افزونه جلالی را نصب کنید. 7 جماد أول 1444 Wednesday, 30 November , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

کاهش سهام کویل نورد گرم فولادی چین

شناسه : 70000 15 مرداد 1401 - 16:00
به گزارش منابع خبری، مجموع موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای عمومی و در داخل کارخانه های سازنده محصولات فولادی، نسبت به هفته قبل و سال قبل افت کرده است.
کاهش سهام کویل نورد گرم فولادی چین
پ
پ

به گزارش منابع خبری، مجموع موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای عمومی و در داخل کارخانه های سازنده محصولات فولادی، نسبت به هفته قبل و سال قبل افت کرده است.

* موجودی کویل نورد گرم فولادی چین

به گزارش آرتان پرس، مجموع موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای عمومی و انبارهای سازندگان فولاد در چین تا روز پنج شنبه (۴ آگوست) به ۳.۹۲ میلیون تن رسید. این در حالی است که میزان موجودی این محصول نسبت به هفته قبل ۶۱۷۰۰ تن یا ۱.۵۵ درصد کاهش یافته است. همچنین بررسی ها نشان داد میزان موجودی کویل نورد گرم فولادی چین نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۲.۲۱ درصد افت داشته است.

فعالان بازار اعلام کردند میزان موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای عمومی چین تا روز پنجشنبه (۴ آگوست) حدود ۲.۹۲ میلیون تن بود. باید توجه داشت که میزان موجودی این محصول در انبارهای عمومی نسبت به هفته قبل ۴۵۳۰۰ تن یا ۱.۵۳ درصد  کاهش داشته است. منابع خبری گزارش دادند که میزان موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای عمومی نسبت به مدت مشابه در سال ۲۰۲۱ با کاهش ۴.۰۵ درصدی همراه بوده است.

همچنین تحلیل گران بازار گزارش دادند میزان موجودی کویل نورد گرم فولادی در داخل کارخانه های سازنده محصولات فولادی در روز پنجشنبه (۴ آگوست) به ۱.۰۰ میلیون تن رسید.

باید توجه داشت که میزان موجودی کویل نورد گرم نسبت به هفته قبل ۱۶۳۰۰ تن یا ۱.۶۱ درصد و نسبت به سال قبل ۳.۵۸ درصد افت کرده است.

میزان تغییرات موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای عمومی و انبارهای سازندگان محصولات فولادی از ۷ ژوئیه تا ۴ آگوست در جدول زیر آورده شده است.

نمودارهای زیر نشان دهنده تغییرات میزان موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای عمومی و انبارهای سازندگان محصولات فولادی از سال ۲۰۱۷ تا سال ۲۰۲۲ است که تغییرات را به صورت هفته به هفته نشان می دهند.

SMM

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.