افزونه جلالی را نصب کنید. 7 جماد أول 1444 Wednesday, 30 November , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها

محصولات فولادی چین / گزارش قیمتی هفته سوم ژوئن

شناسه : 68275 05 تیر 1401 - 14:00
در هفته سوم ژوئن قیمت محصولات فولادی چین مانند میلگرد و کویل نورد گرم به دلیل کاهش تقاضا و افزایش در بازار معاملات آتی در نوسان بود.
محصولات فولادی چین / گزارش قیمتی هفته سوم ژوئن
پ
پ

در هفته سوم ژوئن قیمت محصولات فولادی چین مانند میلگرد و کویل نورد گرم به دلیل کاهش تقاضا و افزایش در بازار معاملات آتی در نوسان بود.

* کوتاه از بازار داخلی میلگرد فولادی چین

به گزارش آرتان پرس، قیمت میلگرد چین در روز دوشنبه ۲۰ ژوئن کاهش یافت. به نقل از منابع خبری قیمت این محصول  به دنبال کاهش قیمت بیلت فولادی و کاهش معاملات آتی در آخر هفته به شدت کاهش یافت.

قیمت میلگرد فولادی داخلی چین در روز سه شنبه ۲۱ ژوئن کاهش یافت. فعالان بازار گفتند که تقاضا برای میلگرد فولادی در بازار داخلی چین در روز سه ‌شنبه در واکنش به افزایش قیمت‌های آتی افزایش یافت، اما این رالی قیمتی نتوانست قیمت‌ ها را افزایش دهد.

قیمت میلگرد چین در روز چهارشنبه ۲۲ ژوئن با کاهش همراه بود. منابع خبری گزارش دادند قیمت میلگرد فولادی داخلی چین به دلیل ضعف تقاضا اندکی کاهش یافت و فروشندگان نسبت به چشم انداز آینده بازار بدبین بودند.

قیمت میلگرد چین در روز پنج شنبه ۲۳ ژوئن بدون تغییر بوده و ثابت باقی ماند. منابع خبری گزارش دادند روند نزولی قیمت میلگرد فولادی داخلی چین در روز پنج شنبه به دلیل تقویت تقاضا و افزایش در بازار معاملات آتی پایان یافت.

در روز جمعه ۲۴ ژوئن بازار داخلی میلگرد چین کاهش خود را از سر گرفت. معامله گران اعلام کردند قیمت میلگرد داخلی چین در روز جمعه به دلیل تقاضای ضعیف ناشی از آب و هوای نامساعد در فصل بارانی کاهش یافت.

* قیمت داخلی میلگرد فولادی چین

قیمت داخلی میلگرد چین در هفته گذشته با نوساناتی همراه بود که در جدول زیر آمده است.

تاریخقیمت روز / تننوسان قیمت نسبت به روز قبل / تن
۲۴ ژوئن۴۲۵۰-۴۲۲۰ یوان۱۰ تا ۲۰ یوان کاهش
۲۳ ژوئن۴۲۶۰-۴۲۴۰ یوانبدون تغییر
۲۲ ژوئن۴۲۶۰-۴۲۴۰ یوان۲۰ یوان کاهش
۲۱ ژوئن۴۲۸۰-۴۲۴۰ یوان۱۰ تا ۲۰ یوان کاهش
۲۰ ژوئن۴۳۰۰-۴۲۳۰ یوان۲۶۰ تا ۳۱۰ یوان کاهش

* کوتاه از بازار داخلی کویل نورد گرم فولادی چین

قیمت کویل نورد گرم فولادی چین در روز دوشنبه ۲۰ ژوئن کاهش یافت. بررسی ها نشان داد قیمت این محصول در روز دوشنبه کاهش بسیار شدیدی را تجربه کرده و به پایین ترین حد خود در یک سال و نیم گذشته رسیده است، این در حالی است که معاملات آتی مربوط به آهن در میان بدبینی غالب در بازار سقوط کرده بود.

در روز سه شنبه ۲۱ ژوئن قیمت کویل نورد گرم فولادی کاهش یافت. معامله گران اعلام کردند بازار کویل نورد گرم فولادی چین در روز سه ‌شنبه به دلیل افزایش جزئی تقاضا و پس از کاهش در شش روز معاملاتی متوالی، افزایش یافت.

قیمت کویل نورد گرم فولادی چین در روز چهارشنبه ۲۲ ژوئن کاهش یافت. منابع خبری اعلام کردند این کاهش قیمت باعث از بین رفتن سود به دست آمده در روز قبل شده و جو بازار به دلیل تقاضای ضعیف تضعیف گردید.

 قیمت کویل نورد گرم فولادی چین روز پنج شنبه ۲۳ ژوئن با افزایش رو به رو شد. به نقل از منابع خبری به دنبال افزایش قیمت‌های محصولات فولادی تخت در بازار معاملات آتی، قیمت ‌های کویل نورد گرم در بازار اسپات چین در روز پنج شنبه افزایش یافت.

قیمت کویل نورد گرم فولادی چین در روز جمعه ۲۴ ژوئن نسبت به روز قبل کاهش یافت. همچنین معامله گران گزارش دادند این در حالی است که قیمت های محصولات فولادی تخت نیز پس از رالی قیمتی روز پنج شنبه کاهش یافت.

* قیمت داخلی کویل نورد گرم فولادی چین

قیمت داخلی کویل نورد گرم فولادی چین در هفته گذشته با نوساناتی همراه بود که در جدول زیر آمده است.

تاریخقیمت روز / تننوسان قیمت نسبت به روز قبل / تن
۲۴ ژوئن۴۳۲۰-۴۳۰۰ یوان۳۰ یوان کاهش
۲۳ ژوئن۴۳۵۰-۴۳۳۰ یوان۶۰ تا ۷۰  یوان افزایش
۲۲ ژوئن۴۲۸۰-۴۲۷۰ یوان۷۰ یوان کاهش
۲۱ ژوئن۴۳۵۰-۴۳۴۰ یوان۷۰ تا ۸۰ یوان افزایش
۲۰ ژوئن۴۲۸۰-۴۲۶۰ یوان۳۰۰ تا ۳۲۰ یوان کاهش

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.