افزونه جلالی را نصب کنید. 7 جماد أول 1444 Wednesday, 30 November , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

محصولات فولادی ترکیه / گزارش قیمتی هفته سوم ژوئن

شناسه : 68269 05 تیر 1401 - 15:00 منبع : متال بولتن
به گزارش منابع خبری قیمت محصولات فولادی داخلی، وارداتی و صادراتی ترکیه در هفته ای که گذشت نسبت به هفته قبل افت کرده بود.
محصولات فولادی ترکیه / گزارش قیمتی هفته سوم ژوئن
پ
پ

به گزارش منابع خبری قیمت محصولات فولادی داخلی، وارداتی و صادراتی ترکیه در هفته ای که گذشت نسبت به هفته قبل افت کرده بود.

* تغییرات قیمت در بازار محصولات فولادی ترکیه

به گزارش آرتان پرس، قیمت محصولات فولادی ترکیه در هفته ای که گذشت، به دلیل مواردی مانند کاهش تقاضا، کاهش هزینه مواد اولیه، کاهش قیمت محصولات فولادی تخت، کاهش هزینه های قراضه فولادی و کاهش معاملات جدید در مورد اکثر محصولات فولادی داخلی، صادراتی و وارداتی ترکیه نسبت به هفته قبل با کاهش همراه بود.

* کوتاه از بازار محصولات فولادی ترکیه

قیمت کویل گالوانیزه گرم داخلی ترکیه، در هفته منتهی به روز جمعه (۲۴ ژوئن) نسبت به هفته قبل کاهش یافت. اکثر فعالان بازار اعلام کردند قیمت کویل پوشش دار در ترکیه در هفته گذشته به دلیل تقاضای ضعیف و کاهش قیمت محصولات فولادی تخت کاهش یافت.

قیمت کویل رنگی فولادی داخلی ترکیه، در هفته منتهی به ۲۴ ژوئن نسبت به هفته قبل با کاهش همراه بود. منابع خبری اعلام کردند که میزان خرید محدود شده و تقاضای کمتری برای این محصول در ترکیه شنیده شد.

قیمت کویل نورد گرم فولادی ترکیه، در هفته منتهی به ۲۴ ژوئن در بازار داخلی ترکیه نسبت به هفته قبل کاهش یافت. منابع خبری اعلام کردند که قیمت فولاد تخت ترکیه به دلیل کمبود تقاضا در هفته منتهی به روز جمعه ۲۴ ژوئن به کاهش خود ادامه داد.

قیمت کویل نورد سرد فولادی داخلی ترکیه، در هفته منتهی به روز جمعه (۲۴ ژوئن) نسبت به هفته قبل با کاهش همراه بود. به نقل از منابع خبری کمبود تقاضا باعث کاهش قیمت این محصول شده است.

قیمت کلاف میلگرد فولادی داخلی ترکیه در هفته منتهی به ۲۴ ژوئن کاهش یافت. فعالان بازار علت اصلی کاهش قیمت این محصول را کاهش هزینه مواد اولیه و محدودیت تقاضا ذکر کردند.

قیمت بیلت فولادی داخلی ترکیه در هفته منتهی به ۲۴ ژوئن نسبت به هفته قبل کاهش یافت. منابع خبری اعلام کردند قیمت بیلت فولادی ترکیه در هفته گذشته در نتیجه پیشنهادات کمتر از طرف کارخانه های فولادی مستقر در روسیه و کاهش هزینه های بین المللی فولاد و مواد خام به کاهش خود ادامه داد.  

قیمت میلگرد فولادی داخلی ترکیه در هفته منتهی به ۲۴ ژوئن نسبت به هفته قبل با کاهش همراه بود. منابع خبری اعلام کردند قیمت میلگرد فولادی داخلی در ترکیه به دلیل کاهش تقاضا و کاهش هزینه مواد اولیه در ترکیه کاهش یافته است.

قیمت کویل نورد گرم فولادی وارد شده به ترکیه، در روز جمعه (۲۴ ژوئن) نسبت به هفته قبل کاهش یافت. داده های گزارش شده توسط منابع خبری نشان داد کاهش قیمت این محصول ناشی از کاهش معاملات جدید بوده است.

قیمت کویل نورد سرد فولادی در بازار وارداتی ترکیه، در تاریخ ۲۴ ژوئن نسبت به هفته قبل کاهش یافت.

