افزونه جلالی را نصب کنید. 8 جماد أول 1444 Thursday, 1 December , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

کاهش سهام میلگرد فولادی چین

شناسه : 69988 15 مرداد 1401 - 13:00
به گزارش منابع خبری، مجموع موجودی میلگرد فولادی چین در انبارهای عمومی و در داخل کارخانه های سازنده محصولات فولادی، نسبت به هفته قبل و سال قبل کاهش یافته است.
کاهش سهام میلگرد فولادی چین
پ
پ

به گزارش منابع خبری، مجموع موجودی میلگرد فولادی چین در انبارهای عمومی و در داخل کارخانه های سازنده محصولات فولادی، نسبت به هفته قبل و سال قبل کاهش یافته است.

* موجودی میلگرد فولادی چین

به گزارش آرتان پرس، مجموع موجودی میلگرد فولادی در انبارهای عمومی و انبارهای سازندگان فولاد در چین تا روز پنج شنبه (۴ آگوست) به ۷.۶۶ میلیون تن رسید. این در حالی است که میزان موجودی این محصول نسبت به هفته قبل ۶۵۸۴۰۰ میلیون تن یا ۷.۹ درصد کاهش یافته است. همچنین بررسی ها نشان داد میزان موجودی میلگرد فولادی چین نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۳۳.۵ درصد افت داشته است.

فعالان بازار اعلام کردند میزان موجودی میلگرد فولادی در انبارهای عمومی چین تا روز پنج شنبه (۴ آگوست) حدود ۵.۳۹ میلیون تن بود. باید توجه داشت که میزان موجودی این محصول در انبارهای عمومی نسبت به هفته قبل ۳۵۵۷۰۰ تن یا ۶.۱۹ درصد کاهش داشت. منابع خبری گزارش دادند که میزان موجودی میلگرد فولادی در انبارهای عمومی نسبت به مدت مشابه در سال ۲۰۲۱ با کاهش ۳۳ درصدی همراه بوده است.

همچنین تحلیلگران بازار گزارش دادند میزان موجودی میلگرد فولادی در داخل کارخانه های سازنده محصولات فولادی در روز پنجشنبه (۴ آگوست) به ۲.۷۷ میلیون تن رسید. باید توجه داشت که میزان موجودی میلگرد نسبت به هفته قبل ۳۰۲۸۰۰ تن یا ۱۱.۸ درصد و نسبت به سال قبل ۳۴.۶ درصد افت کرده است.

نمودارهای زیر نشان دهنده تغییرات میزان موجودی میلگرد فولادی در انبارهای عمومی و انبارهای سازندگان محصولات فولادی از سال ۲۰۱۸ تا سال ۲۰۲۲ است که تغییرات را به صورت هفته به هفته نشان می دهند.

SMM

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.