افزونه جلالی را نصب کنید. 8 جماد أول 1444 Thursday, 1 December , 2022 ساعت ×
× کاربر گرامی! قیمت محصولات فولادی بروز رسانی شد مشاهده قیمت ها
آرتان پرس گزارش می دهد:

کاهش سهام کویل نورد گرم فولادی چین

شناسه : 72082 22 آبان 1401 - 12:00
با توجه به آمار منتشر شده، مجموع موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای عمومی و انبارهای کارخانه های تولید کننده فولاد در چین نسبت به هفته قبل افت کرده است.
کاهش سهام کویل نورد گرم فولادی چین
پ
پ

با توجه به آمار منتشر شده، مجموع موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای عمومی و انبارهای کارخانه های تولید کننده فولاد در چین نسبت به هفته قبل افت کرده است.

* بررسی سهام کویل نورد گرم فولادی چین

به گزارش آرتان پرس و به نقل از SMM، مجموع موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای عمومی و انبارهای کارخانه های تولید کننده فولاد در چین تا روز پنج شنبه (۱۰ نوامبر) به ۲.۸۶ میلیون تن رسید. این در حالی است که مجموع موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای چین نسبت به هفته قبل ۱۶۹۳۰۰ میلیون تن یا ۵.۵۹ درصد کاهش یافته است. همچنین بررسی آمار نشان داد مجموع موجودی این محصول در انبارها در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۲ نسبت به مدت مشابه در سال قبل با کاهش ۱۴.۹۶ درصدی همراه بود.  

فعالان بازار اعلام کردند مجموع موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای عمومی چین تا روز پنج شنبه (۱۰ نوامبر) حدود ۱.۸۲ میلیون تن بود. این در حالی است که موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای عمومی نسبت به هفته قبل کاهش ۱۶۰۱۰۰ تن یا ۸.۰۹ درصد را تجربه کرده است. همچنین بررسی آمار نشان داد موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای عمومی چین در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۲ نسبت به مدت مشابه در سال قبل حدود ۲۶.۹۶ درصد افت داشته است.

در این میان چندین منبع خبری گزارش دادند موجودی کویل نورد گرم فولادی داخل کارخانه های فولادی مستقر در چین تا روز پنج شنبه (۱۰ نوامبر) حدود ۱.۰۴ میلیون تن شنیده شد. این در حالی است که موجودی این محصول در انبار کارخانه های فولادی چین نسبت به هفته قبل ۹۱۰۰ تن یا ۰.۸۷ درصد کاهش یافته است. همچنین باید توجه داشت که موجودی کویل نورد گرم فولادی در انبارهای عمومی چین در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۲ نسبت به مدت مشابه در سال قبل با رشد ۱۹.۲۹ درصدی همراه بوده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.