قیمت قراضه فولادی وارد شده از ایالات متحده به ترکیه در روز جمعه نسبت به هفته قبل کاهش یافته است. به نقل از متال بولتن کارخانه های فولادی ترکیه به واردات قراضه فولادی دریایی در پایان هفته با سرعت متوسطی ادامه دادند.

قیمت بیلت فولادی در بازار وارداتی ترکیه، در تاریخ  24 ژوئن نسبت به هفته قبل با کاهش همراه بوده است.

قیمت کویل گالوانیزه گرم صادراتی ترکیه، در هفته منتهی به ۲۴ ژوئن نسبت به هفته گذشته کاهش یافت. منابع خبری کاهش قیمت کویل های گالوانیزه را ناشی از کاهش شدید تقاضا و معاملات جدید دانستند.

قیمت کویل نورد گرم فولادی در بازار صادراتی ترکیه، در هفته گذشته با کاهش همراه بود. به نقل از تحلیل گران صنعت قیمت ها در اکثر نقاط جهان از جمله بازارهای صادراتی برای کویل نورد گرم فولادی ترکیه در حال کاهش است.

قیمت بیلت فولادی صادراتی ترکیه در روز ۲۴ ژوئن نسبت به هفته قبل با کاهش همراه بوده است. فعالان بازار اعلام کردند کاهش هزینه های مواد خام، از کاهش قیمت این محصول حمایت می کند.

قیمت میلگرد فولادی صادراتی ترکیه نسبت به هفته قبل کاهش اندکی را تجربه کرد. فعالان بازار اعلام کردند تقاضای ناکافی در مراکز عمده صادراتی علت اصلی روند نزولی قیمت این محصول می باشد.

قیمت کلاف میلگرد فولادی صادراتی ترکیه در هفته منتهی به ۲۴ ژوئن به دلیل تقاضای محدود و قیمت ارزان‌ تر بیلت فولادی از سوی تامین‌کنندگان روسی کاهش یافته است.

* قیمت داخلی محصولات فولادی ترکیه

قیمت داخلی محصولات فولادی ترکیه در هفته گذشته با نوساناتی همراه بود که در جدول زیر آمده است.

محصولاتقیمت هفته جاریقیمت هفته گذشته
کویل گالوانیزه گرم۹۰۰-۹۵۰ دلار۹۲۰-۹۷۰ دلار
کویل رنگی۱۰۳۰-۱۰۵۰ دلار۱۰۵۰-۱۰۸۰ دلار
کویل نورد گرم۷۳۰-۷۴۰ دلار۷۷۵-۸۰۰ دلار
کویل نورد سرد۸۸۰-۹۱۰ دلار۸۸۰-۹۵۰ دلار
کلاف میلگرد فولادی۱۴۳۰۰-۱۴۷۰۰ لیر۱۴۷۰۰-۱۵۲۰۰ لیر
بیلت فولادی۵۷۰-۵۸۰ دلار۶۵۰-۶۶۰ دلار
میلگرد فولادی۱۳۰۰۰-۱۴۳۰۰ لیر۱۳۸۰۰-۱۴۳۰ لیر

* قیمت وارداتی محصولات فولادی ترکیه

تغییر قیمت وارداتی محصولات فولادی ترکیه طی هفته گذشته به شرح زیر است.

محصولاتقیمت هفته جاریقیمت هفته گذشته
کویل نورد سرد۸۴۰-۸۵۰ دلار۹۰۰-۹۴۰ دلار
کویل نورد گرم۷۲۰-۷۵۰ دلار۶۸۰-۷۸۰ دلار
قراضه فولادی۳۲۹.۹۶ دلار۳۶۳.۶۴ دلار
بیلت فولادی۵۳۰-۵۴۰ دلار۵۸۰-۶۰۰ دلار

* قیمت صادراتی محصولات فولادی ترکیه

نوسانات قیمت صادراتی محصولات فولادی در هفته ای که گذشت در جدول زیر آمده است.

محصولاتقیمت هفته جاریقیمت هفته گذشته
کویل نورد گرم۷۲۰-۷۴۰ دلار۷۹۰-۸۲۰ دلار
کویل گالوانیزه گرم۹۰۰-۹۴۰ دلار۹۲۰-۹۷۰ دلار
کلاف میلگرد فولادی۷۴۰-۷۶۰ دلار۸۱۰-۸۲۰ دلار
بیلت فولادی۵۸۰ دلار۶۵۰-۶۷۰ دلار
میلگرد فولادی۶۵۰-۶۷۰ دلار۷۰۰-۷۲۰ دلار

قیمت‌ ها در جداول به ازای هر تن محاسبه شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.