه گردید که نسبت به قیمت ۹۲۰ – ۹۷۰ دلار در هر تن در ۱۷ ژوئن کاهش یافت.

به نقل از متال بولتن، تولید کنندگان ترکیه گالوانیزه داغ با ضخامت ۰.۵ میلی‌ متر با پوشش Z100 را در حدود ۹۰۰ تا ۹۷۰ دلار در هر تن کارخانه در طول هفته ارائه می‌ کردند که نسبت به قیمت های پیشنهادی ۹۲۰ تا ۹۷۰ دلار در هر تن کارخانه در هفته گذشته کاهش یافت.

در همین حال، در ۲۴ ژوئن شاخص هفتگی قیمت برای گالوانیزه پیش‌ رنگ داخلی فولادی، مربوط به هفته قبل ترکیه ۱۰۳۰ – ۱۰۵۰ دلار در هر تن برآورد شد که نسبت به قیمت ۱۰۵۰ – ۱۰۸۰ دلار در هر تن در ۱۷ ژوئن کاهش یافت.

علاوه بر این، در طول هفته پیشنهاد قیمت برای آهن گالوانیزه رنگ شده، که به عنوان کلاف با پوشش رنگی نیز شناخته می شود، با ضخامت ۰.۵۰ میلی متر با کد رنگ ۹۰۰۲، حدود ۱۰۳۰ تا ۱۰۸۰ دلار به ازای هر تن کارخانه بود که نسبت به قیمت ۱۰۵۰ تا ۱۰۸۰ دلار به ازای هر تن کارخانه در هفته گذشته، کاهش یافت.

* ارزیابی بازار گالوانیزه گرم صادراتی ترکیه

بر اساس داده های منتشر شده، در روز جمعه شاخص هفتگی قیمت برای گالوانیزه گرم فولادی صادراتی ۹۰۰ – ۹۴۰ دلار در هر تن فوب ترکیه تخمین زده شد که نسبت به قیمت ۹۲۰ – ۹۷۰ دلار در هر تن در ۱۷ ژوئن کاهش یافت.

قیمت پیشنهادی تولیدکنندگان ترکیه برای گالوانیزه گرم با ضخامت ۰.۵۰ میلی متر و پوشش Z100 حدود ۹۰۰ تا ۹۷۰ دلار به ازای هر تن فوب بود که نسبت به پیشنهادات قبلی ۹۲۰ تا ۹۷۰ دلار در هر تن فوب با کاهش همراه بود، اما در طول هفته خریداران بریتانیایی این محصول را با قیمت ۹۳۰ تا ۹۴۰ دلار در هر تن فوب رزرو کردند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.