افزونه جلالی را نصب کنید. 8 ربيع أول 1444 Monday, 3 October , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

کاهش موجودی کویل نورد گرم فولادی چین

شناسه : 70648 05 شهریور 1401 - 12:00
مجموع موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای عمومی و در داخل کارخانه های سازنده محصولات فولادی در چین، نسبت به هفته قبل و سال قبل افت کرده است.
کاهش موجودی کویل نورد گرم فولادی چین
پ
پ

مجموع موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای عمومی و در داخل کارخانه های سازنده محصولات فولادی در چین، نسبت به هفته قبل و سال قبل افت کرده است.

* موجودی کویل نورد گرم فولادی در چین

به گزارش آرتان پرس، مجموع موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای عمومی و انبار کارخانه های تولید کننده محصولات فولادی در چین تا روز پنج شنبه (۲۵ آگوست) به ۳.۵۹ میلیون تن رسید. این در حالی است که میزان موجودی این محصول نسبت به هفته قبل ۱۳۶۰۰۰ تن یا ۳.۶۵ درصد کاهش یافته است. همچنین موجودی کویل نورد گرم فولادی نسبت به سال قبل کاهش ۹.۶۱ درصدی را نشان می دهد.

فعالان بازار اعلام کردند در روز پنج شنبه (۲۵ آگوست) موجودی انبارهای عمومی کویل نورد گرم فولادی در چین ۲.۵۶ میلیون تن شنیده شد. این در حالی است که موجودی این محصول در انبارهای عمومی نسبت به هفته قبل ۱۵۴۶۰۰ تن یا ۵.۶۹ درصد کاهش داشت. همچنین بررسی ها نشان داد موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای عمومی در تاریخ ۲۵ آگوست ۲۰۲۲ نسبت به مدت مشابه در سال قبل با کاهش ۱۵.۰۸ درصدی همراه بوده است.

تحلیل گران بازار گزارش دادند مجموع موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای کارخانه های سازنده فولاد در چین در روز پنج شنبه (۲۵ آگوست)  به ۱.۰۳ میلیون تن رسید. این در حالی است که موجودی این محصول نسبت به هفته قبل حدود ۱۸۶۰۰ میلیون تن یا ۱.۸۴ درصد افزایش یافته است. باید توجه داشت که موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای کارخانه های سازنده فولاد نسبت به سال قبل افزایش ۷.۶۳ درصدی را تجربه کرده است.

میزان موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای عمومی و انبارهای کارخانه های سازنده فولاد در چین از تاریخ ۲۸ ژوئن تا ۲۵ آگوست در جدول زیر آورده شده است.

نمودار زیر نشان دهنده موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای عمومی چین از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۲ است.

همچنین مجموع موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای کارخانه های سازنده فولاد چین از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۲ در نمودار زیر نشان داده شده است.

SMM

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.