افزونه جلالی را نصب کنید. 28 صفر 1444 Saturday, 24 September , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

سقوط بازار فولاد ضد زنگ چین

شناسه : 70299 25 مرداد 1401 - 13:00
به گزارش منابع خبری، با توجه به سهمیه بندی برق در برخی مناطق شرق چین و تقاضای ضعیف کارخانه‌ های فولادی، قیمت فولاد ضد زنگ چین افت کرد.
سقوط بازار فولاد ضد زنگ چین
پ
پ

به گزارش منابع خبری، با توجه به سهمیه بندی برق در برخی مناطق شرق چین و تقاضای ضعیف کارخانه‌ های فولادی، قیمت فولاد ضد زنگ چین افت کرد.

* بازار فولاد ضد زنگ چین

به گزارش آرتان پرس ، قیمت فولاد ضد زنگ در اوایل هفته منتهی به روز دوشنبه (۱۵ آگوست) در بازار اسپات چین دوباره کاهش یافت و قراردادهای مربوط به آن افت کرد.

فعالان بازار اعلام کردند در هفته منتهی به روز دوشنبه (۱۵ آگوست) قیمت فولاد ضد زنگ در بازار معاملات آتی به دلیل سهمیه بندی برق در برخی مناطق شرق چین دوباره با کاهش همراه شد.

به نقل از چندین منبع خبری در نیمه دوم هفته منتهی به روز دوشنبه (۱۵ آگوست)، با تقویت عوامل کلان، قرارداد های مربوط به فولاد ضد زنگ اندکی بازگشت.

تحلیل گران بازار گزارش دادند با کاهش بیشتر قیمت‌ فولاد ضد زنگ در بازار اسپات، فاصله بین قیمت در بازار معاملات آتی و بازار اسپات کاهش یافت.

بررسی ها نشان داد عرضه کوتاه مدت فولاد ضد زنگ ممکن است به دلیل ورود مداوم فولاد ضد زنگ اندونزی افزایش یابد.

معامله گران خبر دادند که در هفته منتهی به روز دوشنبه (۱۵ آگوست) نرخ بهره برداری از کارخانه های فولاد ضد زنگ در برخی از مناطق شرق چین به دلیل سهمیه بندی برق کاهش یافته و زمان تحویل محموله ها به تاخیر افتاده است.

باید توجه داشت که در هفته گذشته، حمایت از هزینه به روند نزولی خود ادامه داد و باعث ایجاد جو منفی در بازار فولاد ضد زنگ چین شد.

به نقل از چندین منبع خبری، قیمت فروکروم دارای کربن بالا در میان تقاضای ضعیف کارخانه‌ های فولادی روند نزولی خود را حفظ کرد و ممکن است این روند نزولی در کوتاه‌ مدت نیز ادامه یابد.

فعالان بازار همچنین در روز دوشنبه (۱۵ آگوست) اعلام کردند که قیمت‌ های NPI به دلیل عرضه بیش از حد به تدریج کاهش یافت و کارخانه ‌های NPI قیمت‌ ها را ثابت نگه نداشتند، بنابراین ممکن است قیمت فولاد ضد زنگ با توجه به برخی کاهش ‌های احتمالی نوسان داشته باشد.

باید توجه داشت که در هفته منتهی به روز دوشنبه (۱۵ آگوست) قیمت قراضه فولاد ضد زنگ تقریبا ثابت بود و در برخی روزها با کاهش جزئی همراه شد. در نتیجه و بازده هزینه ها در بازار قراضه فولاد ضد زنگ  تا حدودی افزایش یافت.

منابع خبری اعلام کردند در هفته منتهی به روز دوشنبه تقاضا در بازار فولاد ضد زنگ چین در مجموع کم بود. در نتیجه عرضه کوتاه مدت ممکن است افزایش یابد و حمایت از هزینه را بیشتر تضعیف کند.

کارشناسان پیش بینی می کنند که قراردادهای مربوط به فولاد ضد زنگ در این هفته محدود خواهد بود و یا ممکن است اندکی کاهش یابد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.